Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İzmir Ödemiş'de buluşturuyoruz | 31 Ekim - 2 Kasım 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değerli dostlarımız mrhb, bayram bayram dedik bayramı da geçirdik.Buluşmamıza sayılı günler kala gelecek olan arkadaşlarımızdan bir ricamız var.Buluşma başlığı altındaki telefon numaramdan beni arayıp, hangi ilden hangi saatte ilçemde olabileceklerini dair ayrıca tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlarımın sayısını bilmemiz hem bizim hemde sizin rahatınız açısından önem teşkil etmektedir.Herkese saygı ve sevgilerimizle

son hafta netleştirip gelmek isterim ,bir mani çıkmazsa.. tabi kontenjan da yer kalırsa... :)

önçelikle slm candostlar ..:)
tamamdır +6 olarak düzenlerim ama plaketi kapağı gitti..:)
inş bir manni cıkmazda sizide aramızda görürüz *semra* hanım yeni dostları aramızda görmeklen mutlu oluruz her zaman için...:)

ne oldu melek gittikce düşüyorsun ya ....:)

Hayırlı akşamlar cümleten, Semra Hanım Çetin Başkanımın da söylediği gibi amacımız yeni dostlar edinip tanışıp kaynaşmak,engelli buluşmalarını topluma yaymak ve onlara artık bizler birer engelsisiz diye bilmek.İnşaallah işiniz çıkmaz sizide aramızda görürüz.

ceto27 bey ve yasminw hanım, çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza.. :)

Dostlarıma herzaman duva ederim melek....:)
Bizlerden sana teşekkür ederiz *semra* hanım ....:)

Çok naziksiniz Semra Hanım bizde size teşekkür ederiz.İlimiz İzmir, İlçemiz Ödemiş,Üyelerim ve yöre halkımla buluşmamıza katılmak isteyen herkesi ağırlayıp konuk etmekten son derece keyif alacağız...

birde izmir otagar.a gelecek olanların alma imkanınız olsaydı daha güzel olurdu mesela ben o yüzden gelemiyorum

hatırlı sabahlar can dostlarım....:)

yasmin hanım ben tekerlekli sandalye kullanıyorum ona göre not alırsanız sevinirim. otelde sıkıntı yaşamamak adına.

melek kardeşim gönül ister sayı düşmesin ama yalnız olsanda sen yinede gel...:D

Merhabalar, elbette İsmail Bey notunuzu aldım gurubunuzda başka varsa bildirirseniz sevinirim.
Fatih Bey, İzmir Otogarına 2 saat uzaklıktaki bir yere gelecek olan arkadaşlarımızın hepsinin iniş saati farklı olduğunu da düşünürsek bunu sizce nasıl yapabilirdik.Ayrıca İzmir Otogarında her saat başı Ödemiş'e otobüs seferleri var zaten.Bizde gelen konuklarımızı alsaydık illaki bi araca bindirecektir.Değişen ne pek anlıyamadım.

yasmin hanım ben tekerlekli sandalye kullanıyorum ona göre not alırsanız sevinirim. otelde sıkıntı yaşamamak adına.

melek kardeşim gönül ister sayı düşmesin ama yalnız olsanda sen yinede gel...:D
Canım abım ınsallah gelirim sizleri görmeye. cok sevındım bu mesajına

Böyle bir tatile çok ihtiyacım vardı. Harika bir organizasyon olacak gibi. İnşallah çok eğleniriz :)

Sevgili dostlarımız için imkanlarımız doğrultusunda eğlenip hoş vakit geçirebilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Buluşmamıza sayılı günler kala yeni dostlarımızla tanışmak için bizlerde sabırsızlanıyoruz.

Merhabalar, elbette İsmail Bey notunuzu aldım gurubunuzda başka varsa bildirirseniz sevinirim.
Fatih Bey, İzmir Otogarına 2 saat uzaklıktaki bir yere gelecek olan arkadaşlarımızın hepsinin iniş saati farklı olduğunu da düşünürsek bunu sizce nasıl yapabilirdik.Ayrıca İzmir Otogarında her saat başı Ödemiş'e otobüs seferleri var zaten.Bizde gelen konuklarımızı alsaydık illaki bi araca bindirecektir.Değişen ne pek anlıyamadım.
hanımefendi bana izmir ile ödemişin arasının yarım saat olduğu söylendiği için ben böyle yazmıştım 2 saat ise tabiki de otoğar dan alınma işleme imkansız neyse size iyi eğlenceler

Günler yaklaştıkça heyecan artıyor... Muhteşem bir organizasyon olacağına inanıyorum...

Fatih Bey keşke yarım saat olsaydı o durumda mutlak misafirlerimizi aldırırdık.Sitede bundan önceki yorumlarımda bundan bahsettiğim için bende sizin yorumunuza çok şaşırıp öyle yazdım.Sizin yarım saatlik bir yoldan bahsettiğinizi bilmeden.Ayrıca güzel dilekleriniz çok teşekkür ederiz.Aramızda görmek isterdik sizi de imkanlarınızı zorlamaya çalışın...
Ömür'cüm teşekkür ederim inşaallah canım, heyacanı hiç sorma bende çok çok fazla

merhabalar güzel bir organizasyona olacağına eminim iş yerinden izin alabilirsem inş bizde konya gurubu olarak katılmayı çok isteriz bakıkesirden gönül ablamı ismini yazabilirmisiniz onun bilgisayar bozuk olunca kendisi giremiyor bizimde gelmemiz kesinleşince ismimizi yazdırırız inş kontenjan dolmazsa

Slmlar herkese... bekleriz Aliye Hanımcım elbetteki yazarız görüşmek üzere sizleride aramızda görmek ümidiyle

İsmail abim saçları ütüle iyi şekil alır :D :D :D istersen düzleştiricimi getirem

he valla bi şekil vercez,:D baktık olmadı bırakırız dağınık kalsın demi ama....

İsmail Bey,size 2 günlüğüne sponsor erkek kuoförü ayarlayabilirim bu kadar dert etmeyin saçlarınızını ne olur :eek::eek::eek:

Merhabalar bende gelmek istiyorum benide yazarmısınız çetin bey rica etsem ... :)

Selam arkadaşlar orada olmak çok isterim ama bir sorun var onu halledersem gelmek isterim.Ama boş yer bulabilirmiyim diye sorayım dedim.Çünkü İzmir'i hep merak ettim Ödemiş daha bir güzel yer gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt