Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

g antep ayın 1ınde aldı dıye yazmıstı arkadasın bırı

antalyadan alan varmı arkadaşlar. sanırım antalyadan hiç üyede yok burda

arkadaşlar maaşların yatıp yatmadığını ziraat bankasının telefon bankacılığı sistemi var ordan öğrenebilirsiniz 444 00 00 numarayı arayın 2 ye basın ordan tekrar 2 ye bankamatik kartı üstündeki numarayı ve şifrenizi girin hesabınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz ...

gaziantepte ayın 1 inde yattı diye ben bir espiri yapmıştım altında espiri olduğuda yazıyordu antep 26 dan önce yatmadı 1 yıldır. alan olursa yazsın

işte her komnu başlığını dalgaya alıyorsunuz ciddiyet kalmıyor.sonrada abuk subuk şeyler yazılıyor.

OCAK Ayı nakdi yardım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiştir.. acele etmeyin ay sonuna kadar yatar.... il sosyal hizmetler calısanları çalışıyordur

düzcede bakım aylığı cekenelr lütfen haber versin

bakım parası

ocak ayı izmirde maaş alan varmı?

yazılanları okumadan sormayın arkadaşlar.iki kişi üst üste izmiri sormuş mesela!

yazılanları okudum da,,SHÇKnın sağı solu belli olmuyo malum,;)

istanbul gerkecden uyuyo hesabımda 2 tl vardı alamamışdık onuda almışlar anlamadım :S:S

yav kardeşim eczaneye zaten borçlandım 2 defa veresiye alamam ilaçda bitmek üzere bunların derdi ne anlayamadım bari adam akıllı diyinki ölün
üstü kapalımı olcak böyle eminimki birçok benim durumumda olan vardır ne yapcağımı şaşırdım artık yaaa....

uyu istanbul uyu zamanı gelcek bizde başka yerleri uyutacaz?????

izmir hala uyuyo ben ölüyom fakat 21.yüzyılda açlıktan

----------

borç alacağım kimsede kalmadı sayın devlet yetkilileri madem maaşları geciktirdiniz benim gibi ihtiyacı olanlara hiç olmazsa siz borç verin nasıl olsa yaşamamız borç maaşı alınca öderiz

istanbul her ayın 24 ünde yatmış oluyor hafta sonuna denk gelmez ise .yani düzenli bir şekilde alıyoruz

Üst Alt