Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bitti ibo :) dur bakalim millet yavas yavas gelir,ibo sen bu gidisle uyuyaman valla aciklanana kadar artik beklersin de

Nuray hanim siz hangi illeri tercih ettiniz..kac puan rica etsem

Ben 78.3 ank cevresi yazdim

78.3 ank ve cevresi :)

7 ay önce yanlışlıkla ankaraya geldim :) kurtulmak için 15 tercihten birinde bile ank ve cevresi yazmadim :))Puanim 80. Üstü :)

Nuray hanim benim atanamiycagim kesin doguyu yazdim biraz bati biraz orta karadenizden serpistirdim :) , ya ben tlfndan giriyorum kusura bakmayin gec yaziyorum,nuray hanim ozur dilerim bise sorcam profil resmi nasil eklediniz oyle telefonu ceviriyom 365 derece dogrultamadim :)

Gunaydin arkadaslar bence bugun aciklanir cunku cok az kisi atanacak

Günaydın arkadaşlar bende bugün veya en geç yarın açıklanır düşüncesindeyim.

osymyi aramanız icin ne verelim size? dogalgaz mı verelim tupgaz olur mu ?

Valla sabah sabah hiç hoş olmadı zaten herkes heyecanlı gergin, zaten benim ve diğer arkadaşın kullandığı cümlelerde Bende dahil anlamı vardır, kiş veya şahıs belirtilmeden kullanılan cümleler 1.tekil şahısda dahil BENDE DAHİL anlamını taşır.
Örnek : Bugün Sınav Sonuçları Görülecek. ( Bende dahil göreceğim )
Mutlu sabahlar :)

İçimden bir ses saat 10 da açıklanacak diyor ama hadi hayırlısı :)

Vallahi umudum kalmadi beklemek beni kotu yonde etkiliyo

Vallahi umudum kalmadi beklemek beni kotu yonde etkiliyo

Bu kadar kasma bence yani eskiden 15 gün bekliyorduk şimdi en geç yarın veya cuma günü açıklanacak tabi özel durumunuz olabilir benimde var mesela beklemek benide yoruyor ama bu kadar kasmayın bence içinizi ferah tutun.

herkezde var aslında o gerginlik bir an önce açıklanır inşallahta önümüzü görürüz

:) iznimi bugune cektim is yerinde daha fazla gerilmeyim diye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt