Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Ağustos 1-2 Eylül (3.Geleneksel) Kayseri Engelliler Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sphiNX;
Haklısın kardeş plaket olayı sponsor olan kişilere veya kurumlara veriliyor ücretli olup hiç bir işin ucundan tutmayıpda kuruma veya kişiye plaket vermek abes kaçar.
daha önceki organizasyonlarda plaket verdik o organisazyonları sponsorlarla ücretsiz yapdığımız için plaket vermişdik.
bu organisazyonu kayseri Anadolu sakatlar derneği nin arge grubu yani o organizatörler kısmındaki arkadaşlarla birlikde düzenliyoruz...

bu organisazyonumuzda ise plaket verme gibi bir düşüncemiz yok,olurda biri çıkıp masraflarımızı karşılarsa ona teşekkür plaketi yaparız...

açıklama için teşekkürler... kontejyan sınırınız ne kadar acaba belli bi sınır koydunuz mu ?

Ben son hafta kararımı vereceğim sınavlar ve işin durumuna göre iyi çalışmalar...

SphiNX;

rica ederiz önemli değil kontenjan 150kişi felan

Sevgili Öner ve diğer organizatör arkadaşlar öncelikle etkinliğiniz hayırlı olsun.Arkadaşlar emeğinize sağlık.Katılmayı bende isterim ama şartlar ne olur bilmiyorum.Herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum..
tşkrler ayşegül inş senide aramızda görmekten mutluluk duyarz

sevgili arkadaşlar organizasyon yapmak tamamen öncelikle taktire şayan bir olaydır saygı duymak ve yürekten desteklemek gerekli olduguna inanan biriyim katılıp katılmamak kişinin iradesine ve paşa gönlünüğüne kalmış bir tercihtir onoda saygı duymak zorundayız ama elştiri yapamak ayrı bir haktır o eleştiriyi veya övgüyü organizsyondan sonra yaplmasını tercih ederim bu münasebetle nacizana fikrimi beyan etmıe hakımı afınıza sığınarak kulandım şimdi emrullah kardeşimin dediği gibi aramıda bu konuyu konuşup tabiki cemil dişçiyi de ilğilendiren bir konu oldugundan onunlada sıkı sıkı bir pazarlık yapılacaktır nedenine gelince buluşmadan bir önceki gün cemilin başına bela olacağız kendi düşünsün niğdede bize mangal yakacak isterse yakmasın evet sevgili önerciğim sana ve diyer arkadaşlara şimdiden kolay gelsin emeğinize yüreğinize sağlık dilerken sevgi ve sayğılarımı sunarım başlamak başarmanın yarısıdır

Sevgili organizatör arkadaşlar öncelikle etkinliğiniz hayırlı olsun.Arkadaşlar emeğinize sağlık güzel bir buluşma olacaktır.şimdiden tşk ederim.+3 eklerseniz sevineceğim saygılar.ilerki zamanda listeye ekletebilirim.saygılar.....

Geçen yıl ki organizasyonunuz çok güzeldi,engelliler için hareketliliği birazcık fazla olsa da...
Nevşehir organizasyonunuzda güzel görünüyor..Hayırlı olsun,şimdiden kolay gelsin..
Geçen sene katılanalara yasak değilse Selenayy ile beni de eklerseniz sevinirim:):)

sevgili arkadaşlar organizasyon yapmak tamamen öncelikle taktire şayan bir olaydır saygı duymak ve yürekten desteklemek gerekli olduguna inanan biriyim katılıp katılmamak kişinin iradesine ve paşa gönlünüğüne kalmış bir tercihtir onoda saygı duymak zorundayız ama elştiri yapamak ayrı bir haktır o eleştiriyi veya övgüyü organizsyondan sonra yaplmasını tercih ederim bu münasebetle nacizana fikrimi beyan etmıe hakımı afınıza sığınarak kulandım şimdi emrullah kardeşimin dediği gibi aramıda bu konuyu konuşup tabiki cemil dişçiyi de ilğilendiren bir konu oldugundan onunlada sıkı sıkı bir pazarlık yapılacaktır nedenine gelince buluşmadan bir önceki gün cemilin başına bela olacağız kendi düşünsün niğdede bize mangal yakacak isterse yakmasın evet sevgili önerciğim sana ve diyer arkadaşlara şimdiden kolay gelsin emeğinize yüreğinize sağlık dilerken sevgi ve sayğılarımı sunarım başlamak başarmanın yarısıdır
saolun tş ederizz

Geçen yıl ki organizasyonunuz çok güzeldi,engelliler için hareketliliği birazcık fazla olsa da...
Nevşehir organizasyonunuzda güzel görünüyor..Hayırlı olsun,şimdiden kolay gelsin..
Geçen sene katılanalara yasak değilse Selenayy ile beni de eklerseniz sevinirim:):)
tş ederiz tabi yazarız

Sevgili organizatör arkadaşlar öncelikle etkinliğiniz hayırlı olsun.Arkadaşlar emeğinize sağlık güzel bir buluşma olacaktır.şimdiden tşk ederim.+3 eklerseniz sevineceğim saygılar.ilerki zamanda listeye ekletebilirim.saygılar.....
tş ederız tabi eklerizz.

01. jetset
02. ersoy_ks
03. geceler
04. yakisikli77
05. Tayfun Yağmur
06. freee + 1
08. tılafsınlı + 1 (t.sandalye)
10. münocan
11. sultan kaan
12. deniz yıldızı
13. recep ötün
14. şeyh mehmet derman
15. dilek tuba
16. güllerin efendisi
17. erdinçruhi (t.sandalye)
18. lilyum + 2
21. kezban
22.ayıntablı27 + 3
26.sehribanu
27.selenayy
29.SoN_sAVaşÇı + 1

şef;

teşekküler abicim düşüncelerinde çok haklısın temennimiz arkadaşlarımızın hiç bir soun yaşamadan rahat edebilecekleri bir ortam yaratmak inşallah bunuda başarırız Allahın izniyle ...
sizeride tekrardan aramızda görmekden mutluluk duyarım

ınsalah en guzel sekılde ve ıstedınız gıbı guzel bır organızsayon olur emegı gecen herkese tesekkur ederım ınsalah bende katılabılırım bu guzel organızasyona

Cumali ;
tşkler bekleriz kardeş

fatma sağdıç ;
sizide aramızda görmek isterdik ama kısmet işte
inşallah başka organisazyonlarda sizide aramızda görmek isteriz

Kardeşim beni de yazarmısın ?

Sayı çok az,biz bize olacağız sanırım:):):)

Biraz sayı artıralım o zaman gençler,Şef ve Eşi-Miremur ve Eşi-Cdişçi ve Eşi,üçü tekerlekli sandelye haydi iyi eğlenceler...Emeğinize şimdiden sağlık...Teşekkürler Kayseri...sevgiler....

KRAL;
kardeşim gelmene sevindim ekip yine toplanıyor...

sehribanu;
ilerleyen günlerde sayının çok daha fazla artacağını düşünüyoruz daha çok zaman var :) ayrıca kayseri içi katılan arkadaşları buraya yazmadık isteyin 200 kişiden fazla engelli getirelim :))

güllerin efendisi;
evet otel çok güzel ve kaliteli 4 yıldızlı otel anlatılmaz yaşanır :)

miremur;
emrullah abicim gelmenize çok sevindim sizsiz bur buluşma düşünülemezdi başımız üstünde yeriniz var

200 de çok fazla jet kardeş iyiyiz böyle biz bize:):)

vay tokatlılar da gidiyi

Paşalarım kusura bakmayın bir kaç gündür rahatsızdım forma giremedim ne demek abilerim beni şereflendirecekmiş şimdiden sevinçten ayaklarım yere basmıyor ayrıca yolu benim buradan geçen herkesi beklerim mangalın lafımı olur şefim; ayrıca ismimizi yazdıran emrullah abime teşekkürler sizleri sabırsızlıkla bekliyorum

Kozaklıyı çok iyi bilen ve hatta şuan orda bulunan birisi olarak belirtmeliyim ki malesef en kötü oteli seçmişsiniz.Keşke Roza,Termalya ya da Kattre'yi seçseymişsiniz.Özellikle Rozayı tavsiye ederdim.Yemek ve havuz olarak en iyisidir.Ama inşallah umduğunuzu orada da bulabilirsiniz arkadaşlar.Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Kozaklıyı çok iyi bilen ve hatta şuan orda bulunan birisi olarak belirtmeliyim ki malesef en kötü oteli seçmişsiniz.Keşke Roza,Termalya ya da Kattre'yi seçseymişsiniz.Özellikle Rozayı tavsiye ederdim.Yemek ve havuz olarak en iyisidir.Ama inşallah umduğunuzu orada da bulabilirsiniz arkadaşlar.Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.
çok güzel reklam yapmıssın arkads bravo sana sen cok iyi biliyorsan sen ayarla en iyi yeri biz gelelim böyle ortalığa laf atmakla olmaz adamlık sen daha iyisini yap ozm yada git istediğine........

kardeş ben sadece akrabaları kozaklıda oturan birisiyim ve bütün otelleri çok iyi bildiğim için fikrimi beyan ettim.hiç bir otelle bağlantım yok.ben antalyada öğretmenim zaten.herhangi bir organizasyon düzenleme veya katılma gibi bir amacım da yok. bildiklerimi söyledim ve iyi eğlenceler diledim.bu kadar agresifliğe ne gerek var.kaynaşalım derken kalp kırmaya gerek yok bence.

bana göre sura iyi dıye bilirsın ama en kötüsünü secmıssiniz dıymezsın kardeş bu sen değil kimsenin hakkı yok gelecek insanları neden etki altında bırakıyorsun birde öğretmensın sana yakışırmı bu biz bu insanlar için en iyi ve en ekonemik olanı yapmaya calışıyoruz o dediğin otellerın ücretınden haberın varmı sayın öğretmenım olsa böyle demezdın zaten ... biz burda birşeyler yapmak için emek sarf edıyoruz sen en kötüsünü seçmissnız dıyorsun sen böyle dersen nasıl kaynaşalımm..

ben 15 senedir kozaklıdayım.kozaklıyla ilgili herşeyi çok iyi biliyorum.neyse uzatmaya gerek yok.Allah toplantınızı hayırlı eylesin.Güzel bir etkinlik olur inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt