Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Engelli Personel Atamaları Belli Oldu

belki memur olarak yazmış olabilir..neyse kimsenin günahını almak istemem...herkes için hayırlısı olsun...iş aramaya dewam :(

88 puan aldım... tercih illerim aşağıdaki gibi ve hepsinden ikişer puanla atanamadım... arkadaşlar herkes yazsın eğer tutarsızlık var ise mahkemeye gidelim... mesela izmir aydın bursa manisa denizliyi tercih edenler ilk 5 de yazsınlar en son alım puanları sizlerde ne yazıyor ?????
1İZMİR90 2AYDIN90 3BURSA90 4MANİSA90 5DENİZLİ90

mahkeme gitsek ne olcak..bugun twde kpss 350 tam puan alan cıktı dedı...geçen sene sadece 2 kişiydi tam puan alan...ve sorular çalındı denıyor..yapın hesabınızı...ve genel müdüre soruyolar sorular çalındımı diye onun cvp ise 3 yada 5 kiş çalmış olabilir 350 kişi çalamaz diyo.....bu ne ya !!!

eğer mahkemeye sonuçlar delilli verilirse bak bakalım o torpilli tüfekli atamalar ne oluyor ?

Slm

Arkadaslar 90 puan yas ve dıploma ustunlugune gore atamalar olmus taban puan bu .gelince bunlar benım tercıhım degılmeselesıne.adamlar bızı yerlestırmeye calıstıkları yerlerı yazmıslar .elimde 50 tc var turkıyenın heryerınden sınava gıren hepsıne baktım .90 altı atanan yok .92 ıle dısarda kalan var.atanamayan herkeste o ıller yazıyo .(a) ıle baslayan ıller .sebebıde su bılgısayar (a) harfıyle atama yapmak ıstemıs alfabetık sıra yanı ama olmamıs orda bılem puanlar 90 taban puan olmus.ve meb su demek ıstemıs tercıhlerınız olmadı bunları denedık .bunlarda olmadı.ama tsk demeseydı cunku yanlıs anlasıldı.ve bızde kızdık netıcesınde davada acarız dedık senın gıbı meb olmaz olsun dedık felan fılan.kısacası meb kendını yaktı yarın tellerı kıtlenır.bırı dava acmaya kalkar bu tartısmalar saglık sınavına kadar bıtmez.kazan arkadaslar bılegın hakkıyla kazandı.hayırlı olsun kazananlara .ben 84 kazanamadım bu yazımdan sonra sen meb adamımısın dersenız gucenırım.sımdı gıdıp uyuyayım(((((((((((((((((

inşallah torpil yoktur diyorum varsa bu vebalin
altından kalkamazlar..........:mad:

bulut25;

bulut sağol sülalem erzurumda bi gidemde bakarız:))) meleketim bekle beni geliyommm:)))

96 puanla ilk tercihim olan Eskişehir'ime atanamasamda... :( 2. tercihim olan Ankara'ya atandım... :) Memleketimden ayrılcağım için biraz buruk bir sevinçte olsa hiç bilmediğim bir şehirde yeni bir hayata başlamak zor gelsede yinede çok sevinçliyim uyuyamadım valla dahada uyumam... ;) Atanan arkadaşlara yeni işlerinde başarılar atanamayanlarda üzülmesin diğer sınavlarda denesinler şanslarını... :eek: Bu arada memurlar.neti takip edin arkadaşlar orda tüm sorularınızın cevabı var... ;)

Arkadaslar atanamadım fakat yaptgım tercıhler orda yazan degıl boyle yanlıslık olan varmı?

arkadaşlar cevaplar düzeltildi torpil yaptılar (( BİMERE )) Başbakanlaığa şikayet edin bakablığı ben öyle yapacam

noldu kaldırdılar ilandan açıklamları geri çektiler

burdaki tercihlerle benimkinin alakası yok
1AFYONKARAHİSAR92 2ADIYAMAN92 3AĞRI90 4ARTVİN92 5 ---
ve bunlardan birinibile ben yazmadım ne yapmam lazım

82 puanla Bursa'ya memur olarak atandım.. 1.Tercih.

Benim tercihlerdeki taban puanlar
Bursa=76
Afyonkarahisar=70
Kütahya=72
Balıkesir=74
Çanakkale=70

bu taban puanlar memurluk için geçerli olan taban puanlardır. Her halukarda atanıyormuşum tercihlerime..

Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

ya benimde tercih ettiğiğm iller yazmıyor başka illler yazıyor böyle saçmalık olurmu ve bu saçmalık anlaşılınca hemen siteden kaldırdılar sayfayı?=???????????????:mad:

yOK BÖYLE BİŞEY. SEÇMEDEĞİM YERLER YAZILMIŞ VE BUNDAN DOLAYI ATANAMADIM. BUNDA BİŞEYLER VAR

orhan61;

bence birşeyden emin olmadan millete açıklama yazmayın bana aynı ilden ikitane yazmışlar buna ne diyeceksin peki

SıraTercihlerM. Puanlar1AFYONKARAHİSAR922 ---3AFYONKARAHİSAR924AĞRI905 ---

VE BUNLAR TERCİHLERİM DEGİL

94 puanla mersine atandım ve torpilim falan da yok. bu torpil laflarını kim nerden uyduruyor anlamış da değilim

arkadaşım sen kazandın tabi sana göre herşey normal ama biz burda başka bir sorunla karşı karşıyayız tercih ettiğimiz iller farklı diyoruz sende bu puanla atanamasaydın sende ağzına geleni söyleyecektin neyse:)

96 puanla birinci tercihe atandım 5 tercihede puanım yetiyormuş tercihler doğru bende sizler içinde hakkınızda hayırlısını diliyorum

Arkadaşalr
Kaldırmışlar
atamaları
yenidne atanıyorsunuz :D

Bende 76 puanla (Hizmetli) atanamadım acaba burdur ve ısparta illeri için minimum puan kaç?bilen arkadaş varsa yazabilir mi?yapmış oldugum il tercihleri uyuşmuyor bu işte bir yanlışlılık olmalı.

Arkadaşlar şimdi aradım ankarayı dedim tercih ettiğimiz ilerle ekranda cıkan iller in hepsi farklı ordaki bayan ekranda yanlışlık görünüyor 1 saate kadar düzeltecez diyor ayrıca üzülmeyin ilerleyen günlerde yeni sınav yapılacak mışşş

Düzeltiyoruz dediler ama o yüzden KALDIRMIŞLARDIR.AMA SONUÇ DEĞİŞMEZ YANİ

Hizmetliler kadrosu yeniden düzenleniyor büyük bir ihtmalle...

atandınız yazıyordu ister misiniz bi yanlışlık olsun da atanamadınız yazsın :D

Üst Alt