Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

arkadaşlar niğde 00.55 ıtıbarı ıle yatmıstır. güle güle harcayın insallah :)

umut444 skçek i aradınmı arkadasım. yatmamıs olması ılgınc. kocaelı den tanıdıgın bırısı yokmu arayıp sorsan. aloooooooo kocaelıden kımse yokmu , arkadasa bı cevap yazın...

ariyoruz shçeki ilgilenen yok bizim bizden başka dostumuz yok allah hepimizin yardımcısı olsun

arkadaşlar bakıcı değiştirdim ama ocak ayı maaşı yatırılmadı oysa bana ocak ayısonunda yatar demişlerdi hala yatmamış şubata yatırılırmı?

mahmut abı ne soylense yanlıs olur en dogru cevabı bulundugun yerın görevlilerı verır bence. ınsallah subatta ıkısını bırden alırsın abı.

canım arkadaşım istanbulda başvurumuz oldu bahçelievlerde onlar ocak ayı sonunda yatar demişlerdi fakat ocak bitti hala hesapta bir şey yok
yaklaşık olarak bir buçuk ay önce başvurmuştuk benim bakıcım eskiden eşim idi eşim vefat ettiğinden dolayı yeni bakıcı olarak annemi atamıştık gelip evde konroleride yaptılar gelen görevliler öyle demişti ha birde başta tlf açmıştık bize 15 günü geçerse iptal olur diye cevap vermişlerdi eşimin vefatından 17 gün sonra başvuru yaptık inşalah öyle bir şey değildir.

deyerli arkadaşlar kocaeli evde bakım parası hala alamadık ne zaman yatacak bilen varsa lütfen yazsın

adil abı öncelıkle yengemın mekanı cennet olsun , rahmet eylesın mevlam. bakıcı degısımınde 15 güne cavap gelmesse ıptal olur gıbı bı cevap mantık dışı abım. ancak annenızın yaşı itibariyle size bakamıyacagı düşüncesi vuku bulmus olabılır. dırek gıdın shcek e ve dosyanızı acsınlar baksınlar abi. saygılar abı..

ocak ayı bukadar gecikti şubat geldi şimdi bu ay ne zaman yatacak bakalım?

NEEE kocaeli daha yatmadımı OCAK AYI paranızı almadınızmı daha? yuhhhh artık şubat ayının maaşı geldi ikisini birmi yatırcaklarmış acaba :eek: bakalım bu ay nasıl bi eziyet edipte ne kadar bekletecekler:mad:

Üst Alt