Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK Protez ödemeleri hakkında yeni bir düzenleme yaptı mı?

OnurR;
Alamıyorlarki kullansınlar.
10 bin tl ye sana soket bile yapmazlar.
Devlet koca uzva 2500 tl ödüyor.

En güzeli al iki değneğini dolaş...
Ş....lerden medet umma.
Ha bu arada iki değneğinide kendin al parası sgk ya sadaka olsun!

Sgk sesimizi duymuyor duyamıyor ne yapmamız gerek sesimizi duyurmak için yokmu bi gelişme arkadaşlar,yeni bi şey çıkmıştı yeni teknolojileri kullandırcaz diye oda boş çıktı sanırım

Selam, Yaklaşık 10 yıl sonra yine aynı durumdayız. Bu süreçte ödemelerin düzelme umudu var mı acaba ?

Yazıklar olsun .kol protezini ödemedikleri için 10 senedir aynı protezi kullanıyorum.pardon ödüyor 15.000 TL olan protezin 1.500TL sini ödüyor.komedi ya.

Arkadaşlar ben medya sektöründe çalışıyorum hükumete de yakın bu konudan bir gazeteciye bahsettim bununla alakalı haber için bugün benimle röportaj gerçekleştirdi tabi birde firma ile vs soru cevap bilgisini aldı umarım en azından haber olur seçimlere yaklaşırken belki biraz gündeme gelebilir benim elimden gelen buydu belki toplanarak başka ne yapilabilinir istişare etmek lazım nitekim bireysel tepkilerin hiçbir anlamı yok

Çok güzel bir röportaj olmuş, umarım duyar yetkililer.

Üst Alt