Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[SPOILER=Yarım kalan yazım :)]Söze nasıl başlayacağımı,yaşadığım bu güzel ortamı nasıl anlatacağımı bilemiyorum.Ama bir yerden başlamak lazım [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Verdana] en başından başlayayım.Antalyalı engelli dostlarımızla her buluşmamızda konuştuğumuz ,planladığımız ve bizi çok heyecanlandıran bir projeydi bu.En son Finike de sevgili dostum Medihanın doğum gününde tamam yapalım dediğimiz ve sizlere duyurduğumuz bir proje.....Sevgili dostlarım Mediha,Çiğdem abla,Hasan abi,Emel ,Feyza ve ben hepimiz çok heyecanlanmıştık.Sizlere duyurduktan sonra ve sizlerden gelen hep destek ve tam destekten sonrası çokta zor olmadı aslında....En baştan beri bu organizasyon başlığını sahiplenen Levent abi,sırdaş ,hazan,nursan ve diğer arkadaşlar en büyük gücüm ve desteğim oldu bu yolda.Otel ilgili yaşanan sorunlarda,zaman belirleme konusunda ve hatta iddia edilen sakal muhabbetinde( gerçi sakalı kimin aldığı belli oldu da :) ) Antalya’daki dostlarımın ve sitedeki dostlarımın kararlığı bu organizasyonun bu kadar sağlam geçmesini sağladı.Yani bu organizasyon bir kaç kişiyle değil hep birlikte başarıldı...[/FONT]
[FONT=Verdana]Otel ve tarih belirlendikten sonra bize çok bir zamanmış gibi görünen zaman kısa zamanda tükendi.Geri sayım çok kısa sürdü.Son 15 gün içinde otelin bize odalarımız doldu kişi sayısını netleştirin demesi bize ne kadar inandırıcı gelmese de otele ilk girdiğimiz anda doluluğu görünce anladık.Bu yüzden bir çok arkadaşımızı listeye ekleyemedik hatta ve hatta listeden sayı düşürmek zorunda kaldık….Serikten İsmail abi bu isimlerden biri çok üzüldüm kendisi için ama elimizden bir şey gelmedi maalesef.Gerçi kendisi otele iki gün boyunca gelip bizlerle birlikte vakit geçirdi.[/FONT]
[FONT=Verdana]Beklemediğimiz diğer bir olay ise bu organizasyonun sahiplerinden ve kendisininde heyecanla katılmak için beklediği Mediha hemşomun dedesinin vefatı dolayısı ile bize katılamayacağını bildirmesi oldu.Organizasyondan iki gün önce beni arayıp bu üzücü olayı vermesi benim çok moralimi bozdu.Onun ve yakışıklı kardeşinin aramızda olmaması hiç içime sinmemişti.Ama işte hayatın acımasız kuralı.İnşallah başka zaman.[/FONT]
[FONT=Verdana]Organizasyondan bir gün önce gelen İstanbul sürprizleri hazan ve nursan abla bizimle birlikte ev sahipliği yaptılar…Otelde öğle saatlerine doğru sayımız oldukça arttı.Odalara giriş için 14:00 ü beklememiz gerekiyordu.Ben bu arada kara kara düşünüyordum oda eşlemelerini nasıl yaparım diye.Herkesi memnun etmek çok zordur çünkü.Ama sevgili dostların hep yapıcı,hep olumlu bakış açıları hiç sorun yaşamama sebep oldu.Ve herkes çok memnun kaldı.Özellikle yares ve sırdaş ;odaya ilk defa tanışan insanlar olarak girip,kırk yıllık dostlarmış gibi öpüşerek sarılarak çıktılar…Tabi her oda için aynı durum söz konusu değil [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Verdana].Altuğ abi ne kadar mutlu olsa da erdemli çok tedirgin oldu.Altuğ uygun abi ile erdemli abinin odalarında nöbet tutmak zorunda kaldık.Gerçi ikinci gün ikisi de memnun gözüküyordu [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Verdana] Neyse çok ayrıntıya inmeden görüşlerime geçeyim.Ayrıntılar fotoğraflar eşliğinde gelecektir zaten.[/FONT]
[FONT=Verdana]Bu organizasyon sonunda ben kendi adıma iyi ki böyle bir projede adım var dedim.İyi ki emek vermişim.Herkes gibi bende çok mutlu ve huzurlu ayrıldım bu organizasyondan.Ve şunu gördüm bizim içi mekan-zaman çokta önemli değil.Yatacak yerimiz ,yiyecek ekmeğimiz ve ihtiyaçlarımızı rahat giderebileceğimiz bir mekanda en kral şekilde paylaşım yapıp eğlenebiliyoruz.Bu organizasyonda sadece kendimiz eğlenmedik bizim dışımızdaki 500 kişiyi de eğlendirdik.Unutulmaz anlar yaşadık…. İnşallah bu bir ilk olur ,örnek olur,inancımız olur ve diğer illerimizde aynı güzel ortamları yaşarız.[/FONT]
[FONT=Verdana]Gelelim kocaman yürekli insanlara;Mediha,çiğdem abla,Emel ve Feyzayı anlatmama gerek yok.Nicki gibi kocaman yürekli koca Çorumlu abim sana tek kelime söylüyorum birtanesin sen.Özellikle organizasyondan 15 gün önce içinde bana çok destek oldu.Otobüs konusunu halletti.Sağol abicim.Mr Kuyucak fikir babamız bu işleri başımıza hep sen açtın zaten.Süpersin Hasan abim adaşım ;).Ütopya harika bir insan,şartlarını zorlayarak bize iki gün ayırdı.Sözde tatile geldi ama bizim elimiz ayağımız oldu.Sürekli peşimde ‘’hasan abi bir isteğin var mı-yapılacak bir şey var mı’’ diyerek 5 dk oturup dinlenmedi.Hemşom iyiki varsın.Son savaşçı Atilla. Aynı ütopya gibi bana çok yardımcı oldu. Ha’’ş’’an abi dedi durdu sürekli.Atilla çok sağol kardeşim.Seni şimdiden özledim lan [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT=Verdana].Atilla babanla tanıştığıma da çok sevindim.Kendi babamı hatırlattı bana.Babamı da çok özledim ben.[/FONT]
[FONT=Verdana]Yares ve nursanın neşesi onları izlerken o kadar mutlu oldum ki anlatamam.Hele yares in bir gülüşü var ki.Onun yanında insan kesinlikle mutsuz olmaz neşe kaynağı.Hazan abla ,duygu bahçesi ve kavalyesi güven verdiler hoş sohbetleri ile bizleri mutlu ettiler.Levent abim sırf karizmaymış da çaktırmıyormuş [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Verdana].Taytis akşam yemeğinde ki şıklığı ile.Altuğ uygun abim pehlivan gibi yapısı ile neşe kattı.Takımın diğerlerini anlatmaya sonra devam edeceğim.Anlat anlat bitmiyor güzel yürekli insanlar.Ama şu an birileri beni bekliyor bekletmeyeyim fazla ;)……………..[/FONT]
[/SPOILER]

Ara ara giriyorum siteye fotolara bakmak için ama yazmak için fırsat bulamadım..Yarım kalmıştı devam edeyim...
Duygu bahçesi Özlem hanım ve misafiri;Samimiyetleri içtenlikleri sımsıcak dostlukları ile iyi ki geldiniz ,
Güller diyarı ve elif kız;Sevgili Musa abi ve Melek hanım kaç yıldır tanışıyoruz fakat yüzyüze görüşme fırsatı bulamamıştık.Ben daha önce tanışmadığımıza çok ama çok üzüldüm.Musa abim çok sıcak kanlı çok zarif,çok ince bir insan Melek ise ismi gibi tertemiz melek gibi çok iyi niyetli bir insan.İyi ki geldiniz...
Prens mickey maouse iyi ki geldin renk kattın kardeşim..
Kendisinede her zaman söylüyorum ben bu UMUDUNu çok seviyorum.Adam hiç konuşmasa bile onun varlığı, onun bir gülümsemesi beni mutlu ediyor....
Adana ekibi herkesin dediği gibi geldiklerini belli ettiler;Sevgili kardeşim Murat,Ali doğan abi,Esra,Ayşegül ve İsmaile geldikleri için çok teşekkür ederim ayaklarınıza sağlık....
Değerli dostlarım Dilek,Aynur ve Canana herşey için teşekkür ediyorum.Son saatlerimizi birlikte geçiremediğimiz için çok üzüldüm...
Beyefendi arkadaşım derbeder Gökhana.İstanbuldan değerli misafirlerimiz Ömer faruk bey ve müthiş dansçımız Erene geldikleri için çok teşekkür ediyorum..
Sevgili Burgaz kartal,değerli gelinive tatlış torunu Nisaya çok teşekkürler...
Çok değerli kaptan14(cengiz abi) ve değerli eşine çok ama çok teşekkürler.Hepinizi tanıdığıma çok ama çok mutlu oldum...Harika bir organizasyondu.Antalya ekibi olarak harika bir iş çıkardık bence.Hasan abinin dediği gibi bir çılgınlıktı.Ama başardık.Ve bana yazılan bütün teşekkürler için ben teşekkür ediyorum.Çok incesiniz.Teşekkürlerinizi tüm Antalya ekibi adına büyük bir mutlulukla kabul ediyorum...
Son olarak özel bir teşekkür göndermek istiyorum....Sevgili Hasan Kuyucak ve Çiğdem Kuyucak herşey için teşekkür ediyorum.Ayrıca Çiğdem abla ve Emel yardımlarınız için çok teşekkürler...Rüya çabuk bittii.Başka bir rüyada buluşmak ümüdi ile sevigi ile kalın....

la levent tamam bir daha ki organizasyona bir şarkıyı tam öğrenipde gelcem gelene kadar sürekli onu tekrar edecem görürsün sen :)))ütop çok hoşUNA GİTMİŞ LEVENTTİN DEDİKLERİ AYNI ŞARKIYI TEKRAR TEKRAR SÖYLERKEN GÜLEBİLCENMİ BAKEM GELCEK BULUŞMADA :)))

Dostlarımın mutluluğu benim de mutluluğumdur. Hasan abinin yıllardır hayal ettiği bu rüya tatilin gerçekleşmesi beni çok mutlu etti. Ne yalan söyliyim ben böyle kalabalık ortamların adamı değilim, bunalırım sıkılırım. Malum engelimiz de ağır, tek başına bazı şeylerin üstesinden gelmek zor. Bu nedenle günübirlik toplantıları buluşmaları tercih etmişimdir daima. Dürüstçe; cuma ve cumartesi iş yüzünden katılma şansım da zaten yoktu o yüzden katılamayacağımı yazmak zorunda kaldım bir önceki buluşma başlığına.

Pazar günü; en azından dışarıdan gelecek arkadaşlarla tanışmak adına 2-3 saatliğine otele giderim diyordum kafamda ama o da otelin şartları gereği mümkün olmadı.

Beach Park'a inilmiş, ben otelden çıkmaz kimse diye düşünüyordum.. onda da bi telefon açıp alo diyen olmadı ki 15dk mesafemde hemen geleyim yanınıza, neyse nasip değilmiş diyorum.

Ev sahiplerinden biri olarak orada bulunamadığım için herkesten özür dilerim. Umarım kimse gücenmemiş darılmamıştır bana..

Dikkat ettim, fotoğraflardaki arkadaşların neredeyse %90lık bölümünü tanımıyorum. Bu beni daha da sevindirdi açıkçası. Bir sonraki buluşmada katılan sayısı da 2-3 katına çıkacaktır eminim.

Bir de naçizane önerilerim olacak organizatör arkadaşlara;

Otel tatili fikri günlüğü limitsiz yeme/içme dahil 45lira gibi oldukça sembolik bir rakam olsa da, yine de bu rakamı karşılayamayacak ve sırf bu nedenle dışarıdan gelen bunca insanla tanışma şansını kaçıracak arkadaşlar unutulmasın. Bunun için örneğin bir program yapılıp, şu gün şu saatte Beach Park X Cafede de şu saatler arası dışarı çıkılacak/toplanılacak gibi önceden duyurusu yapılarak ek bir buluşma tertip edilebilir diye düşünüyorum. Bu aynı zamanda iş nedeniyle tatile katılma şansı olmayan kişiler için de Antalya dışından katılan arkadaşlarla yüz yüze tanışma fırsatı yaratacaktır.

kuyucak ve hasankrmn'ı bu organizasyonu başarıyla gerçekleştirdiklerinden dolayı kutluyorum.

Aynen Aytaç abi ayrılsakta beraberiz...Ama bu bir başlangıç,Antalya ile başladık başka illerde de aynı kalpler aynı güzellikleri yaşamaya devam edecekler.Geleneksel olacak inşallah...

bidaha ki buluşmada benim gevezeliğimden bıkcaksınız hıhhhhhhh:D nereye kaçalımda umudun gelmesin diceksiniz:p

hasan hocamm.seni sevmemek mümkünmü:). senin nazarında.. bütün matematikcilere.. pozitif bir bakışla bakıyom artık:D

ve ben de şimdiden bütün arkdaşları özledim..umarım daha ucuz ama daha çok günleri hep bir arada geçireceğimiz.. başka bir buluşmada tekrar beraber oluruz..:)

Umudun nasıl yani sen bidaki buluşmada gevezelikmi yapcan inanmam valla yogurda siyah de inanırımda bu dedigine inanmam ıspat etmen gerekir ona göre.. Hadi bakalım beklicez artık..

hemşom valla bu umudu" un orda çıt sesi yoktu msn de bülbül olmuş ne iş annamadım yafs :)

evet umudun ve esat sankı yok gibilerdi demmeki klavye olaçakmış :)

evet umudun ve esat sankı yok gibilerdi demmeki klavye olaçakmış :)
dosttum kiz arkadaşim yüzünden moralim bozuktu biraz ekti beni gelmedi otele ama cezasini verdim benim için söz önemlidir ne olursa olsun tutulur yollarimizi ayirdik yani ayrildik...valla benim gibisini mumla arasa bulamaz...yoksa ben konuşkanim biriyim çevremdekiler şikayetçi valla benim gırgırımdan:)

hadiiyaa benn okadarr sesiz değildimm bikeremm:D hehe.. corumluu abimm.. bi buluşmaa olsunn gör bakk.. nasıl geveze oluyom hehe.....:D gerçek ümiti utop az bişi gördü son saatlerde ama zman yetmedi sanki:D

hadiiyaa benn okadarr sesiz değildimm bikeremm:D hehe.. corumluu abimm.. bi buluşmaa olsunn gör bakk.. nasıl geveze oluyom hehe.....:D gerçek ümiti utop az bişi gördü son saatlerde ama zman yetmedi sanki:D

Evet ben az da olsa şahit oldum... :D Birkaç saat daha olsa sanırım ağzını bantla kapardım... :D

Umudun gerçekten de çok efendi ve çok sessizdin,ben önce ayrıldığım için sonrasını bilmiyorum geri de kalan arkadaşlar cevap versin......

enn suskununu seçiyozz arkdaşlarr hehe... benim en yakınımda nerdeyse buluşmayı beraber geçirdiğimiz utop var hıh.bant bulamzdın utop orda herşey pahalı bikere.:D ... bikreem erdemli yanımızda kalmadın gezip duruyodun.. sen en suskunu olabilirsin bencee... levent de arasıra çıkış yapıp.. susuyordu .. ama onun bir mazareti vardı sanki hehe:D

yares teşekkür ederim arkdaşım.. sen ayrıldığındada pek bişi değişmedi yani bişi kaçırmadın..:D yanii gayle alıncak bişi yoktu..:D

haklısın levent en suskunu sendin !!! dilin konuşmuyordu ama ya GÖZLERİN.. NE DERSİN ?

çok sessiz olmak ,umudun adı güzel ama. içinden kimbilir bence neler anlatıyor bilmiyoruz arkadaşlar

ahmet abi (KOCA ÇORUMLU) birşey biliyorsan söyle yoksa levent zan altında kalıyor cevap hakkı doğuyor

yaress.. neşen gülerr yüzlüydünn hiç bitmesin.. hep öylee kalsınn arkadaşım...

edaa yine buluşmaa olur merak etme sende katılırsınn.. daha güzell buluşmalarda işalah hep beraber yine oluruz....

heee anladımm... tabi tabi olabilir..umarım sorunlar düzelirr

umarım öyle olur arkadaşım...

ebru valla bitanesin canım benim seni seviyorum.levent bak ebru levent dedi cevab ver bakalım :)))

ya ebru ne olur sende fazla üzerine gitme levo nun bakmadan ne çıkarki yani ? benim arkadaşıma çokta fazla yüklenmeyin yani . sankim masaja tamara yamı gittiki degilmi levo..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt