Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 15 Haziran 2008: Boğaz'da kahvaltı ve sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir aksilik çıkmazsa bende gelmek istiyorum..beni de 2 kişi olarak eklermisnnnnn??

DENİZİ GÖREBİLECEEGİMM HERYERE GELİRİMM BENNNNNNNNNNNNNN

Selam

Bende katılmak istiyorum kahvaltıya listeye eklerseniz memnun olurum:

Görüşmek dileğiyle,

arkadaşlar bir aksilik olmazsa bende gelicem :lol: :lol:

metehandro' Alıntı:
en çok tanışmak istediğim kişiler ise sevgili roccatune ve Oturan Boğam... 8) onlarıda görebilirsem ne mutlu bana...

Sevgili dostum metehandro , bi aksilik çıkmazsa görüşücez inşallah :wink: gelmeye çalışıcam:)

slm

merhaba bend egelmek istiyorum benide yazarmısınız uzun zamandır beykoz sahiline gitmedım o muhteşem manzarayı özlemışim :lol:

METEHANDROYA KATILIYORUM BULUSMALARİ HAFTADA BİR YAPALİM YAW COK SUPER OLUR O ZAMAN:))))

her hafta yapmayın yaw gelemem çatlarım burda:)

Haklısın BLACK&WHITE.
Konu haricinde fuzuli işgal ettiğim yer için özür dilerim,kaptırmışım kendimi.
Bu arada ismimin listeden çıkarılmasını talep ediyorum,gelemeyeceğim.
İyi eğlenceler sizlere...

katılacagim katilamıyacagim katılacagim katılmıyacagım o gune daha var helee :wink:

Enson İsim Yazdırma Önümüzde ki hafta içi... Sen getir kral arkadaş hiç sorun değil kardeşim...

ban uzak şeyler çogu arkadası görüyorum zaten dernekte ne luzumu var dimi kadir:)

evet arkadaşlar bu tür organizasyonlar biz engellilerin yanısıra sağlıklı insalarında eminim ilgisini çekiyor yani hayat dolu engelli insanlarımız var ne mutlu diyorlar diye düşünüyorum umarım bu organizasyonda başarılı olur ve herkes çokmutlu ayrılır emeği gecen herkese ve tüm katılımcıları yürekten kutluyor devamın gelmesinide dilerim sevgilerimle herkese.
A:L:M:A:N:İ:

sahi arkadaşalr toplantılarınız hep ist ankara ve izmir yani genelde büyük şehirler neden doğuyuda denemiyoruz bence daha ucuz olur mesala ben öncülük yapabilirim
beklerim
inş oda olur bir gün
neden olmasın

Evet, arkadaşlar buluşmaya bekliyoruz hepinizi ...

Gelene gelme diyemeyiz gelen gelir zaten, gidene de dur diyemeyiz giden gider zaten. :wink:

demek buyucu beni hemen silmsin pirensiz kavaltı olurmu yaww munubusu abime yıkarsam kesin ordayım kankamla beraber yıkamsamda yatırcam munubusu gene gelecem :D :D :D :D :D ama kavaltılar senden buyucu ona göre dermişim

arkadaşlar bende gelmek ve sız arkadaşlarla tanışmak isterm

sevgili büyücü organizasyon güzel olacağından hiç kuşkum yok çok güzel olcak hele tanıdığım bir kaç güzel insan katılacağın sitede okudum ben sizlere çok başarılar dilerim ve neden bu tür organizasyonlar hep büyük kentlerimzde oluyor yani ist izmir ankara.
benim ekonomik olanaklarım olsayda Doğunu Parisi incisi tarihin engüzel SURLARINI tarihi güzeliklerini içinde barındıran nice güzel sesler ve şairler bilim adamları edebiyatçılar hatırı sayılır çok efsane adam ev sahipliğini yapan Diyarbekir yani DİYARBAKIRDA katılmak isteyen bütün engelli kerdeşlerimi ağırlayabilseydim ne kadar güzel olurdu umarım Yüce RABBİM bana birgün bu şansı tanır sizleri de Diyarbakırda ağırlamaktan şeref duyacağımı bilmenizi isterim şimdiden Tüm emeği gecenlere ve katılımcılara en derin sevgi ve saygılarımla,ALLAHA EMANET OLUN.A:L:M:A:N:İ:[/i]

leydii + 1 yerine leydii+2 yaparmısınız:))

BİR AKSİLİK OLMAZSA BENDE GELİYORUM ORANIN ZEVKİNİ BİLİYORUM.BENİDE EKLERMİSİNİZ ORADA GÖRÜŞMEK ÜZERE

ABALI

Ekleyin beni de:) Bensiz olmazzzz Bütün Dostlarım ordayken diii miii :wink:

[size=2]dipnot: yalnız heran +1 olma ihtimalim var, Canım'la gelebilirim[/size]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt