Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

arkadaşlar yarın işe başlıyorum cuma günü.... bana bodro lazım en erken ne zaman alabilirim acil cvp mebe atandım

@fatih530 @ankiloz sanırım dilekçe kısmına ilçeden sonra okulda yazılması gerekiyordu. atandığın il milli eğitim evraklar için aradı mı? aradığında ilçeye gidip okul belirlemeni istiyor. Ya da bunu da geçtim, sen evrak vermeye gittiğinde sana sormaları gerekirdi. İlçeyi sormuşlar galiba, o zaman okul da deseydin güzel olurdu aslında. Şuan nasıl işlem yaparlar bilmiyorum ben de, Life anlatmış ama.
Benim evime en yakın okulu verdiler.

Ben tekerlekli sandalyeye uygun hangi okul varsa gittim buldum Mem e dedim burası tamam dediler 2 gün oldu istediğim o okulda göreve başladım

Ben ilçe Meb müdürlük de çalışmak istiyorum yazdım da bakalım inşallah çıkar haftaya belli olucak .

@fatih530 @ankiloz sanırım dilekçe kısmına ilçeden sonra okulda yazılması gerekiyordu. atandığın il milli eğitim evraklar için aradı mı? aradığında ilçeye gidip okul belirlemeni istiyor. Ya da bunu da geçtim, sen evrak vermeye gittiğinde sana sormaları gerekirdi. İlçeyi sormuşlar galiba, o zaman okul da deseydin güzel olurdu aslında. Şuan nasıl işlem yaparlar bilmiyorum ben de, Life anlatmış ama.

Benim için sıkıntı yok. Zaten başka bir şehirde başladım onun için farketmiyordu kendi ilimde kalmadim. Ama kagitda xxx ilin xxx ilçesinde göreve başlamayı arz ederim yazıyordu. O xx leri uygun olarak yazdım. Yanı bana sormadilar istediğin okul var mi altina yaz vs diye .

Bana evrakları verdiler dışardaki masada doldur dediler. Doldurdum götürdüm görevli arkadaş aldı hepsini tek tek inceledi tamam biz sizi ararız ya da siz temmuz'un ilk haftası arayın dedi. Ne hangi okulda çalışmak istiyorsun diye bir soru sordu ne de verdiği evrakta öyle bir bölüm vardı.. bende sonra aradıklarında sorarlar herhalde dedim bişey demedim.. fatih arkadaşımın dediği gibi evrakta sadece il ve ilçe yazıyordu.

bakın arkadşalar ben atama memuruna dilekçeleri mi verdim 1 hafta sonra beni aradılar evrakları getir diye başka ilden kendi ilime atanmak istedim ve şu an kendi ilime atanmam gerçekleşmiş olup evrakları teslim ettim bana tercih kağıdı verip istediğin 6 tane okulu yaz dediler ben de yazdım okulları ama niye ise okullar çıkmadı beni il mem e çağırdılar dediler ki artık burdasın burda göreve başlayacak sın iyi dedim hayırlısı olsun bakalım bundan sonra burda danışman lık yaparsın dediler ertesi gün gel iş başı yapmamı söyledi Allâh herkeze hayırlısı nı nasip etsin arkadaşlar.

not: kafanıza takılan bir soru varsa söyleyin

Bende bugün tüm işlerimi hallettim atamanın gerceklestıgı okula basladım evımle atandıgım okul arası 100 m okul muduru ve yardımcısı cok ıyıler mudur sen bedensel engellesin sana temizlik yaptıramam allahtan korkarım dedi ya memurların maaşlarını girersin yada kütüphane de oturursun dedi bu gun gırısım yapıldı ama benı eve gönderdi pzt gel basla dedi allah ıyılerle karşılaştırsın

bu gün bana adaylık eğitim emri geldi bayrama kadar ona gideceğim bu kadar kısa sürede olması normal mi?

Son düzenleme:
fatma20 Hayırlı olsun :) Adaylık eğitimi ne kadar erken olursa o kadar iyidir. Temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim sonunda yapılacak sınavlar sonucunda 70 ve üzeri alan adayların adaylığı kaldırılır. Kısa sürede olmasının mahsuru yok :)

Nihayet görev yerim belli oldu.. evime 200-300 metre uzakta imam hatip ortaokuluna vermişler beni. Kendim tercih yapmış olsaydım tercihlerim arasında olacak yerlerden biriydi.. şimdi ilçe müdürlüğüne gidip evrakımı alcam sonra da okula gitcem.. bakalım ne olacak nasıl insanlar ile karşılaşcaz..

Fatma hayirli olsun kisa olmasi ne kadar guzel keske benimde oyle kisa surse

Peki kisa suern adaylik sinavini kazaninca adaylik hemen kalkarmi yoksa yil bekliycezmi

sağolun arkadaşlar başladık hadi hayırlısı

ankiloz hayırlı olsun arkadaşım

EMRE YILMAZ

ne mutlu sana iyi insanlarla karşılaşmışsın bazı arkadaşlarımıza yapamayacakları işleri verenler var bu bakımdan şanslısın

arkadaşlar meb e başladım lise mezunu hızmetlıyım.vergi indrirmim ssk da çalışırken vardı şimdı memurıyette raporlar yenıdenmı ankaraya gıdeecek vergı ındırımı almmaız için...

Teşekkürler @Life
Okula gittim ama işe başlama kağıdını alamadım. Vhki arkadaş yerinde değil diye yarına kaldı işimiz.

pasini,
Hayır iş yerinizden görev yeri belgesi alın o belge ile vergi indirimi müracaatı yaptığınız yere gidin ve bir dilekçe yazın;
Yeni görev yerim ekte sunulmuştur vergi indirim hakkımın olduğu yeni iş yerime bildirilmesi hususunda;
ve verin dilekçenizi kurum iş yerinize yazılı olarak verecektir cevabı..

teşekkür ederim officer kardeşim

teşekkürler..

Üst Alt