Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar olur böyle seyler olmazsa daha iyi olur ama hiç bir zaman 5.5 lik olmuyor ama su gerçek bütün arkadaşlarımız ellerinden ney geliyorsa yapmaya çalıştı bu da bize en azından ders olur birdaha böyle birşey yaşanmaz kimse iştemez ama olmuş artık üzülme gerek yokherşeyden ders almak lazım ama su gerçek harika süper 2güün geçirdik ne kadar yazsakda güzellikleri azdır çok tşkl antalya grubu adana grubu istanbul grubu amasya grubu elazıg daga ankara grubu daha aklıma gelmeyen bir sürü arkafasımız hepinize ayrı ayrı tşkl ederim ayaklarınıza saglık

Tarih belirlendiği zaman ne kadar uzun zaman var diyorduk Mediş ile, beraber kalacağız odamız deniz manzaralı olsunun hayallerini kurduk, hepimize bu tatilin iyi geleceğini konuştuk her defasında. O gün geldi ve çabucak geçti bile Medişimin yokluğu dışında herşey çok güzeldi. Tanıştığım her arkadaşım kendine has özeliğiyle sevdirdi kendini. Gerçekten çok eğlendik, hani anlatılmaz yaşanır denir ya işte bu söz bu hafta sonu için tam isbetli olur sanırım :) Umarım çok daha güzel günlerde birlikte olunur.

kelimeler bu durumlarda kifayetsiz kalıyor .

sadece

""ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE"" ""OMUZ OMUZA"" İNADINA YAŞAM İNADINA MÜCADELE

acısıyla tatlısıyla güzelliğiyle kederiyle aksiyonuyla adrenaliyle ölüme tam 45 dakika kalasıyla kahkahalarıyla yusuf yusuf ettiğimiz "çözde al" lafıyla ALİ DOĞAN abimin mersinden cıkıp ADANAYA gelmesiyle " antalya yolcuları kalmasın demesiyle, KONYAYA varıp ismail yoldaşımızı alıp ve konyadaki güzel ablalarım AYŞEGÜLCEBİCCİ42 ve NAZOM42 ablamıızın misafirperverlikleri ve eşsiz etli ekmeğin tadıyla amma iyi yedik kesene bereket İSMAİL :) Konyadan gece saat 3:30 da ANTALYA daki organizasyonumuzun sabah kahvaltısına yetişmek için bas babam bas 33 AD 517 ile...İSMAİLcim sağda dur dedik...çünkü kar vardı.oynacıydık biraz accıkda yiciydik ama malesefki solugu SERİK petrolde zor aldık :D kahve molasından sonra bir REDBULL ile yorgunlugun acısını çıkarttık petrolden 10 tane pet bardak yürütmemizle yola son gaz devam ettik HARLEY motorlarımızla :D:) sabah kahvaltısına yetiştik nihayet amma acıkmısız (bedava ya:D) güzel bi kahvaltı ettikten sonra havuz basında arkadaslarla tanısma faslınıda gerçekleştirdik...acık büfe öğlen yemeğinden sonraki aksam eglencesine hazırlanmak için odalarımıza cıktık dinlendik azda olsa ...gecemiz müthiiş bir coskuyla basladı ve gümbür gümbür devam ettik.gece 4 bucukta ancak yastıga basımızı koyabildik. ve ertesi gün öğlenden sonra otelimizden güzel dostlarımızın bizleri yolcu etmesiyle yola koyulduk (ayrılıkları hiç sevmiyorum ama naparsınız her güzel şeyin bi sonu vardır) KONYA-ADANA-MERSİN yapalım derken yolda deniz ve sahil okadar güzel ve büyüleyiciydiki ALİ DOĞAN abim bi an dediki "YAV biz nereye gidioz"demesiyle kendimizi ALANYAya giriş tabelasında sadece 20 mt kalmısstı evet acı ama ALANYADAYDIK:D ve hazır gelmişken ALANYAYI gezdik harika bir yerdi yalnız türklerden cok yabancılar vardı sanki yurtdısında zannettik kendimizi inşallah ileride çocuklarımızın oturacagı bir karıs topragımız olur kendimce...ve ordan anadaya dogru yol aldık ANAMUR, BOZYAZI, AYDINCIK, GÜLNAR,MUTUN KARAPINAR mevkinde İSMAİL kardeşimizi konya otobüsüne yetiştirdi ALİ DOĞAN abim ve co pilot murat01_80 dem dem dem dem dön demesiyle virajları sonunda bindirdik dostumuzu sabah işyerinde olabilmesi için...ve MUTtan geri dönüp mersine girdik COK ŞÜKÜR saat 3:40 geçiyordu eve girdiğimizde ama geldiğimizde ALİDOĞAN abimin eşi NURAN ablam hamile oldugu için tansiyonu düşmüş ve hastaneye kaldırmıslar ALİDOĞAN abim solugu hastanede aldı cok şükür şu an iyi 2 gündür hemşirelik yapıyorum ablama aman ablamıza bebeğimize sevdiklerimize hiçbişi olmasın onların canı acısa bizimki acır ve şu an akşam yemegi yicez hep beraber ALİDOGAN abimlerle:) herkese ii aksamlar diler burdan herkese sevgilerimi iletiyorum....İYKİ VARSINIZ

ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE...

denizkızı88 canım; keşke geleceğinizden haberimiz olsaydı, sizlerle daha fazla zaman ayırabilseydim daha mutlu olurdum, ama güzel bir süprizdi tşk ederim,yorumlardan anladığım kadarıyla Antalya buluşması süper geçmiş,sizlerde çok eğlenmişiniz, sizler adına sevindim,emeği geçen arkadaşlara tşk ederim, inşallah başka bir buluşmada bende aranızda olurum

Ben gittim bi kolaçan ettim atmosferi gayet guzeldi.. Hatta butun oteli şenlendiren bizim gruptu emegi gecen herkezin eline sağlık. bidaha ki organızsona beni listenin basına yazın yer ve zaman farketmez...
Saygılar

bende söze nasıl başlayacagımı bilemiyorum öncelikle böyle hala tadı damagımızda kalmış olan bi organizasyonda bulunmuş olmaktan ve yeni dostluklar kazanmış olmaktan ONUR ve ŞEREF duydugumu söylemek istiyorum.. böyle bir hayali düşünce safhasından gerçege dönüşmesinde en büyük alkışı hakeden sevgili KUYUCAK AİLESİNE... VE bu görevi o güzel yüregiyle bütün engelleri aşarak insan üstü bir gayretle ve başarıyla tamamlayan güzel insan HASAN KARAMAN HOCAMA bizleri 2 günde olsa başka bir dünyaya götürdükleri için ÇOK ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM. iyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım.. veeee..!! bu buluşmada bulunan güzel kızlarımızdan dogum günü kızımız FLOPİ ( FEYZA ) kardeşime.. efendiligiyle duruşuyla her işimize koşan yakışıklı kardeşim. ÜTOPYA (ZEKİ). kardeşime.. ev sahibi sıfatıyla yanımızda olan güzel ve harika kardeşim . EMEL' E .. havuzdan hemen hemen hiç cıkmayan ve attığı oltaya bişi takılmayan şansız kardeşim..PRENS MİCKEY MAUSE (ESAT) ye.. antalyada olan ve her buluşmada bizleri yalnız bırakmayan sevgili arkadaşım ( yanında siğara içmek yasaktır ) .KAPTAN 14 (CENGİZ ) VE EŞİ SELMA GÜNEŞ .yengeme.. muhteşem danslarıyla ve gülen yüzüyle ve şıklıgıyla . TAYTIS ( TAYFUN ). kardeşime.. BABA BİZİ DİŞKOYA GÖTÜR TÖVBESİNİ CUMA GÜNÜ YAPARIM sözünü hafızalarımıza kazıyan ANGARA DELİKANLISI.SON SAVAŞCI (ATİLLA ). VE babası. AHMET . kardeşime.. ta ELAZIG lardan bizi yalnız bırakmayan sesini kimsenin duymadıgı mahcup kardeşim GAKKOŞ . UMUDUN (ÜMİT ). E.. bizlere gece nöbet yazdıran ama 2 inci gün nedense nöbet istemeyen sevgili .ALTUG UYGUN ve ERDEMLİ (AYTAÇ ). kardeşime.. ve oda arkadaşım tanımakla çok memnun olduğum degerli insan (ha bu arada valla protezi var ) . GÜLLER DİYAR (MUSA)ya.. önemli bir ameliyattan kalkarak bizleri onurlandıran yüzü güzel yüreği güzel insan . ELİF-KIZ (MELEK) . kardeşime.. ve tanımaktan mutlu olduğum hemşom toprağım süper enerjisiyle . DUYĞU BAHÇESİ (ÖZLEM) KARDEŞİME ve kankisine.. yıllardır biriktirdiği kurtlarını antalyada döken güzelliğiyle ve zarafetiyle ( bu arada yaptığı danslarla enerjisiyle ŞAKİRA lakabını hakkeden). SIRDAŞ . hanımefendiye.. o güzel sesleriyle ve yorumlarıyla neşeleriyle güzellikleriyle tamara nın ellerinde sağlık bulan sevgili . HAZAN 68 ve NURSAN . hanımefendilere.. güzel danslarıyla ve oyunlarıyla herkese cesaret veren( bana bilem valla ) . YARES . hanımefendiye.. o güzeller güzeli tatlı dilli torunuyla. BURGAZ KARTAL ına . VE KIZINA.. geçde olsa o yakışıklı yeğeniyle aramıza katılan . GECEPRENSİ (ÖMERFARUK) BEYE.. karizmasıyla ve bakışlarıyla ( tabiki çaktırmadan) türk turizmine katkı dan başka amacı olmayan sevgili . LEVENT PİGMENTOZA -güler yüzüyle kız arkadaşı EBRU ve CENK . kardeşime.. serin geçen son gecemizde açık hava diskomuzda yaptıgı müziklerle ortamı ısıtan güzel insan. DERBEDER (GÖKHAN). kardeşime.. danslarıyla espirileriyle sıcakkanlılıgıyla tanımaktan büyük zevk aldığım (ankaraya dönüşünde talihsiz bir duruma düşmesine ragmen . aslında bende kendimi suçlu hisediyorum özür kardeşim). TOLGA 06 (SERKAN).. kardeşime.. süper enerjileriyle güzellikleriyle ortama renk katan ayrılmaz 3 lü ( 3 silahşörler ) . DİLEK---AYNUR ve CANAN .. kardeşlerime.. kıssa bir zamandada olsa bizleri yalnız bırakmayıp aramıza katılan.. MİSSİNG-YOU.. kardeşime.. veee veee veee bu buluşmaya ( hani assolistler sonra gelirlermiş ya ) bir günde olsa gec katılan ama ortamı sımsıcak hale getiren ve renklendiren . başta. ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN ELE ELE. SLOGANININ YARATICISI tanımaktan şeref duydugum. ALİ DOGAN 'a güzelikleriyle bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ve o sımsıcak gülümsemeleriyle . DENİZKIZI 88 (ESRA ) ve AYŞEGÜL 01 .. kardeşlerime.( ha bu arada sakal olayının gerçek sahibi benden duymuş olmayın esra nın oldugu resimlerle ve şahitlerle sabittir bilgilerinize..) ve yakışıklılıgıyla duruşuyla süper insan . MURAT 01 . kardeşime.. konya dolaylarından süper espirileriyle güldürükçü sıcak kanlı (kanını ısıtıgını söylüyorlar ) etrafa pozitif enerji dagıtan tanımaktan çok mutlu oldugum.. İSMAİL yada BARIŞ 01' . (umarım doğru yazmıştırım ).. KARDEŞİME.... !! isimlerini şu an aklıma getiremediğim arkadaşlarım varsa bana darılmasınlar hatırlatsınlar ne olur onlardanda çok çok özür dilerim şimdiden .. BİZLERE VARLIKLARIYLA ŞEREF VEREN YUKARDA İSİMLERİNİ YAZABİLDİGİM (unuttuklarım varsa özür dileyerek ) TÜM ARKADAŞLARIMIZA VE GELMEK İSTEYİPTE GELEMEYEN SİTEMİZDEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZA ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM UMARIM BİRDAHAKİ SEFERE DAHA FAZLA KATILIMLA HARİKA BİR BULUŞMADA OLMAK DİLEGİYLE SEVGİYLE KALIN....!!! AYRICA BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEGİM BU SİTEYİ KURARAK BÖYLE DOSTLUKLARIN KURULMASINA SEBEP OLAN SAYIN .. OTURAN BOĞA ( BÜLENT ).. BEYEFENDİYEDE ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM..

denizkızı88 tatlım çok güzel özetlemişsin herşeyi diline sağlık ama sanki birşeyi bikişiyi unutmuşsun:confused: düşün bakalım kim ne acaba size iyi eğlenceler herkese toprağıma selam:)

ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE...[/QUOTE]

MERHABALAR BÜTÜN GÖNÜL DOSTLARIMA!
Tüm zorlukları engelleri aşarak bir araya geldik.Bizim bu organizasyonda bir araya gelmemizde önder olan;

HASAN KARAMAN
HASAN KUYUCAK VE ÇOK DEĞERLİ EŞİ ÇİĞDEM KUYUCAK VE
KOCCAMAN ABİMİZ KOCA ÇORUMLU

Emeğinize yüreğinize sağlık yaşadıklarımı anlatacak kelimeleri bulmakta çok zorlanıyorum tek kelimeyle muhteşem şahane bir buluşmaydı.26-28 MART 2010 anılarımızda hiç unutmayacağımız hatıralarla hafızamızdan silinmeyecek eminim.KISACASI KOPTUK ANTALYA'YI SALLADIK COŞTUK COŞTURDUK İNSANLARA HAYATLA MÜCADELEYİ GÖSTERDİK DEYİMİ YERİNDE İSE DUDAK ISIRTTIK BİR BEDEN DE TEK YÜREK OLDUK.EN ÖNEMLİSİDE BU DEĞİLMİ ZATEN!
Bu organizasyonda beni yalnız bırakmayan ADANA ekibi olarak birlikte katıldığımız yoldaşlarım;

ÇOK DEĞERLİ ABİM, TOPRAĞIM, HEMŞERİM ALİ DOĞAN
TATLIM KIYMETLİM DENİZKIZI88
DEVREM, TOPRAĞIM İSMAİL BARIŞ01
SON OLARAK MURAT01_80

Sonsuz gönülden teşekkür ediyorum.
Organizasyon boyunca güler yüzünü bizlerden esirgemeyen TADIMIZA TAD NEŞEMİZE NEŞE katan diğer adını sayamadığım daha doğrusu aklımda tutamadığım bütün dostalarada ayrıca canı gönülden teşekkür ediyorum
Son olarak serkancığım senin adına çok üzüldüm ama bunda da vardır bir hayır belki uçağa binsen uçak düşerdi:)değilmi ama herşeyin allahtan hayırlısı olsun!

Tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Böyle bir buluşmada tekrar bir araya gelmek dileğiyle ve
BUNUN İÇİN;

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE" "İNADINA YASAM İNADINA MÜCADELE"

Koca çorumlu ben hepimiz için bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ,ne mutlu bana ki sizlerden güzel sözler duymam çok sağolun :)

rüyamıydı gerçekmiydi?...

belleklerimize yaşadığımız güzel anların silinmemk üzere kazındığı çok güzel bir organizasyonda buluştuk hepimiz..

bu organizasyonun gerçekleşmesi adına ellerinden gelen tüm gayreti ve çabayı hiç şikayet etmeden gösteren ve bizi bir kez daha dostluk çemberi içine toplayan Hasan Hocam a ve Kuyucak Abi me sonsuz teşekkürler.
Bu oranizasyona katılarak kendilerini tanıma şansı bulduğum bütün arkadaşlarımada çok teşekkür ederim.

-Ahmet Abi güleryüzün için teşekkürler ama kız arkadaşımın adı Ebru ve kendisi
Özlem adını görünce benden başka gizlice başka bir kız dahamı getirdin diyerek
beni bayağı bir hırpaladı.uzaktanda olsa yetişrek gaz vermeye devam ettiğin
için çok sağol abi:D

-Taytıs ve Tolga06 dans dünyasına kazandırdığınız kendinize özgü figürler ve
koreografi için teşekkürler.renk kattınız:)

-Erdemli ..bu kadar çılgın bir grupta sakinliğin ve sessizliğinle dengeyi sağladın
senin gibi birine ihtiyaç vardı .iyiki geldin.

-Umudun...seninle arkadaştık ama hiç görüşememiştik.seni gördüğüme çok
sevindim ve iyiki arkadaşımsın.

-duygu bahçesi..neşen hiç kaybolmasın.ve şarkı sözlerinin sadece ilk
mısrasını değil tamamını öğrenmiş olarak gel önümüzdeki buluşmalara
birde elmaları unutma tabi:D

-Hacer ve Nursan adlı siyam ikizleri...yemek vakitleri dışında
geçirdiğiniz hamam ve masaj sefaları sayesinde tamara sizin gitmenizden
hemen sonra kendisine mercedes otomobil almış ve görevinden istifa etmiş
:D

-Esat....kız arkadaşı tarfından ekilmenin acısını kendini havuza ve balık
avlamaya vererek atlatmaya çalıştı:D

-ÜTOPYA..Sevgili kardeşim Zeki arkadşlarımızın isteklerini hiç yüksünmeden
ve büyük bir istekle yerine getirmek konusunda harikaydın.herkesin eli
kolu oldun..iyiki varsın.

-Adana grubu... enerjinizle organizasyona renk kattınız teşekkürler.

Ve burada adını sayamadığım güzel ve zarif hanımlarla , yakışıklı ve
centilmen beyler iyiki oradaydınız iyiki sizi tanıdım.

NOT 1 =Başta Kuyucak Abim ve zarif eşi olamk üzere tüm arkadaşlaın isteği üzerine avatarımı değiştirdim..bilginize..çok söz dinleyen bir çocuğum:D

NOT 2 =Bu organizasyona benim le birlikte katılan ve karada havada denzide bir an olsun elimi bırakmayan hep yanımda olan ve '' GÖZ AÇTIRMAYAN'' CANIM ada çok teşekkür ederim.

levent kardeşim güzel sözlerin için teşekürler. demekki kırdıgımız pot aklımda olan gaz verme işine bayagı yardımcı olmuş. bu arada EBRU kardeşimdende bu yanlışlık için özür dilerim . tekrar görüşmek dilegiyle sevgiyle kalın..

Bu güzel organizasyona dahil olduğum için çok mutluyum.. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim....

Ahmet abi isim karışıklığı sorun değil tabiki yeterki kişi karışıklığı olmasın, Levo site içerisinde sana emanet:)))

CANIM asıl ben sana teşekkür ederim sana uzattığım elimi hiç geri çevirmediğin için.....

Katılan herkesı canı gonulden kucaklıyorum sızlerle tanısmak guzeldı..hepınızı sımdıden ozledım..ısallah yıne gorusebılmek dılegıyle saglıcakla kalın..bende ''engelsizbiryaşamiçinelele'' diyorum

antalyanın neşesi çorumlu abim..seni tanımaktan çok mutlu oldum iyi ordaydın iyi gelmiştin..senin yüzünden artık otellerde..içkiler heşey dahilden çıkaracaklar..:D

levent arkdaşım.. bende seni canlı canlı gördüğüme çok sevindim:Diyi ki gelmiştin..iyi varsın arkdaşım:)

sayamadığımm herkesiii görmektenn çokk ama çok mutlu oldumm.. tekrarr etmek istedim.........:)..

Ümitttt... Demek aslan sütü haa... :D

Birde avatar yapmış... :D

çok teşekürler EBRU KARDEŞİM düşüncelerin için bizde sizleri tanıdıgımız için çok mutluyuz bundan sonra site içinde leventi bana emanet edebilirsin gözün arkada kalmasın ama onun gözü için bişi diyemem ona göre.. erdemli kardeşim öyle süper bir oda arkadaşın vardıki ne mutluku onuda tanıdık bu gün telefonla görüştüm sesinide duydum çok sevindim. ümit kardeşim galiba haklısın bizden sonra otelde herşey dahilden alkol ü cıkarmışlar nedense .. bende senin gibi birisini tanımaktan çok mutluyum umarım en kıssa zamanda tekrar bi arada oluruz..

oooooo umudun sekil cıkmışsın yaff görüyormsun zeki umudunu yaff :)

Gördüm Atilla... Bizim haberimiz olmadan neler yapmış bu... :)

aynen wallaha zaten arada koyboluyordu geldi zamanda konuşmuyordu zati :)

hehe uslu uslu oturdumm benn.. yaramazlıklarınıza alett olmadım iştee hıh:D baba beni diskoya götür de demedim:D

kaç gündür bu başlığa yazamıyorum...
neden mi?
itiraf ediyorum; kıskandım ondan... :)

ne güzel bir organizasyon olmuş...
herkesin ağzı kulaklarında... :)

böyle güzel bir organizasyonu İstanbul'da yapamadık ona yanıyorum... :)
önce Adana yaptı... fotoğraflara bakıp iç geçirdik...

şimdi de Antalya... :)

düzenleyen dostlara ve katılan canlara selam olsun.... :)

Avni abi kıskanma ya..sen düzenle bir organizasyon İstanbul da orayada gelelim..böyle bir işe kalkışırsan bende elimden gelen yardımı yaparım sana..nede olsa İstanbul lu sayılırım hala:D

hehe uslu uslu oturdumm benn ..... yani ümit saman altından su yürüttün hala usluyum diyorsun ya pes yani :)))

aaaaaaaaa uyuza bakkkkk:p saman altından ne yürütecemm sende gördün hep karşında ayakta durdum ..emir beekler kimin:D

:) evet emirde virmedik ama hep hazır ve nazır karşımızda ayakta idin de köşelerde saklanırken bilmem artık kaç bardak imha ettin..... :)

Işşttt arkadaşım umuda laf yok efendi uslu bizi izledi:) beni görünce şoka girdi zaten:D çıkk lütfen yani:)

hehe verseydinn emirlerini halla hala boşunamı bekledim hazır ve nazırr .. hıh.. sende suç.... ben bardak mardak imha etmedim bikeremm sen küçüksün içemezzsin dediler baa:(

Cnmm yazık en azından şarap içseydin o acı değil o kadar çık çık arkadaşım yani:)

Işşttt arkadaşım umuda laf yok efendi uslu bizi izledi:) beni görünce şoka girdi zaten:D çıkk lütfen yani:)

aynen şoka girdimm ayşegülcüğü görünce .. gidimpde karşına gerçeklerle tanışayım dedim :D...
tamam bundan sonra şarap bırakırlarsaa içicem söz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt