Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Ağustos 1-2 Eylül (3.Geleneksel) Kayseri Engelliler Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
donence;
Evet ablacım normal karşılıyorum artık. Ama önce bir araştırsın ondan sonra konuşsun. Yoksa çok boş konuşmuş oluyor. :eek:
Onlar yokken burda biz vardık, hiç bir kimsenin hiç birşeyini kendimize mal etmedik. Ortamında da bulunmadık...
Herkese verecek cevabımız var şükür, onlar hangi makamdan gelirse o makamdan çalmayıda biliriz :eek:
İşlerinizi yoluna koyun muhakkak bekliyorum sizi...

"Huzur içinde yenen yavan ekmek, endişe içindeki ziyafetten iyidir…"
Nokta...

Osman Buz ve Osman Buz gibiler hiç bir şey yapamazlar, yapanlarada köstek olmaya çalışırlar. Hiç bir yerde mutlu olamazlar. O dernekten öteki derneğe, ordan buraya burdan oraya gidip gidip gelirler.. İyi bir şey yapıyoruz sanarlar.. Herkes kimin ne olduğunu biliyor Osman kardeş..
Gece seninle bire bir konuştum yakışmadığını söyledim.. Kem küm ettin, sizin yaptığınızı bilmiyodum dernek yapıyor diye kızdım dedin,peki kimi taklit ediyomuşuz diye sordugumda cevap veremedin. Bildiğiniz yolda devam edin. İçinde koskocaman bir art niyet var. Alnımızdan öpülmeyi istemiyoruz, köstek olmayın yeter. Herkes herşeyi yapmakta özgür, sende düzenle sende Kayseri'de yap tutanmı var seni. Bende katılacağım dedin, buradan açıkça söylüyorum Osman kardeş, art niyet besleyenleri içimize kabul etmiyoruz, önce niyetini düzelt..

güllerin efendisi;

gayet sakinim kardeş;kendisi yakınen arkadasımız bizi ezip böyle şeyler yazıyosa böyle cvplar alacağınıda bilir o nedenle sorun yok.

dılek tekerleklı sandalyemı sana satabılırım. Makam aracı gıbı rahatta :ppp :D

ah be fiyatta iyimiş ama taa kayseri gelemiyecem ömss tercihim kayseri olursa seneye katılırım
hepinize iyi eğlenceler

Plumeria;
Teşekkürler, sizinde bizimle birlikte eğlenmenizi isterdim..

Teşekkür ederim ben de çok isterim.. Bi organizasyona katılamadım zaten:) Ailemle görüşüyim bakalım ne diyecekler ona göre yazdıracağım ismimi ama şuan değil :) Gelmeye çalışacağım zaten buradan galiba 2buçuk saat falan sürüyo yakındı galiba :p

keşke katılabilseydim ama neyse eğer tercihim kayseri olursa ve kayseriye tayinim cıkarsa söz seneye oradayım

Çok güzel bir organizasyon düzenlemişsiniz yüreğinize emeğinize sağlık arkadaşım.

sırdaş;
tşk ederiz hersey sizle için

erdinçruhi;
inşh abiii :)

tosun paşa;
tahinin cıkmadan bekleriz :)

Plumeria;
yakın yakın şurdan şura ya bklriz kesin gelin

önercimm :) tebrikler harika bir buluşma düzenleyeceğinden hiç şüphem yok..
Kayseri buluşması olunca listeye ilk benim ismimi yaz demiştim, yazmadığın için sanırım gelemeyeceğimi
o güzel yüreğin tahmin etti..
kardeşimin düğünü 1 Eylül bu yüzden bu sene sizlerle olamayacağım inşaAllah başka buluşmalarda karşılaşmak dileğimle..

svedrif;
aslında ben seni kesin gelecek gözüyle bakıyordum firdevs ya şanssızlığa bak üzüldüm inşallah başka organizasyonlarda artık ...

sırdaş;
teşekkür ederiz beğenmenize sevindim inşallah sizde aramızda olursunuz...

plumeria;
bence şeyratanın bacağını kırma vakti gelmiş ilkleri severiz bizim buluşmada ilkiniz olursa devamı gelecekdir eminim​
:eek:

tosun paşa;
mesafelerin önemi yok gönüller bir olursa mesafe ortadan kalkar herşey gönlümüzce olsun ...

yağmur;
teşekkür ederiz sizlerinde aramızda olmasından mutluluk duyarız bence ayarlayın gelin derim :)

Genel bi kapadokya gezisi olsa iyi olur hem katilimda artar kayseri- peri bacalari son durak olarakta kozali kaplicalari ordanda evinize gidin iste ..

defanss;
zaten otelimizden oraya tur düzenlenıyor isteyen gide bilirr

internetten yeri gördüm harika yer ama ben katılamayacam jetset bir dahaki sefere inşallah

Selam Kayseri,emeğinize şimdiden teşekkürler,kim nerede nasıl ne şekilde kaç kişi ile yaparsa yapsın iyi niyetle sakatları bir araya getirme düşüncesi içerisinde olduğuna eminim...Biz Sakatlar eğer bu buluşmalar olmasa kendi başımıza gidip o güzel yerleri görme ve dostlarla kaynaşma şansımız çok az.Herkes iyi niyetle ve teşvik edici yorumlar yaparsa organizasyonda emeği olanlar daha mutlu olurlar,Tekrar teşekkürler...ben Şefle yarin görüşüp gelip gelemeyeceğimizi bildirecem....sevgiler Kayseri....

miremur;
eyvallah abicim düşüncelerinde çok doğrusun
sensiz bir buluşma düşünemiyorum emrullah abi mahmut abimle birlikde bekliyorum sizi...

ben ve adı bende saklı bir arkadaşımla geleceğm.ben+1

freee;
tamam kardeş admin sayfaya girince eklemeleri yapacak ...

Jetset, öncelikle organizasyonunuz hayırlı olsun.
Listeye kim çıkarılacak, kim eklenecek siz takip edeceksiniz.
Tam listeyi yenilenmiş haliyle buraya siz ekleyeceksiniz.
Ben de sürekli takip ediyorum ve sizin son listeyi ilk mesaja taşıyacağım.

Jem;
sağolasın cem abi inşallah senide beklerim,
listede değişiklikler oldukca güncellerim .

Hayırlı olsun emeğinize sağlık orada olup sizlerle tanışmayı çok isterim bakalım kısmet allah kolaylıklar versin.

cdisci;
sağolasın abi inşallah seni tanımayı çok isteriz ağırlamakdan mutluluk duyarız ...

Sevgili Öner ve diğer organizatör arkadaşlar öncelikle etkinliğiniz hayırlı olsun.Arkadaşlar emeğinize sağlık.Katılmayı bende isterim ama şartlar ne olur bilmiyorum.Herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum..

Teşekkürler ayşegül sağolasın inşallah şartlar uygun olur gelirsin ilerleyen zamanlarda ismini yazarız inşallah :)

SON KATILIM TARİHİ 20 AĞUSTOS
bu tarihe kadar ücreti yatırmanız gerekiyor ...

durun bakalım annemden izin çıkarsa belki gelirim amaşimdilik yazmayın beni

Elinize sağlık güzel bi organizasyon dostlukların pekişmesinin yanı sıra sağlık bölümünün olması gayet iyi düşünülmüş bi fikir...

Sormak istediğim bi konu var.
-plaket verilcek bi kurum vs dernek var mı?
-siz organizasyonu dernek yada bi kurum kuruluş adına mı yoksa kendi hür iradenizle bağımsız mı yapıyorsunuz?

bu sorular nerden diye çıktı diye soran olabilir cevabını da yazim merakını gideriyim...

kendi fikrim bu benim gidilen buluşmaların ücretlerini ulaşım imkanına kadar herşeyi biz karşılıyoruz...

Dostukların oluşması eğlenme, dinlenme, tatil, yeni yerleri görme, bide sizin güzel fikriniz sağlık da bunun içinde...

Plaket veriyorlar bi anlam çıkaramadım biz gittiğimiz yere turist olarak para bırakmış oluyoruz...

Orayı kendi şehrimize geldiğimizde hemşehrilierimize dostlarımıza çevremize anlatıyoruz...

Oradaki güzel olan bizde eksik olmayan işleri örnek almaya çalışıyoruz emsal gösteriyoruz.... ve orada olan aksaklıkları göstererek yalnışların düzeltilmesi yada ihtiyaçların yetemediği göründüğü zaman... bunu telafi etmesi için fikri biz öneriyoruz ya da onlar çözüm üretmeye çalışıyorlar... (yetersiz gelen oteller, engellilere uygun olmayan ören yerleri, sinyalizasyon, asansörler, rampalar, engelli wc leri vs. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt