Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 15 Haziran 2008: Boğaz'da kahvaltı ve sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevgili buyucu iş gel demekle bitmiyor gelmekle bitiyor inş başka buluşmalarda buluşuruz nazik davetin için en asli duygularımla.A:L:A:M:A:N:İ.

ÇOK GÜZEL VE SICAK GÜNÜN RESİMLRİNİ BEKLİYORUZ.

Bu güzel ortamı Organize edip gerçekleştiren tüm herkese ve katılan tüm arkadaşlara TEŞEKKÜRLER ederim. Gelemiyenlerin de CANLARI sağolsun üzülmesinler başka organizasyonlarda görüşürüz.

KENDİNİZE İYİ BAKMANIZ DİLEĞİYLE.

Sevgili Kral,

Organizasyona katılan arkadaşların, düzenlediğimiz organizasyondan keyif almaları, güzel paylaşımların yaşandığını görmek, kimsenin keyfinin kaçmaması ve hep beraber olmak/ bunlara vesile olmak çok güzel bir duyguydu... Şimdi katılan arkadaşlarımızın organizasyonun başka bir tarihte tekrar edilmesini istemeleri beni çok fazla mutlu etmiştir. İlk organizasyonumdu ve çok tedirgindim, çünkü hiç bir şeyin ters gitmesini istemedim, sizlere belli etmemeye çalışsamda çok fazla stresim vardı, ama sizlerden aldığım o pozitif + :D:D:D elektrik ile hayır dedim, bugün hiç bir şey ters gitmeyecek, yağmurda yağsa, rüzgarda esse güzel bir gün olacak... Nitekim güzel oldu ve bende ayrılırken bir burukluk hissettim, Keşke bitmeseydi....

Tekrar edilmesi isteğinizi saygıyla ve şükranla karşılamakla beraber, Wattabe etkinliğimiz sonrasında organizasyonun daha kapsamlı ve çok daha güzel bir revizyonla tekrar edileceğini söylemek istiyorum...

Kafamda o güne sığdıralabilecek çok güzel sürprizler ve ikramlar var. Bunların üzerine çalışıp, uzun süre hatırlanacak süper bir boğaz organizasyonu düzenleyeceğim... Az Sabır Lütfen....

o kadar güzel bir gundu ki...
kelimelere dökmek mümkün değil...
tekrarını isteriz black:)

SEVGİLİ GÖKSEL HERŞEY MÜKEMMELDİ.BU ORGANİZASYONU MEKEMMEL İDARE ETTİN.ORTAYA SEVGİNİ VE DOSTLUĞUNU SUNDUN GÜZEL KARDEŞİM,YOLUN AÇIK OLSUN.
KIYI EMNİYETİ PERSOELİNE HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

SEVGİLER.

UYGAR' Alıntı:
SEVGİLİ GÖKSEL HERŞEY MÜKEMMELDİ.BU ORGANİZASYONU MEKEMMEL İDARE ETTİN.ORTAYA SEVGİNİ VE DOSTLUĞUNU SUNDUN GÜZEL KARDEŞİM,YOLUN AÇIK OLSUN.
KIYI EMNİYETİ PERSOELİNE HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

SEVGİLER.

ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... BÖYLE GÜZEL MESAJLARI GÖRDÜKÇE, BURAYI VE SİZLERİ DAHA ÇOK SEVİYORUM... SİZLER HERŞEYİN EGÜZELİNE LAYIKSINIZ...

SEVGİLERİMLE,
GOXEL

evet göksel her şey mükemmeldi ... harika bir gündü bir kez daha tşk ler arkadaşım :)

tekrar yapıcaz dedin de

temmuzda değilde ağustos ayında olabilir mi

kaçırmak istemem o günü,ağustos un 10 kadar ist dışında olucam ben :)

biraz geç oldu ama...
başta organizasyonu düzenleyen,katılan ve muhabetlerini benden esirgemeyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

o günde istanbuldaydım ya
bu sene kaçırıyorum hep buluşmaları

onon' Alıntı:
o günde istanbuldaydım ya
bu sene kaçırıyorum hep buluşmaları

orti wattabe uçağı kalkmak üzere hala yakalam şansın var,bak bu kaçmadı atla gel derim(Evren hayırsızınada haber ver :lol: )geçen sene çok düşünmeden ok demiştiniz hadi bakalım Ankarada görüşemesekde İstanbulda görüşmüş oluruz,hadi bakalım :?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt