Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖSS ve SBS ile ilgili sorularınızı yazabilirsiniz.

açık lise genel kültür mezunuyum ygs sınavından sonra hangi puan türüyle tercih yapacağım?

[FONT=lucida grande]Merhaba,[/FONT]
[FONT=lucida grande]
Ben bir sene internet ve ağ teknolojileri bölümü ikinci öğretim okudum. 2012 Ösym sınavlarında meslek lisesi çıkışlı olduğum için sınavsız geçişim hakkımı kullandım. ve şuan tercihlerimde aynı ünversitenin aynı bölümünün birinci öğretimini işaretleyip tercihimi gönderdim. sınıf geçersem ki henüz belli değil yaz okuluna kaldım çünkü geçtiğim taktirde ikinci sınıftan birinci öğretim olarak mı okuyacağım yoksa ilk okuduğum sene boşa gidiyor tekrar baştan başlamam mı gerekiyor? ve ek olarak eğer ki tercihimi yaptım ve beni en başından başlamaya mahkum etti örneğin o zaman ilk sene geçtiğim derslerden muaf mı oluyorum yoksa sıfırdan eğitime mi başlamam gerekiyor bilgisi olan var mı?[/FONT]

selamlar,oncelikle yardiminiz icin tesekkur ederim.Ben oslo da yasiyorum ,internette arastirirken gordum yardim yazinizi,herhangi bir rahatsizligim yok cok sukur ancak acikogretim lisesi ile ilgili yardima ihtiyacim var.ben buraya lise 2 ye giderken ailem tarafindan getirildim ve direk calisma hayatina itildim bu yuzden okuma sansim olmadi.

Bursa necatitibey kiz meslek lisesi 3.siniftan ayrilmistim henuz bitiremeden.Ancak su an o yarim kalan okulumu bitirmek ve diplomami almak arzusundayim.
Bu konu ile ilgili hic bir bilgim yok ne yaparim nasil yaparim.derken size ulastim hocam mumkunse bu konuda beni yonlendirebilirmisiniz.Acik ogretim lisesi en uygunu ama nasil bitiricem nasil kayit olucam yardim edermisiniz.Tesekkur ederim.Nurcan

2015 ygsye katılma hakkım var mı yaşım 35 ve 2 yıllık için kaç puan almam yeterli olacak engelliler için

Üst Alt