Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Ağustos 1-2 Eylül (3.Geleneksel) Kayseri Engelliler Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
önercim arkadaşların senin yüreğine emeğine sağlık.ALLAH yar ve yardımcınız olsun güzel insanlar.düzenleyeceğiniz buluşmaya ben ve 4 arkadaşım katılmayı düşünüyorz kısmet olursa inş. sizlerle olacağız.kolay gelsin ....

Yörükoğlu senden gel tam kadro Tokatlı gidelim:):)

önercim arkadaşların senin yüreğine emeğine sağlık.ALLAH yar ve yardımcınız olsun güzel insanlar.düzenleyeceğiniz buluşmaya ben ve 4 arkadaşım katılmayı düşünüyorz kısmet olursa inş. sizlerle olacağız.kolay gelsin ....
öncelikle tş ederız tabıkede bekleriz sizleri mısafır etmek bize şeref verir...

tşk ederiz sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız

F.C.Ü bu olumsuz tutumu hep yapıyor sağolsun..!Çocuklar fazla sıkmayın canınızı,katılım listesine baktıkça yüzümde gülücükler oluşuyor maşallah bereketi içinde bir buluşma olacak....sevgiler Kayseri...

F.C.Ü bu olumsuz tutumu hep yapıyor sağolsun..!Çocuklar fazla sıkmayın canınızı,katılım listesine baktıkça yüzümde gülücükler oluşuyor maşallah bereketi içinde bir buluşma olacak....sevgiler Kayseri...
saol abi ama insan yınede dayanamıyor sinek pisliği miğde bulandırırmış ya ondan

0
1. jetset
02. ersoy_ks
03. geceler
04. yakisikli77
05. Tayfun Yağmur
06. freee + 1
08. tılafsınlı + 1 (t.
sandalye
)
10. münocan
11. sultan kaan
12. deniz yıldızı
13. recep ötün
14. şeyh mehmet derman
15. dilek tuba
16. güllerin efendisi
17. erdinçruhi (t.
sandalye
)
18. lilyum + 2
21. kezban
22. ayıntaplı27 + 3
26. Şehribanu
27. Selenayy
28. Son_Savaşçı + 1
30. KRAL
31. şef +1
33. miremur+1
35. Cdişci +1
37. istanbul +2
40.

Eeee Miremurum, şefim ve Cemil kardeşim olurda ben olmammı. Arkadaşlar benide eklerseniz sevinirim....

Eeee Miremurum, şefim ve Cemil kardeşim olurda ben olmammı. Arkadaşlar benide eklerseniz sevinirim....
Tabiki Ramço sensiz hiç olmaz valla tüm arkadaşları çok özledim,sevgili jetset ve ersoy_ks vede yakisikli77 kardeşlerim sevgiler bizden emeğinize teşekkürler fazlada canınızı sıkmayın...ha aklımdayken Cdişçi'nin oğlunu ve kızını hemen yazın valla lastiklerimizi patlatacak oğlu bilginize...heheeeeee!

Tabiki Ramço sensiz hiç olmaz valla tüm arkadaşları çok özledim,sevgili jetset ve ersoy_ks vede yakisikli77 kardeşlerim sevgiler bizden emeğinize teşekkürler fazlada canınızı sıkmayın...ha aklımdayken Cdişçi'nin oğlunu ve kızını hemen yazın valla lastiklerimizi patlatacak oğlu bilginize...heheeeeee!
biz tş ederız abi bizlerı sereflendırıyorsunuzz..

tşkrler yok abi ne canımızı sıkacaz meyve veren ağaç taşlanırmış :D tabiki olumlu olduğu kadar olumsuzda yorumlar yapılacaktır inş. sizin gibi güzel insanların katlımıyla güzel bir etkinlik olurda en güzel cvp ı biz öyle vermiş oluruz :eek:

Daha önce bu otelde kalmış biri olarak hem kalite hem hizmet hemde engelliye uygun olması nedeniyle bence çok doğru bir seçim. Zaten ilk sayfada arkadaşlarımız otelin linkini vermiş içinizde bir şüphe kalmaması açısında inceleyebilirsiniz...Yaklaşık 3 yıldır Kayseri içi organizasyonlarımız da bu otelde kalıp çok memnun ayrıldık.... Gittim gezdim gördüm geldim sizleri de 31 Ağustos 1-2 Eylül günü organizasyonumuza bekleriz :)

Kozaklıyı çok iyi bilen ve hatta şuan orda bulunan birisi olarak belirtmeliyim ki malesef en kötü oteli seçmişsiniz.Keşke Roza,Termalya ya da Kattre'yi seçseymişsiniz.Özellikle Rozayı tavsiye ederdim.Yemek ve havuz olarak en iyisidir.Ama inşallah umduğunuzu orada da bulabilirsiniz arkadaşlar.Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Kardeş biz grand otelde en az 10kere dernek olarak etkinlik yaptık katrede de yaptık ama engelliler icin en uygun otel grand.kattre uygun değil lavabosu banyosu dar tekerlekli sandalye zor geçiyor ; termalya cok para istiyo rozayı bilmiyorum..bizim icin en uygunu grand 100lerce engelli kaldı grandda biz gayet memnunuz

Listede Cdişçi'nin artısını 3 yapın yoksa oğlu lastiklerimizi patlatacak...Şef bilhassa ben tehlikedeyiz anlayın!dostlar hatta Cdişçi eşi kızı ve sevgili oğlu yazarsanız dahada makbule geçer....sevgiler Kayseri...

yağmur çay bahçesine götürmen için mi geleyim? ben nazlıyım sen yapmazsan çayı gelmem :)

Tamam ev sahibi olan nazlanmasın :) Tokata gelirseniz ben yakarım semaveri, Amasyaya gidersek Yağmur yakar :D:D:D

Arkadaşlar Amasya, Tokat, İzmir derken gezilecek yeri çoğalttık :rolleyes: hayırlısıyla bir Nevşehir'e gidelim de :)

arkadaşlar durun bakalım önce biz şu buluşmayı yapalımda sonra sizden mangalı semaveri isteyecez :eek:

arkadaşlar kafanıza takılan soruları burdan veya özelden veya cep tellerimiziden arayıp öğrenebilirsiniz kafanızda soru işaretleri kalmasın...
heycanla buluşma tarihinin gelmesini bekliyoruz çok güzel bir buluşma olacağı şimdiden belli ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt