Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle deme ahmet abicim yaaa şımarıp daha çok bakacak sonra:)))
Ayrıca eğer tamara'ya masaja gitseydi onun yanında kalması gerekirdi can sağlığı açısından:D

o konuda haklısın derdim ama bide levo ya sor bakalım kalmak istermiydiki ? bence istemezdi !!!

wallaha bu antalya buluşması unutulmaz hep akıllakarda kalaçak ama gerçekten harika iki gün geçti inşş gene böyle bir buluşma olur 2 den fazla ama

resim olmaz ya levoyumu yakacaksınız onlar bende saklı demişimmm

atilla kardeşim inşallah bi dahaki sefare 4 gün olur sen canını sıkma
bu aradada seni yine dişkoya götürecem haberin olsun.. ama tövbesi sana ait yine unutma . uyarmı?:):):)

arkadaşlar, haftalar sonra siteye girecek zamanım oldu nihayet, merhaba...

antalya organizasyonuna katılmayı çok istemiştim, ancak zaman bulamadım...sizleri tanımak isterdim, orada olabilmek isterdim. sanırım çok güzel zaman geçirmişsiniz:) sizler adına çok sevindim.:)

organizasyonu düzenleyenleri tebrik ederim, sizleri seviyorum...

keşke gelebilsyedin arkadasım cok guzel zamanlar gecirdik. sende asabiyetinle renk katardın eminimki:))))

sevgili hazan gerçek hayatta asabiyetimle değil, gülen yüzümle renk katarım çevreme :)

keşke gelebilseydim arkadaşım:)

sevgili hazan gerçek hayatta asabiyetimle değil, gülen yüzümle renk katarım çevreme :)

keşke gelebilseydim arkadaşım:)

bunu bildigim icin "keşke" dedim zaten canım arkadasım.. birdahaki bulusmaya mutlaka aramızda görmek istiyoruz seni canlı kanli gülen yüzünle ve tüm asabiyetinle:D .....sevgiler

Güzel bi hafta sonu tatili olmuş:)
Çok istedim aranızda olmayı ama , Malum Tokat-Antalya arası 15 saat:(
Üstelik tam da yazılı zamanına denk geldi , felaket yoğun bi dönemdeydim İzin alma imkanım olamadı malesef.

Yaza kısmet artık diyorum:)

Emeği geçen herkesin eline sağlık :)

kısmet artık inşallah başka bi organizasyonda tekrar sevgili dotlarla ve yeni dostlarla bi araya gelmek en büyük dilegim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt