Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

@Sükût-u Vaveyla

ilk olarak sadece dilekçeyi mi mail ile gönderdiniz daha sonra evrakları teslim etmek için atandığınız ile mi gittiniz yoksa tayin isteiğiniz şehirin mem inemi teslim ettiniz birde ilçe ve kurum tercihini mailde belittiniz mi yoksa mem e gidince mi talep ettiniz

çıkmak sorun değil
en fzla 20 gün beni çalıştırılar sonra bırakırım
ama memurluğa başlamamıza bu saatten sonra bir engel çıkar mı

Dilekçeye yerleşmek istediğin il ve ilçeyi yazıyorsun raporunu da ekleyip atandığın meb e gönderiyorsun. sonra evrakların istediğin şehre gelecek ve sen gidip diğer evraklarını teslim edecesin

il meb evraklarını vermeye gittiğinde mi sana raporunu yenile dediler

ata76 bizden sadece dilekçe istediler arkadaşım. Raporu nerden çıkardın..

Bende aradım sadece dilekçe dediler ama istanbul il ilçe yazın dedi ankara sadece il onay geldikten sonra mem de mi evrakları verip ilçe ve kurum tercih idilecek acaba?

arkadaşlar bende meb atandım evraklarımı il meb verdim
ama çalıştığım yere çıkışımı vermedim
acaba bu saatten sonra atanmamızda bir problem yaşarmıyız
ayın 19 dan sonra adreslerimize tebligat gelecekmiş
bu tebligata göre evrakları verirken bizden yazmamızı istedikleri üç tane yerden birine yerleşecekmişiz
acaba bu saatten sonra atamama gibi bi durum olur mu
iş yerime çıkış vermem gerekiyor telaştayım iş yerim sıkıntı yaratma olasılığı var
bu konu hakkında görüşleriniz nedir yardımcı olurmusunuz

bende yaşadıgım şehıre atandım geçen hafta cuma gıttım bır kaç evrak ımzaladık sonra benı arıycaklarını söyledıler ama arayan yok tekrar onları aramalımıyım...yoksa arıyıp kızdırmıyalım mılletı ...

bir kaç gün daha beklemek ıstıyorum .hak kaybına ugrarmıyım son süre nedır bılgınız varmı...

ata76 bizden sadece dilekçe istediler arkadaşım. Raporu nerden çıkardın.
benden istediler

ata76

benden de rapor istediler fotokopisini aldılar süresine baktılar yenilenmesine 6 aydan fazla olduğu için sıkıntı olmaz dediler

Tayin dilekçesi ile beraber raporu da istediklerini ilk defa sizden duyuyorum..

tayin işlemi yaptıktan sonra dediler evrakları tayin oldugunuz yere vereceksiniz dediler

Bana da aynısını söylediler.. evrakları size mi teslim etmem gerekiyor dedim, hayır bize sadece dilekçeyi yollayacaksın evrakları tayin olduğun yere teslim edeceksin dediler.. bu arkadaşların kurumu mu farklı aceba..

raporun % 80 veya %50 olması verilen iş için ayrıcalık gösterirrmi bu başvurdugumuz evraklar ben ilçedeyim il milli egitim müdürlügüne teslim etcez sonradan evraklar bulundugumuz ilçeyemi verdikleri görev yerine mi geliyor

paranoya

Bende ilçe istedim. Ilceyi aradim daha bize bir bildiri ne gelmedi dediler. Il mebi aradim. Valilige imzaya yolladik haftaya gelir dedi

pasini

Merak etme kardeşim ben her gün arıyorum bursa MEB i bir ilerleme olursa yazarim

ankiloz bilgin varmı
[FONT=Georgia]raporun % 80 veya %50 olması verilen iş için ayrıcalık gösterirrmi bu başvurdugumuz evraklar ben ilçedeyim il milli egitim müdürlügüne teslim etcez sonradan evraklar bulundugumuz ilçeyemi verdikleri görev yerine mi geliyor[/FONT]

arayacağız dediler bekleyeceğiz cuma günü aradım daha bugün gönderdik evrakları dedi ne zaman ararsınız diye sordum 1 hafta 10 günü bulurmuş. aradıkları zaman ile mi ilçeyi mi evrak vereceğiz sorarız.

ata 76 hangı ıle atandın nereyle konuştun...

ata76 atama işlemin gerçkleştikten sonra evraklar atanmak istediğin ile ulaşır sonrasında da aranırsınız. Atanacağınız il emrine verilirsiniz eğer ilçede oturuyorsanız sizi ilçeye verirler ancak evraklar il müdürlüğüne verilecek

arkadaşlar bende dilekçemi dün gönderdim aradm bakanlığı ulaşmamış onlara ordan oraya yönlendirildim pazartesi yeniden arayacağım ama pozitif veya negatif bir sonuç alamazsam ne yapmalıyım eğer ulaşmış olursada işlemler kaç gün sürer kaç günde işe başlarım ben bir yere numarada bırakmadım nasıl çağırılırım bu konularda bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim

tekirdağa meb atandım dilekçemde istanbul sarıyer istemiştim tekirdağ meb i aradım bekle biz seni arayacağız dediler

Arkadaşlar sizi ararlar ÖSYM sizin tel ve adresinizi yani iletişim bilgilerinizi atama ile kurumlara yollar

1 dk önce MEB arandim atatürk anadolu lisesine toplantıya çağırdılar Bursa MEB

Gemlik ilçesini istiyorum ama nereyi istersin diye sormadilar

Üst Alt