Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Engelli Personel Atamaları Belli Oldu

orhan61;

orhan bana mebin verdigi kagıtta tercihler yok gaziantep ilinden

sen nereleri tercih ettin baran sertaç bende bu yerler bu puanla aldı diyo en az
SıraTercihlerM. Puanlar 1KOCAELİ74 2SAKARYA74 3YALOVA74 4DÜZCE72 5BİLECİK74

BURCU_87;

benim tercih ettigim iller GAZİANTEP,ŞANLIURFA,KAHRAMANMARAŞ,OSMANİYE,HAKKARİ 6 ŞIK EVET
GELEN İSE 84 PUAN ATAMADINIZ
İLLER 1ADIYAMAN92 2ANKARA94 3AFYONKARAHİSAR92 4ARTVİN92 5AĞRI90

benim tercih etiğim iller
iğdır
izmir
nanisa
erzurum
istanbul bana gelen yerler ise
...................
antalya
afyonkarahisar
ağrı
adıyaman
afyonkarahisar

atanan arkadaşlara hayırlı olsun öncelikle. tercih ettiğiniz illere puanınız yetmediği için atanamamışsınız .illerin farklı çıkması tercih dışı evet seçeneğinden olduğunu düşünüyorum.6.seçeneğede puanınız yetmemiş.

Kalbiselim;

ya allah aşkına nasıl böyle bi tanıya varıyorsunuz ortada atama yokki 6 tercih devreye girsin
birde adıyamana yıgılma yapılmış gibi

mehmet76;

yarın ilk işim savcılıga dilekçe vermek olacak suç duyurusunda bulunacagım

öncelikle kazananlara hayırlı olsun diyorum ama su yazılanları okuyunca hayretler icinde kaldım tamam torpil yapılırda bukadar gozum parmagına olurmu ya adamların tercih yerlerini bile degiştirmişler neden cunku gercek tercih yerlerini yazsalar kacla yerleştirildigini gorup itiraz edecek var anasına vay gozune gozune sokmuşlar yazıklar olsun diyorum başka bişey demiyorum yazık gunah bunca insan gunlerdir bekliyordu ama bu iş baştan kokmuştu ve oylede oldu torpil olmaz olmayacak diye buradan aklınca birilerini kolayanlarada buda kapak olsun alın size torpil alın size ispat adamlar ben tercih etmedigim yerler yazıyor diyor ne olur bundan sonra bundan sonra hic bişey olmaz kimse boşuna ugraşmasın atı alan uskudarı gecti biri 64 atanıyor digeri aynı yere 90 la atanamıyor ne yapalım arkadaşlar uzulmeyin keşke sizinde biryerlerde dayınız akrabanız olsaydı demek geliyor icimden

iyide bende bilecik 90 gözükürken yukarıda bir arkadaşın tercihlerindeki bilecikte 74 yazıyor bunu nasıl açıklarız minumum puanlar değişiyormu bu atama nasıl bir mantıkla yapıldı

şimdi arkadaşlar ne yapmamız lazım ?? bilgisi olan lütfen yazsın bukadarda bariz haksızlık olmaz

baran sertaç;

dostum bişey yapamasın malesef cunku minareyi calan kılıfını uydurmuştur kimi kime şikayet edecen adamlar bariz yapmışlar siz soyluyorsunuz aynı yere 64 atandı 90 atanamadı diye bunu yapan bir zihniyet emin olun zeytin yag gibi birde sizi bizi suclu cıkarır ama hakkınızı elbet burda olmasada diger tarafta alırsınız vallahi uzuldum sizlerin haline ya engeli sınavında bile bunları yapabiliyorlar ya ne diyeyim artık

muhsin21 68 puanla atandıgını yazdı daha sonra ben 90 puanla aynı yere atanamadıgımı yazınca mesajını sildi.
ya salaldı yada gerçek artık diyecek lafım yok

bensalih1131;

mesajı silemeside mantıklı;);) ben olsam bende silerim bu arkadaşın bir acıklama yapması lazım ki kafalar karışmasın gerci buradan şaka yaptım yaw bende atanamadım der yarın işe başlar dedim ya minare kılıf ilişkisi hadi hayırlı olsun vatana millete arkasında dayısı emisi olanlara kimsesi olmayan gariban dostlarımda beklemeye devam eder gece gece gunaha girdim nerden girdim baktım bu sayfaya ya

Bende 80 puanla giremedim..ve tercihlerim orda yazanlar degel nası bi iş bu yaw...

Şimdi ben 76 memur puanıyla atandım. Hiç kimseyi tanımıyorum torpil yapacak ; ama şu 90 puanla atanamayan hizmetli grubunda çok arkadaş var onlara üzüldüm... Atandığım için şoktayım aslında malum yıllardır ATANAMADINIZ yazısını görmeye alışık olduğumuz için... uyumak zor benim için. Atananları tebrik ederim atanamayan arkadaşlarda üzülmesinler derim önünüzde 2-3 sınav var.onlar olmazsa 3.dönem alımları çok olacak.Allah herkesin gönlüne göre ve herkese hayırlısını versin...

Veee bende sonunda memur olarak 5. tercihime Erzuruma atandım bekle beni memleketim geliyorum:))

İşe sınavla adam almak kadar saçma bir davranış olamaz.!

Bu sınava çalışıp her giren o puanları alır zaten .. Burda amaç nedir? Adam alıcaksan çağırırsın adamı mülakatını c.v. sini alırsın ona göre değerlendirirsin.

Özelleştirmek lazım kamu personel işleyişini..Kaliteli bir devlet olmak gibi bir ideali var ise şayet.!

ne zırvalıyorsun ramazandayız?

Ben ne diyom ozcemüvey ne anlıyor?

sen git dengini bul onla eğlen...

Sen yanlış zamanda gelmişsin dünyaya bi 10 15 sene önce gelse idin bi hateme bi bekçi murtaza bile 3-5 kuruş verse idin seni bi yere yerleştirirdi!!

Samsuna atndım:):):) memur unvanlı yerlere tıklayın öyle grin arkadaşlarrrr

86 puan almıştım atanamadım :( Herşeyin Hayırlısı Allahtan :)

hizmetli olaraktı :( ben 86 ile giremedim...6. tercihte EVET idi :(

tercihlerim ;

1 BURSA 90
2 YALOVA 90
3 BİLECİK 92
4 KOCAELİ 90
5 İSTANBUL 90

ozcemoz;

İşkembecim var beklerim içmeye ..

üveycemoz referansız murat beyin dayısına söle senide alsın işe belki dengeni bulursun...:Dhemde et bölümü mezunu...O zaman bu ülke neden böyle belli..bu düzenin bu çarkın özelliği bu bire cahil...Ancak ALLAH C.C. torpil yapmaz.!

Haram ay da sen git avamdealer arkadaşına inan.

başka siteler baktım olaylar çok farklı gelişiyo 72 ile bilecik atanan var bu nasıl iş ya min 92 yazıyo

başka sitede 82 ile giren var bu nasıl iştir...biri izah etsin...

benimde tercihlerim arasında bilecik vardı 90 puanla olmadı 72 nasıl oldu :)
uyumak istiyorum artık....

Üst Alt