Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

Merhaba,
Ocak ayı Hatayda normal şekilde ödendi.Temennim Şubat ayına.

bugün tekirdağda evde bakım parası yattı darısı başınıza inşallah

alan arkadaşlar peki bakım parasını bu ay kaç para aldılar paylaşırsanız sevinirim

samsun da evde bakım aylığı bugün yatmış darısı diğer illerdeki bekleyenlerin başına...

arkadaşlar bugun tekirdağ saray ilçesinde bakım aylıkları yatmış telefon ettim öğrendim.496tl... 3 aydır hep aynı tarihte yatıyor sanırım bi düzen geliyor...

bursadada yttı bugun 493

----------

gülegüle harcayın

LÜLEBURGAZ'da Ocak ayı evde bakım aylıkları dün itibariyle yatmıştır.BİLGİNİZE...

dün shck aradım ay sonu dedıler izmir için
bana da telefonla Sosyal Hizmetleri telefonla aradığımda telefona çıkan memur LÜLEBURGAZ'da Ocak ayı bakım paralarının ayın 20 sinden sonmra yatırılacağını söylemişti.Oysa 15 Ocak'ta bankadan sorduğumda paranın yattığını gördüm.Devletin memuru bu asılsız haberi verirse bizler kime güveneceğiz.

ankaralı arkadaşların dikkatine bakım maaşı yatmıştır iyi günerde harcamanız dileği ile

ben
samsundayım arkadaşlar ayın 18 de yatıyor ve bakım ucretlerini işci aylığı gibi düşünün
yani çalışıp alıyoruz onun için zamlı aylık şubatta odenecek ben 497 lira aldım sevgiler

il sosyal hizmetlere ödenekler gönderildi.. bekliyoruz!

selam arkadaşlar ben gebze sarılıyım yani darıca burda ben alabilimiyim şubatta maşımı yani söyleyebilimisiniz lütfen

arkadaşlar g.antepten ocak ayında
bakım aylıgı varmı varsa yazarsa iyi olur:)

----------

g.antepden bakım aylıgı ocak ayında alan varmı ayrıca yatıp yatmadıgını nasıl ögreniyorsunuz

Üst Alt