Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İzmir Ödemiş'de buluşturuyoruz | 31 Ekim - 2 Kasım 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biliyorumki kalbi güzel bütün dostlarımla, arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmek sohbetler etmek herşeyden güzel gerisi hoş latife anımızı güzel kılan.

Selam tekrar bendeniz :)
Ben geliyorum ama bir arkadaşım daha var o izin alırsa oda gelecek :)
Sibel Aşut+1
Çok teşekkürler.Sizleri tanımak güzel olacak :)

Aynen İsmail Bey,önemli olan beraber olup paylaşımda bulunmak güzel anılar biriktirebilmek.
Sibel hanım kontenjanımız 150 kişilik henüz dolmadı, inşallah sorun her neyse halledip aramızda olursunuz, bizler yeni dostlar kazanmak için can atıyoruz.

SERPİL HANIM; Öncelikle bu mesajı yazarken çok üzüldüğümü ifade etmek isterim ama bazen insanın elinde olmayan bazı durumlardan ötürü yapacağı pek bir şeyler olmuyor. Bayramda yıllık izine çıktığım için bu ay tekrar izin kullanamıyorum :(:( o yüzden de sizden üzülerek beni çıkarmanıızı rica ediyorum.. en azından bazı gelecek arkadaşlarımızın hakkıını yemeden size haber vermek istedim.Şimdiden size musmutlu bir eğlence diliyorum, umarım kusuruma bakmazsınız.....

SAYGILARR.......

Herkese güzel bir pazar gecesi diliyorum arkadaşlar...Beni de eklerseniz sevinirim...hasankokmen+1 lütfen...saygı, sevgi ve selamlarımla...

Inşallah yaseminw abla geleceyim orada buluşmak görüşmek ümüdi ile ... :)

Hasankokmen++1 lutfen serpil hanim...sevgiler selamlar saygilar

Merhabalar,elbette Hasan Bey ekleriz görüşmek dileğiyle

Çetin Başkanım Hasan bey 3 kişi sanırım.Hasan Bey kaç kişi ve nereden bilgi verirseniz seviniriz.Zira eklemeleri benim adıma Çetin Başkanım yapıyor sağolsun

selam Çetin Bey, listeye beni de yazar mısınız? Kısmetse geleceğim İnşallah,

sıteye uye olan herkes katılabılıyor mu benım kımlıkte kayıtlı yuzde 40 yeterlı mı katılmam ıcın

herkes katıla bilir tabbiki kardeş

Son düzenleme:
Şafak 15 geri sayım başladın can dostlar....:)

nedemek Bahar sen istersin de biz eklemeyizmi...:)

Selam geri sayım yaparken günlerin su gibi aktığını göreceksiniz :)
Sonra da buluşma ne çabuk bitti diyeceksiniz :(
Ama inanın orada insanların dostlarıyla birlikte 2 gün süper geçiyor.
Benim arkadaşım geliyor :)
Sibel AŞUT+1
Selamlar sevgiler ...

Emeğinize sağlık arkadaşlar şimdiden iyi eğlenceler...

Teşekkür ederim Cemil Bey,yoksa siz gelmiyormusunuz?evet Şafak 15 arkadaşlar

Elbette olur Özer Bey gecemize katılmayacakmısınız?

ben sadece günü birlik gelebilirim
günü birlik ne kadar

geceye katılmayacam maddi durum imkansız

Günü birlikten para almayız çünkü biz kimseden para almıyoruz.Otellerde kalan arkadaşlar otel parası verecek sadece

Merhabalar,
Bu güzel etkinliğe arkadaşımla birlikte katılmak istedik:)
Beni ve arkadaşım beyaz b 'yi liseteye eklerseniz seviniriz.Yalnız biz cuma akşam gelebiliriz,sorun olur mu sizin için?

Günaydın arkadaşlar,Şehribanu cuma akşamından itibaren katılacağını söylüyorsun pazara kadar bizimlesin otelde oda ayrılacak doğrumudur eğer öyleyse tabiki arkadaşım sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt