Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen bende napsam diye düşünürken karar verdim ve tercihimi yaptım ... dediğiniz gibi yarın öbür gün herşey belli olur

:D çok basit yahu bende prof değilim ::) sanki devamlı kız kaçırıyorum :)

yani evrakları teslim edip gel başla diyene kadar çalışabilirmiyim
Kardeşim bildiğim kadarıyla söylüyorum, galiba atandığınız birim size en geç ne zaman diğer şirketle ilişiğinizi kesmeniz gerektiğini söylüyormuş geçen gün normal kpss den ptt ye atanan bir arkadaşımdan öğrendim sohbet arasında, yaşar piri var bu sitede ve benm iş arkadaşım 2. atamalarda atandı yaklaşık 1 ay daha çalışıp öyle gitti. Bende öyle bir plan düşünüyorum. Hem çalıştığımız yerede saygı duymalıyız pat diye kaçıp gider gibi olmaz, hiç olmadı 3 haftalık ihbar süresini kullandırabilirler, istemesende çalışmak zorunda kalırsın.

:D çok basit yahu bende prof değilim ::) sanki devamlı kız kaçırıyorum :)
Kızkaçıran ibo :) Torpil gibi bişi oldu bu :) inşallah yarında bizi patlatmazlar :)

taktın kızı kaçırcaksın yani :D 3 ilde de düğün yapmak ciddi bi para ister allah kolaylık ve bol bol para versin :D

:D :D İnşAllah kardeşim...

Sabah geliyomuşum işe 10 da at açıklanıyomuş oyhhhhhhhhh nasıl güzel bir gün olur yaaa :(

:D öyle olacak zaten :D

Beşiktaşlılar şaşırmaz:D

Açacaksınız ve kadrolu atandınız yazısını görün inşAllah.... :)

ibo desene enistemiz oluyon..belki akrab cikariz yoksa sen o ibrahim misin :)

sonbahar çok yaşa sen :D :D

Dogru soyle hadi saklama o senmisin :) takiliyoz kizmiyon dimi sivas merlezden mi yengemiz..
Bio kardesim hep beraber cok yasayalim insallah

Bana gelen cevaptan biliyorum;
[FONT=arial]
be@meb.gov.tr
30 Oca (4 gün önce)
cleardot.gif

cleardot.gif

cleardot.gif
Kime: bana
cleardot.gif

[/FONT]
[FONT=arial][/FONT]
[FONT=arial][/FONT]
[FONT=arial][/FONT]
[FONT=arial][/FONT]
[FONT=arial]Kurum Adı : T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Başvuru No : 822652

Cevap Metni :
822652 nolu başvurunuz incelenmiştir.

Sosyal Güvenlik Kurumu?ndan emekli olanlar başvuruda bulunamaz.
Bilgilerinizi rica ederim.

İstediğiniz belgeler (varsa) Email'a eklenmiştir
[/FONT]

:) ibo pasa saka maka derken konuyu bugun son gun die 2000 kisi takip ediyor demekki sadece sitede 2000 kisi konuyu takip ediyorsa vay benim ve 70 den asagi puan alana..kesin yine acikta kalacam ben,seni bio ve ben atadik rahat ol dugunune gelecegiz :) davetiye isteriz burdan cagirdigin zamam hediyeside burdan olur bide enistemizsin yok ole siteden davet :)

:D ne zaman düğünden sonramı :D

oooyyy ben cok gerildim ya :( acıklansada kurtulsam

açıklanır açıklanır sakin olun strese girecek bir durum yok :)

ilk okul muzunları icin kura ne zeman

arkadaşlar ilk okul muzunları icin kura ne zeman bilgisi olan varmı..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt