Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İzmir Ödemiş'de buluşturuyoruz | 31 Ekim - 2 Kasım 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceto27

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
ÖDEMİŞ ZİHİNSEL VE BEDENSEL ENGELSİZ YARINLAR DERNEĞİ TARİHİ BÜYÜK BULUŞMA

Tarih: 31 Ekim 2 Kasım
Yer: İzmir/Ödemiş merkez
Ücret: Günlük kişi başı otel ücreti 60 tl’den 2 günlük bedeli 120 tl’dir.Tek kişilik oda fiyatı 75 tl’dir.
Gelecek misafirlerimiz otel ücreti dışında hiçbir ücret ödemeyeceklerdir.Öğle ve akşam yemeklerimiz, eğlencelerimiz, gezilerimiz “DUYARLI ÖDEMİŞ ESNAFI”nın sponsorluğunda gerçekleştirelecektir.

CUMA GÜNÜ BAŞLIYACAK OLAN BULUŞMANIN DETAYLARI
Cuma günü Ödemiş Otogar’ına ulaşan misafirlerimiz karşılanıp kalacakları otele girişleri yaptırılır.Yan yana 2 otelde gerçekleşecek olan bu etkinliğe(Güven Otel ve Helvacı Otel) ev sahipliği yapacaklardır.2 otelde gerçekleşmesini uygun bulduğumuz etkinliğimiz de tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlarımızın rahatı ve konforu göz önünde bulundurulmuştur.
Öğleden sonra şehir merkezinde bulunan Engelsiz Kahve’miz,Yıldız Kent Müzemiz gezilip Ödemiş’imizin meşhur Tengül pidesi ikram edilecektir.
Akşam üzeri otele dönüş yapılıp, misafirlerimizin akşam yemeğine hazırlanmaları için vakit ayırılacaktır.
Akşam yemeği ve eğlencemiz için şehir merkezimizde “Ecenaz Düğün salonu” bizlere kapılarını aralayıp yine Ödemiş’in olmazsa olmazı “Meşhur Ödemiş Kebabı,Keşkeği
Tulumba tatlısı” ikram edilecektir.Orkestra şefimiz “Neşet Bey’in yanı sıra Ödemiş Efelerimiz,Halk Oyunlarımız Selda ERTARYAKİ bayan ses sanatçımız”gecemize renk katacaklardır.
Gece bitmesin diyenler içinde otele dönüşümüzde “Gazianten’ten gelen misafirlerimizin hazırladığı “Sıra Gecesi olmazsa olmazları Çiğ Köfte ziyafeti sizleri bekliyor”
1 Kasım Cumartesi:Sabah 00.08 ila 10.00 arası kahvaltı için Helvacı Otel’de buluşan misafirlerimiz kahvaltı sonrası araçlarımızla önce “Ödemiş Birgi Çakırağa Konağı, İmam-ı Birgivi Hz. Ziyareti,Gizli Cennet olarak tabir ettiğimiz Gölcük Yaylası Göl kenerında öğle yemeği verilecektir.Sonrasında Bozdağ Kayak merkezimizde İnşallah yılın ilk karını görebiliriz.
Akşam üstü otele getirilen misafirlerimize hazırlanması için zaman verilecektir.Akşam yemeği ve eğlencemiz için bu kez bizlere kapılarını açan mekanımız “Total Düğün Salonu’muzdur.Gecemizi Üniversal müzik renklendirirken Solistimiz Fatih,Zennemiz Celal YAPRAK ve İnce Saz Gurubumuz bizlerle..Akşam yemeği menümüz:Çorba,Şaç kavurma,Pilav,Ordöv tabağı,Salata,Sütlü tatlı ikramımızdır”
Otel dönüşü misafirlerimize “çay bahane sohbet şahane” ortamı hazırlanacaktır.
2 Kasım Pazar sabahı kahvaltı sonrası dönmesi gereken misafirlerimiz uğurlanıp kalan misafirlerimizle Ödemiş merkezde bulunan hava şartları uygun olursa “Kültür Parkı’mızda piknik” düzenlenilecektir,
İlçemiz ÖDEMİŞ’te Ödemiş Zihinsel ve Bdensel Engelsiz Yarınlar Derneği ve Üyeleri olarak 81 İlden katılım sağlanmasını arzu ettiğimiz misafirlerimize ev sahipliği yapmaktan onur ve kıvanç duyacağız.
NOT:Kişi kontenjan sayımız 150’dir.
Dernek Başkanı:Serpil AKSOY BAŞTÜRK
İrtibat tel:05434343963

KATILIMCILAR
1-Ömer Faruk AKŞAHİN(Afyon Bolvadin)
2- ceto27 +17(Gaziantep)
20-tolga06+1(Ankara)
22-nazom
23-hacı42+1(adana)
25-hacer kurşuncu+5(Antalya)
31-Atiye Semet Okka(İzmir Kirazlı)
32-Ömür Tıraş+2(Kahraman maraş)
35-Esen Kocer
36-Nilüfer Üzlülerden+1(Antalya)
38-Simsek Senem
39-Fevzi Kurul
40-ummugulsum+tuba
42-ilkay karaca(Zonğuldak,ereğli)
43-lokman(Mardin)
44-delal+2 (İzmir)
47-imajreklam(Antalya)
48-elif_kız +5(Isparta)
54-Nurel ÇELİK+1
56-sellahtin horoz
57-olcay yersel
58-Ramazan Taşkın (antep)
59-selda 75+1
61-Ertuğrul Orhan
62-Nagihan Nagihan
63-Dilek ALAGÖZ(ANKARA )
64-Mesut ŞİMŞEK+1(Diyarbakır)
66-Selda ÇOLAK+6(Kırşehir)
73-Aydın ZENGER(AYDIN)
74-Hatiçe ÇİFÇİ+1(Aydın Nazilli)
76-Mehmet DERMAN(Antalya-kahramanmaraş)
77-nazife karabulut (denizli)
78-mahmut çimendağ(denizli)
79-Cennet ÜÇOKLAR(Mersin)
80-Mehmet KARTOĞLU(GAZİANTEP)
81-Bekir ŞİMŞEK(GAZİANTEP)
82-Ahmet Özdemir(GAZİANTEP)
83-Mustafa Çiflikal(GAZİANTEP)
84-Gönül (Balıkesir)
85-derbeder(istanbul)
86-Sibel Aşut+1 (İstanbul)
87-Emoş-80(osmaniye)
88-hasankokmen+1(istanbul)
90-melek+1(osmaniye)
92-İlkyaz+1(Çanakkale)
94-Songül Kaplan+1(Mersin)
96-Gonca ŞİMŞEK+ 21(karamürsel)
118-Vildan Çakır(Eskişehir)
119-Sehirbanu+1(İzmir)
121-Filiz Develi+1
123-

Son düzenleme:
Değerli dostlarımız sizleri İlçem Ödemiş'te ağırlamaktan son derece keyif ve haz alacağım.Bu buluşmalar bizlere tanışma imkanına vesile olurken aynı zamanda güzel dostlukların kurulmasına imkan sağlıyor.Bende benden hiçbir şekilde desteğini esirgemeyen Gaziantep Dernek Başkanım Çetin GÖREN ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim.Ben ve üyelerim
sizlerle buluşup tanışmak istiyoruz ya sizler?

Off karnım acıktı :)
Gelemem sanırım. Haftasonu gerçi ama eşimi haftasonu İzmire gitmek için ikna etmem lazım.
Ayrıca onun işi cumartesi de olabiliyor duruma bağlı olarak. Ve beni tek hayatta göndermez :)
Size bol eğlenceler.

valla güzele benziyor gelsem mi acaba düşüneyim biraz valla :)

Öncelikle böyle bir organizasyonu düzenlediği için serpil başkana tşk ederiz...

etkinlik güzel tertipleyenin eline saglık ..1300 km bakayım göze alabilrisem eşimle gelirim.çoçugun dersane var .bir bakalım

Serpilciğim iyiki ENGELLİ BULUŞMALARIMIZ varda senin gibi bir dostu tanıma imkanım oldu... kalbinin güzelliği gibi harika bir organizasyon düzenliyorsun emeği geçen arkadaşlara dostlara şimdiden teşekkür ederim beni yazarmısınız

Nazom çok teşekkür ederim gören göz güzelde ondan elimden geleni yapmaya çalıştım ortaya bu çıktı.Ben öncelikle Ödemiş Esnafıma teşekkür ederim.Çünkü bu bir sosyal sorumluluk projesedir,Öncelikle Mülkü Amirlerimizden konuya sıcak bakmalarını isterdik ama yapacak bişiy yok.BİZ ENGELSİZ YARINLAR DERNEĞİ KURUCULARIYIZ.KİMSE BİZİ YOLUMUZDAN ALIKOYAMAZ...

Mrhb öncelikle teşekkür ederim programı beğendiğiniz için.Elimizden geleni yapmaya çalıştık.Yol konusunda da çok haklısınız mesafe uzak eğer gelmek isterseniz sizleri ağırlayıp sizlerle tanışmaktan çok memnun oluruz.Bu arada Adana benimde görmek istediğim şehirlerin başında yer alıyor.Saygılar

Bayanların ikna kabiliyeti yüksektir.Ben inanıyorum eşiniz sizi kırmayacaktır.Gelirseniz beraber eğleniriz Slmlar

sööz vermiyorum ama bende gelmeye çalışcam.. bi kişi yazın beni ...

Çetin beyyyyyyyy benide ekleyiin demiştim ama :mad: :D

hadi benide yazın listeye benimde gelip gelemeyeceğim ekim 15 gibi belli olur ama yinede listede ismim bulunsun :)

Emeği geçen henüz sadece telefondan tanıma fısatını bulduğum serpil hanıma teşekkürlerimi sunar başarılarnın devamı dilerim Çetin abim beni +1 yaparsan sevinirim görüşmek üzere :)

Slmlar herkese,amacımız önce buluşup sonrada tanışıp beraberinde 2 güzel,eğlence dolu gün geçirebilmek.Sizler,bizler için verdiğim emek şimdiden helali hoş olsun.Buluşmamız kalabalık neşemiz daimi olsun İNŞAALLAH

Serpil hanım öncelikle emeğinize sağlık, umarım herşey düşündüğünüz ve istediğiniz şekilde geçer.. Büyük ölçüde bende gelicem çünkü izmir benim anne memleketim kısmet olursa bir aksilik çıkmazsa tabi ki.. Benimde ismimi yazarsanız sevinirim, 2 hafta içinde de çok net bir cevap verebilirim sizlere..şimdiden teşekkürler...

hayırlı akşamlar dostlar...
evet güzel bir hafta sonu olacağından emin..serpil başkan elline ve emeğine salık....:)

ödemiş kültür parkı

ödemiş buluşmasında gezilecek yerler ve yöresel tadlar :))

Daha bitmedi.... :)Çakırağa konağı

Gölcük yaylası ve gölü ile kayak merkezi...çeto ve organizasyonu yapanlara kolaylıklar diliyorum.

La Tahzen tşk ederim resimleri attığınız için sizide bekliyorum bahane kabul edilmez...

Süpersiniz dostlar Buluşmamızı iyi tanıtıyorsunuz.Beni çok mutlu ettiniz teşekkür ederim.Ödemiş şivesi ile (NE DURUYONUZ ÇIKIN ÇIKIN GELİN GARİ)

Mrhb Doğukan Bey, bekleriz elbette yazarız seve seve

ceto kardeşim siz üye buluşması adı altında ticaret yapıyorsunuz bırakın böle üçkağıtçılıkları ayıp ya

Arslan bey buluşmayı hazırlayıp organize eden benim yani bu durumda muhatabınızda benim bunun neresinde sizin değiminizle üç kağıtçılık bi söylermisiniz.1 kişi 2 gece 3 gündüz yiyecek,içecek ve eğlenecek bedeli sadece otel konaklaması keşke belediyemin arkadaşlarımı ağırlayabilmesi için bir yeri olsa onuda aldırmasak.Lütfen dil uzatmadan önce emeğe saygı ben %98 engelli bir çocuk annesi olarak kızımı evimi eşimi ihmal edip bu buluşmanın olabilmesi için ilçemi seferber ettim.Ayıptır,günahtır ve size bir şey daha iftarının bedeli çok ağırdır taşıyamazsınız.Bizler tur şirketi değiliz kazanç peşinde hiç değiliz kaldıkı kalacağımız oteller fiyatlarını bizler için indirip otellerini bizlere uygun hale getiriyorlar. Türkiye'mizin 4 bir köşesinde yaşayan engelli kardeşlerimizle tanışıp kaynaşma peşindeyiz.Bu geziler sayesinde ben kızımla görmediğim 5 ili dolaştım.Diğer buluşmaları yapan Dernek başkanlarımdan da Allah razı olsun ki sayısız yer görüp bir sürü dost edindik.Sizin gibi art niyetli insanlarda ancak bilmeden ahkam keserler hadi buyrun hodri meydan sizde yapın bir buluşma sizide görelim

İşim gereği sürekli İzmir içinde dolaştığım için biliyorum. Bahsedilen, gezilip görülecek yerler güzel mekanlardır. Gezip görmeyenlere tavsiye edilir.

Fakat,
"Düğün salonlarında hayrına toplu yemekler!" olayı biraz tuhaf geldi ve kendimi düşkün - ihtiyaç sahibi gibi hissettim. Bu zihniyet bana uymaz..

bak ARSLAN kardeşim eğer benim üçkatcı olduğumu düşünüyorsan gel ve gelen engelli arkadaşlarımızın yanında bunu ispatla.zaten izmir'de kalıyormuşsun .ben orda olacaam..

tşk Virgo ama kendini düşkün ve ihtiyaç hissetmene üzüldüm kardeşim....:)
sanada bu düşünceyi hissetirdisem özür ....kardeş...

Virgo bey düğün salonları bizlere hayrına yemek vermiyor.Sadece derneğimize engelli kardeşlerimizle birlikte güzel eğlenip vakit geçirebilmemiz için mekanının kirasını almayıp solununu bize tahsis ediyor.Buda onun ilçesindeki derneğine duyarlılığını gösterir.Yemek işinede gelince Ödemiş'e geldiğiniz söylüyorsunuz ya buradaki meşhur Kebabçılarımız sadece organizasyonu üstleniyor.Lütfen eleştirirken sizleri sağ duyulu olmaya davet ediyorum.

bu forumda ne çeto beyi tanırım,nede yasmin hanımı tanırım ama ikisininde çok saygıdeger ve düzgün insan olduklarına inanıyorumayrıca fiyatları incelediginizdde gayet ucuz ve hesaaplı,keşke izin imkanım olsada bende katılabilsem,insanlarda burda emek vermiş,bişeyler yapmaya çalışıyo,bu şekilde karalamak çamur atmak hoş degilkimse kimseyi zorla bir yere götürmüyor,isteyen katılır istemeyen katılmaz,başka bu tür etkinliklerdede bu tür eleştiriler oluyor burda,şahsen ben okudum üzüldüm yani...

arkadaşlarım benide ekleyin allahtan bi mani çıkmazsa bende geliyorum. antalyadan bi grup güle oynaya gelcez inşallah.

Bekleriz İsmail Bey, siz dostlarımızı ağırlamak bizim için büyük mutluluk

Çok teşekkür ederim Hakancan,gören göz klavuz istemez zaten.Bizler tanışıp kaynaşıp sesimizi duyurma peşindeyiz.Ama malesef bazıları emeğe saygı göstermeksizin ileri geri sadece konuşur.Bizde onlara meyve veren ağaç taşlanır deyip gülüp geçiyoruz.Bu buluşmalar sayesinde sayısız dost edindik biz.Keşke sizde katılabilsediniz.Sizin gibi güzel yürekleri aramızda görüp tanışabilmek bizim için en büyük kazançtır.Saygı ve sevgilerimizle

serpil hanım,ben teşekkür ederim,engelli kardeşlerimiz için bir şeyler yapmıya çalışıyorsunuz,bu ugurda emek veriyorsunuz,allah sizden razı olsun,size karşı daha saygılı olmamız gerektigi halde,bu tür eleştiri yapan,yapıcı olmayan insanlar görünce bende bişeyler yazmak zorunda hissettim kendimi,onun dışında inşallah bende aranızda olmak isterim birgün,sizlerin arasında bulunmak,sizin gibi güzel insanları tanımak benim için onurdur.inşallahh kısmet olur birgün:D güzel sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.
saygılarımla..

Rica ederim Hakancan,benim bedenimde engel yok ama yüreğim engelli kızımla 16 yıldır engelleri aşmak için mücadele veriyoruz.10 ay önce kurduğumuz dernekte bu mücadelenin bir parçası ilçe çapında güzel işler başardık.Şimdi ise bu buluşmayla 81 ille kucaklaşmak tek hedefimiz.Bende bizi anlayan çok uzaklardan desteğini bizlere hissettiren sizlere teşekkür ederim.İyi niyetli ve güzel düşünen insanlar oldukça dünya daha yaşanası bir hale gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt