Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS ile atananların çoğu, atandıkları yere gidebilecek mi?

Vallahi doğru söylüyorsun ; Amin gerçekten de ; Allah Gözü kapalı gidenlerin yardımcısı olsun . Çok zor

Arkadalar Öncelikle bu başlığı asıl açmamın nedeni atama ve sonrası ile ilgili yeni atanacak arkadaşların bir fikir edinmesi . Arkadaşlar bu başlıktan genel bir fikir edinin , bu başlık kimseyi belirli etkenlerle , yönlendirmesin Ben kalender şah olarak yorumlarımda ve metinlerimde şahsi veya menfi çıkar gözetmem siyasi bir yorum yapmam . Bana bir ALLAH RAZIM OLSUN DESENİZ , iki kelam dua etseniz yeter . ALLAH GÖNLÜNDEKİNİ , SEVDİĞİNİ VERSİN Kalender Şah DESENİZ dünyalar bedel .

Arkadaşlar ;Ben Kalender şah olarak yazılarımı , yorumlarımı Kişilere özel yapmam, Genele hitabe ten başlıklar Açar yorumlar yazarım .Tüm engelli arkadaşlarımın menfati doğrultusunda ömss ile ilgili aksaklıkları dile getiriken ,Engelliler için emek veren insanları yapılan işlereki özveriyi ,Başarıları da göz ardı etmem ETTİRMEM Güneşi balçıkla sıvatmam .. Haklının yanında haksızın karşısında olurum ... Belirli bir siyasi görüşe yakın yakın yada uzak olmam taraf yada tarftar olmam ... burda benim ve diğer engelli Arkadaşlarımın Dilekleri istekleri çözüm olabilecek şeyleri devamlı dile getirim ... Gerekli olan durumlarda fom arcılığı ile yetkili kişilerin İsimlerini Makamlarını zikrederek onlardan Biz engellilerin isteklerimzi çözüm yolu olabilecek önerilerimizi yazılarımla makallerimle iletirim , BEN FORMDA Engelli Arkadaşlarımızı yanlış yönlendirecek bir yorum başlık açmam... Başka biri de böyle bir başlık açacak yorum yapacak olursa hemen karşısına dikilir ...yorumlarımla delil ve belgelerle onun yanlış yönlendirmesini engel olmaya çalışırım ... yorumlarımda kendimle ilgili kişisel bir kaygım olmaz . Ben atandığım halde atanmamış en gelli arkadaşlarımı yanlız bırakma onlarda atanan kadar çalışmaya haklarını aramaya devam ederim ... Bu başlığımda tamamen özürlülerin menfatine yorumlar var ... Bu başlık ömss atamaları yapılmadan açılmış kapsamlı bir başlık ... Atanmadan bu başlığı okuyan anlayan bir engelli ömss tercihi yaparken daha dikkatli ve daha özverili bir tercih yapar ... yarın kendi ili dışında biryere atandığı zaman karşılaşa bileceği zorlukları anlar ve ona göre kendine bir yol çizer ... şimdi sendiyorsun ki atanıp ta gidecek arkadaşların umudunu kırıyon ..Onlara benim söyleyecek bir sözüm yok ...Allah atanmalarını nasip etmiş ... Bundan sonra yaşayıp görecekler ...Tebbir senden Takdir Allahtan ... Akıl insana başta lazım sonda değil..... son pişmanlık fayda etmez... Aşşağıda yayınlayacağım daha öncede yukarıda yayınladığım yazımıda bu arkadaşlarıma öğüt niteliğin de ondan dolayı yayınladım

Arkadaşlar Aman Atanıp ta gitmemez lik etmeyin ... Gitmeyeceğiniz yeri yazdıysanız bunun çaresini daha önceden düşünecektiniz iş işten geçti ... Şimdi ne yapacaksınız iradenizi Toplayın... Atandınız kuruma Gidin.... iş başı edin son çaresine kadar deneyin Baktınız başaramadınız istifa edin fakat başlamadan lütfen pes etmeyin ....Atanan tüm arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun
Ben Sizlerin iyiliği için yardımcı ola bilecek fikirlerimi sunararım .. . Tercih sürecinde ataması yapıldıktan sonra , çok daha büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamaması için bir yol gösterici olurum . damdan düşenin halini damdan düşen anlar . Bu başlığı ilk sayfadan itibaren iyice inceleyin . Bu sayfada yaptığım şahsi yorumların çoğu , Atanmadan önceki genel kültür ve yaşam birikimimdi . Şu an ise neredeyse hepsini tecrübe ettim ve yaşadım .

Bu başlığı Mümkünse her tercih yapacak incelesin ... faydasına olur .. en azından genel bir bilgi sahibi olur

Arkadaşlar Yeni tercih yapacak lar bu başlığı inceleyin , Atanmadan tercih yapmadan bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur , bu başlığı sizi etkilemesin sadece fikir almanıza yardımcı olsun. bu başlık ilk açıldığında çoğu durum faraziydi ama şu an ise hepsi yaşanmış tecrübe edilmiş sabit gerçekler .

engelli olsun olmasın herkes tercihlerini yaparken mantıklı yapmalı ben bu ili ilçeyi bu kurumu yazıyorum ama çıktı diyelim gerçekten gidip çalışır mıyım diye birkaç kere düşünmesi lazım gerekirse orada çalışanların görüşleri alınmalı. karamsar olmayın ve başkalarını da karamsarlığa düşürmeyin. zaten engellilere tayin konusunda da avantajlar oluyor beğenmezseniz bir dilekçe yazar erken tayin istersiniz.

Arkadaşım ve Arkadaşlar ; Kadrolar sonuçta nerdeyse hep hizmetli . öncelikle meleketinizi yazın .bu başlığı iyi inçeleyin

Arkadaşlar bu başlık sadece bilgi amaçlı öznel fikirle içerir . bu başlık dan sadece fikir almak için yararlanın bu başlığın içeriği tercih yaparken sizi etkilemesin ;

[FONT=sans-serif]Arkadalar Öncelikle bu başlığı asıl açmamın nedeni atama ve sonrası ile ilgili yeni atanacak arkadaşların bir fikir edinmesi . Arkadaşlar bu başlıktan genel bir fikir edinin , bu başlık kimseyi belirli etkenlerle , yönlendirmesin Ben kalender şah olarak yorumlarımda ve metinlerimde şahsi veya menfi çıkar gözetmem siyasi bir yorum yapmam . Bana bir ALLAH RAZIM OLSUN DESENİZ , iki kelam dua etseniz yeter . ALLAH GÖNLÜNDEKİNİ , SEVDİĞİNİ VERSİN Kalender Şah DESENİZ dünyalar bedel .

[/FONT]

Enteresan bir konu başlığı olmuş...

arkadaşlar arkadaşımızın haklı yönleri var... tekerlekli sandalyede olan birisi veya ailesinin yardımı olmadan yapmak istediklerini yapamayan birisinin ailesinden uzak bir yerde olması bir hayli zor bir müşkülat. Anlamaya calışmamışsınız arkadaşın demek istediğini .. Ama şu bilinmeli ki
"KİMSE GİTMEYECEĞİ YERLERİ , GİTTİĞİNDE İSTİFA EDECEĞİ VE DİĞER GİDEBİLECEK DURUMDA OLAN ARKADAŞLARIN RIZKINA , HAKKINA GİRMEMELİ" Geçmiş zamanlarda bunu çok gördük...Bu yuzden önemli bir durum.!

kaloriferci belgem var jandarmanın alımlarını yazdım doğuda Şırnak hakkari bu illere düşersem veya düşen karakoldan dışarı çıkamamız düşündürüyor yasaktır bence normalde asker bile çıkamıyor sende haliyle askeriyeden olacaksın çarşı falan sorunlu olur benim düşüncem..

[FONT=sans-serif]Arkadaşlar sizlere ilk tercihinlerinize kendi memleketiniz yazın diyorum ya : Bu yazımı : 16/09/2012 de İlk Ömss Atamalarından sonra yayınlamıştım ; Hala okudukca hüzünlenir; bugün bile gözlerim dolar yaşları tutamam kendi gerçeğimle kendime terkinler veriim okuyun Arkadaşlar içeriği çok mühüm yaşanmış bir olayın bir kıssadan hissesi ..[/FONT]

[FONT=sans-serif]Arkadaşlar ;Atananların Çoğu Bence Atandıkları yere gitmemiştir .......Yakında Bunuda resmi verilerle Açıklarlar...... [/FONT]

[FONT=sans-serif]Şahsım Kalender Şah ;7 gün süre Kadar Sivas Cumhuriyet ünüversitesi hastanesinde kaldım , Refakatcim yoktu Yeride merkezin dışında olduğu için pek ziyaretcimde yoktu...Eskiden olsa eşim yanımda Olurdu artık oda yoktu ....Amelyat olam gerekiyordu olamadım, Kanım pırtı Tutmuyor ve karaciğer emzimlerim tavanda ;Çok da Korktum Amelyattan: Fakat Korktuğum ölmek Kalmak Değidi ; Emanet geldiğim dünyayı sahiplenecekde diğildim .........Korktuğum Amalyattan Sonra Fiziki Yardıma Muhtaç kalmak Yanlız Kalmaktı 'Ziyaretime Gelmediler Yada refakatci olmadılar diye ,Kimselere Küsmedim, Kimselere Darılmadım,Herkesin Bir meşagalesi kendine yetecek Bir Hayat Kaygısı vardı ,Ziyaretine gelirim diyipte Gelmeyen , Çok değer verdiğim samimi bir arkadaşa dosta belkide bunlardanda öte birine sitem edecek Oldum Ne Dedi Biliyormusunuz ; Mecburbuyum gelmeye dedi,O Aynı Durumda Olsa Bırak ben ziyarete gitmeyi,Hasta yatağının Başından hiç Ayrılmazdımki, O cevabı ondan duymaktansa yerin dibine girmeyi yeğlerdim. O hastane O sözlerle kafama yıkıldı; Hastanede Bunu Daha iyi anladım ki Benim yada Hepimizin En Zor Baş edebileceği Güçlük yada Zorluk Yanlızlık .....Atanıpta Tek kalan Arkadaşlarımın ALLAH yardımcısı Olsun .......Allah Hiç Birimizi Yanlızlık la 'Daha da doğrusu Sahipsizlikle Sınav Etmesin.[/FONT]

[FONT=sans-serif]Kalender ŞAH olarak ALLAH' tan .......Hepinize Refaf Mutluluk , En ÖNEMLİSİ Sağlık Vermesini Diliyorum....duvarlarımız da birbirimize-de hedeflediklerimize de yer verelim .[/FONT]

ben önlisans da çalışmak istediğim illeri ve kurumları yazdım... Tercih yapacak arkadaşlara aynısını öneririm yada gittiği yerde atanıncaya kadar sabırlı olabilir mi bunu düşünmesi isterim...

[FONT=sans-serif]Arkadaşlar ; Eğer becere bilip bir sene asalet onaylanana kadar kala bilir seniz Türkiye'nin her yerini yazın ve gidip orada görev yapın . bir yıl sonra bir defaya mahsus tayin hakkınız var bunu unutmayın . devlet güvenceli bir iş harika . buna inanın . bu yazdıklarım bilgi amaçlı yönlendirme amaçlı değil[/FONT]

Özürlü Memur Seçme Sınavı ÖMSS sınavı olucakmıdır 2016 bilgi verin

Üst Alt