Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fazla surmez yarin aksam yada ertesi gun aksama dogru aciklanir bence..

sonbahar.44;

Bende öyle tahmin ediyorum daha doğrusu öyle olsun istiyorum :)

İbrahim sen hala burdamısın ben seni atadım git göreve başladı istanbul meb :)

Bio;

Kalbine mi doğdu nedir :) iş üzerindeyim :) yahu meb dedin de aklıma geldi şimdi meb deyince akla herkesin okul geliyor, yani il meb ilçe meb müdürlüklerine atanma ihtimali de var değil mi ? yoksa bnm okumadığım bir duyuru olduda herkes okullaramı verilecek.

Meb müdürü nerede uygun görürse ister okul ister il ister ilçe meblere gönderebilir isterse kapısına masayı koyar orda oturtur akşama kadar :)

Yok yahu neden ürküyosun olanı söyledim ister il meb ister ilçe meb ister okullara verir sıkıntı yok atanda neresi olursa olsun :)

Tercih ettigimiz illere allah verede kimse tercih etmemis olsun ,ederler ama insallah kontenjan siralamasina gireriz,birda suan yazmiyanlar sonuc aciklandiktan sonra yazmaya baslarlar,en azindan umid etmeyiz yuksek puanlar simdidem ortaya ciksalar bari..

zaten 78 ile 75 arası kişi sayısında yoğunluk var kadro az bakalım açıklansın görecez :)

İbo sen bionun dedigi gibi atandin sen git yat dinlen bavulunu hazirla kardes:)

Bio;
İnsallah ha bu arada birşey soracağım ben Teknik Lise Bilg Don. Ünivesite 2 Yıllık ( Devam ediyor ) Bilg. Program. ve 4 yıllık banka Operasyon tecrübesi var bunların bi etkisi olur mu ?

sonbahar.44;
Valla bende hep 2 yıldır hayal ediyorum şuraya atandım sizin içinde hayırlısı olsun demeyi kısmet bakalım inş. bu kez olur :)

sonbahar.44;
Allah razı olsun kardeşim valla içimde hala kuşku var, ama Allah nasip ederse gideriz inşallah darısı hepinizin başına Allahımdan tek dileğim budur :)

ilerleyen zamanlarda olur tabiki kardeşim en azından masa başı işle başlarsın bunlar atamadan sonra evraklarınıda sunarsın zaten mezun olduğundada personelle ilgilenen birime diplomanı verirsin onlar gerekli işlemleri yaparlar 2 3 yıl sonra görevde yükselme v.s olur :D yani sen atanda gerisi sıra sıra gelir kardeşim sıkıntı yok :D

Bio;

Hay ağzına sağlık Vallahi içim ferahladı ya, kaç gündür sağda solda hakarete varan sözler duymaktan sıkıldım yok gidien wc temizleyin yok buna mı layık görüyorsunuz kendinizi falan, sanki onu yapan insanlar ekmek peşinden koşmuyor. Vallahi içim rahatladı Allah razı olsun hepnizden :)

İbo sen simdiden ev almayi dusun isin hazir,sirayla evlilik icin ugrasirsin,so.ra g.yukselme vs hayat boyle iste,burda yazdiklarin sana zaman gelecek bi ani olacak :)

Onu söyleyenler halt etmiş engellileri hiç kimse engelini artırıcı hiç bir işte çalıştıramaz raporunda doktorun ne tür işlerde çalıştırabilir ibaresini uygulamak zorunda, zaten artık okullar hizmetiçi alımla özel şirketlere yaptırıyorlar temizlik işlerini v.s ancak bunları iyi araştırıp hakkını ararsan sıkıntı yok ama önüne koyulana razı olursan o zaman w.c bile temizlersin :)

sonbahar.44;

Valla krdeşim nişanlımın okulu bitsin diye bekliyorum 2 sene var muhtemelen 2016 yazında düğün olacak inş. Allah kısmet ederse, o zamana kadar da kendimi toparlarım diye düşünüyorum :)

İbo allah isini rasgetrsin guzel adamsin bio da oyle isiniz rasgitsin surda sakalasarak gulerek yazistik guzel bi ortam oldu,dugune davet edersin artik ama burdan davet edersen bizde burdan ceyrek gondeririz :)

Bio;
5 Yıldır aileden ayrı bekar bir şekilde 3 ayrı şehirde yaşa bakalım plan hazırlanıyormu hazırlanmıyor mu :):):)?

sonbahar.44;
Valla düğün istanbulda olacak Sivas/İstanbul/Gaziantep arasında bir düün telaşı olacak hangisini tercih ederseniz buyrun başımın üstünde yerınız var :)

Allah mutluluğunuzu daim etsin kardeşim ... :)

sonbahar.44;
Nişanlım sivaslı sivasta küük düğün Antep bnm memleket orada da küçük düğün, istanbulda büyük düğün kısmet olursa :=)

Bio;
Allah Razı olsun kardeşim :) Ecmain. :=)

Sen İstanbula gidene kadar düğün yap kardeşim her ilde :D

petrol ağası bile bu kadar düğün yapmamıştır cocuklarına ;)

Bio;
Par biriktiremezsem kaçıracam kısa yoldan masrafsız temiz ohhh misss :)

muzir;
Güzeldi :):):)::):)

arkadaşlar

Hasbel kader atandık diyelim özel şirkette çalışanlar nasıl bir yol izlemeli hemem mi istifa etmeli yoksa gel başla denilene kadar beklemelimi ? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

mkursad71;
Merhaba,
Bende özelde çalışıyorum istifa etmek hemen o gün işten çıkmak veya çıkarılmak değildir. İstifa ederken bu ay sonuna kadar demen yeterli olacaktır.
Muhtemelen mart ortasında işe başlanılır, e 10/15 günde de zaten ancak evraklar iş güç derken geçer başlarsın.
Benim tavsıyem budur. Ben öyle yapacağım.

ibrahimozturk88;
Evet konu gitti napalım kardeşim ya sıkıldım kaç gündür stres stres bitti çok şükür yarın öbür gün belli olur herşey :)

İbo haklısın kaçırma meselesi iyi fikir :D

yani evrakları teslim edip gel başla diyene kadar çalışabilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt