Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 15 Haziran 2008: Boğaz'da kahvaltı ve sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir aksilik olmaz ise Eşimle bizde geleceğiz:))))))))

15 Haziran da Cenete biletin kesildi gelirsen Bülent Kardeş :lol:

arkadaşlar benide eklermisiniz bir aksilik olmazsa inş. bende geleceğim

arkadaşlar bir aksilik olmazsa ben+ eşim + bebiş gelicez..
yani ben + 2 kişi

yaşasın:)) yine dostluk türküsü soylenecek:)

vapur sefası da yaparız donuşte di mi vertigocum:)

fotografları gorunce valla içim gitti:)

ayyy hatırlatmasam haberleri yok kalem ablam bunların yahu:)

Vapur işi tamamdır:) Hele ekibi tamamlayalım da :wink:

kızlar kızlar canımıniçi kızlar...yine harika bir gün olucak inş.heyecan bastı beni şimdiden...

evet roaccım iyi oldu hatırlattığın tşk :)

vapur sefasıda yapıcaz inş.

yaşasın dostluk yaşasın biz :)

evet, yaşasın dostluk:)

ve bizi buluşturmak için çabalayan dostlarımız:)

saolasınız black, buyucu ve obrite:)

yaşasın yürekelrimizi buluşturacak bogaz keyfi:)

1 ) BLACK&WHITE
2 ) BÜYÜCÜ +1
3 ) OBRITE +1
4 ) LENİN
5 ) KRAL
6 ) ZEKAER
7 ) GÜÇLÜ ŞİRİN
8 ) ESRANAS
9 ) KARANLIKLAR PRENSİ
10 ) TARELİF
11 ) RAVZA54
12 ) ŞİRİNE
13 ) ABDO58
14 ) DURUDEHA +1
15 ) KALEM
16 ) OLMADIĞINHERYERGURBET
17 ) LEYDİİ +2
18 ) METEHANDRO
19 ) SULE-A
20 ) AHMETFARUK
21 ) SALİM52
22 ) ÇELİK +2
23 ) PRENSES 58
24 ) BLUESTEEL
25 ) YILDIZ2008
26 ) HAZAN68
27 ) F-F
28 ) PINARUST
29 ) MAYA +1
30 ) FAT_H291983
31 ) SEBEPSİZFIRTINA
32 ) CEMRE-54 +3
33 ) ŞENİZ
34 ) KARANLIKLAR_PRENSİ
35 ) ÖYKÜM +1
36 ) ELİFCAN
37 ) ABALI
38 ) POZİTİF +1
39 ) ROACCUTANE
40 ) YİĞİT34
41 ) ORKİDE
42) NEHİR
43) VERTİGO
44) ANTİ

bundan şüphem yok ablam:)

çünkü bizi buluşturan evrenin ta kendisi:)

Arkadaşlar boğazda kahvaltı, vapur sefası derken biz evde oturmuyacağız anlaşılan :)))))))))
Rooo katılamıyacağın bir organisazyon olursa haber ver senin yerini tutamazsam bile katılıp sandalyeni boş bırakmamış olurum :)))))))

Nursanıımm:) Bensiz organizasyon olmadı daha bu sitenin tarihinde :D Çook çook önemli bi mani olmadıkça kaçırmam dost sohbetini :wink:

Hazanı tanıdıktan sonra organizasyonları bende kaçırmıyor gibiyim roooo'cum:))))))))

aşkolsun buyucum:)

bizi bu buluşmaya "evren yonlendiriyor" demek istedim canım:)

asla tesadüf olamazsınız siz:)

emeğinize saglık...

NURSANCİM BENDE SENİ TANIYINCA ,VOLTRANI OLUSTURDUK VE TUTMAYIN BİZİ İSTANBUL SANA KOSUYORUZ DEDİK. VE HÖY LÖY LÖY GEZMEYE BAŞLADİK O ORGANİZASYONDAN DİER PARTİYE.:)))
YAŞASİN ORGANİZE EDENLER YAŞASİN GEZMEK VE YAŞASİN ENGELLİLER BİZ... BEKLE BİZİ İSTANBULLLLLLLLL....:)))
SEVGİLERİMLE...

[size=6]Arkadaşlar ben ve Selenayyı da eklerseniz seviniriz...Bekle bizi İstanbul... :D :D :D [/size]

[size=6]ablam ne derse odur :D demek ki kahvaltiya bizde geliyoruz; bekle bizi istanbul...

arkadaşlar istanbul'un köprülerini falan sağlama alın tokatlılar geliyor sarsılacak :D :D [/size]

bi aksilik olmazsa ben de aranızda olacağım

Hazancım kimsenin tutmaya gücü yetmiyor zaten gördüğün gibi :)))))))))))))))))))

Merhaba Arkadaşlar Herhangi Bir Engel Çıkmazsa Ben ve Ablam Geleceğiz. Özellikle 58. Sıraya İsmimi İlave Ederseniz Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

BÜYÜCÜM ARKADASIMIZ FREGIRL VE + BİR KİSİ DAHA İLAVE EDERMİSİN LİSTEYE... AKSİLİK OLMAZSA ONLARDA GELİCEKLER...
HAYDİ REKORAAAA :)))

Güncel Liste

Listenin güncelini buyucuden öğrenebilirsiniz.. :)

Hazınım rekora koşuyorsak eğer duymayanlar için ist. büyükşehir belediyesinden anons ettirelim diyorum :)

selenayy' Alıntı:

arkadaşlar istanbul'un köprülerini falan sağlama alın tokatlılar geliyor sarsılacak :D :D

Eltim sevindim gelmenize valla :) Kız tokatta görüşemiyoz İstanbullarda bulusuyoz yaa :D 3 tane Tokatlı olcak desene :D Yalnız ben geçtim kaç kere köprülere bişey olmuyo :D

roaccutane' Alıntı:
selenayy' Alıntı:

arkadaşlar istanbul'un köprülerini falan sağlama alın tokatlılar geliyor sarsılacak :D :D

Eltim sevindim gelmenize valla :) Kız tokatta görüşemiyoz İstanbullarda bulusuyoz yaa :D 3 tane Tokatlı olcak desene :D Yalnız ben geçtim kaç kere köprülere bişey olmuyo :D

ASIL O KÖPRÜLER TOKATLILARIN DEĞİL SİVAS'LILARIN GEÇTİĞİ ZAMAN SALLANIR ARTÇI GEÇİŞLERİMİZ KÖPRÜLERİN SALLANMASINA YETERDE ARTAR BİLE.

Bende geleceğim + 1 olarak ilave edermisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt