Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

@parsam Hayırlı olsun çok iyi :)

Merak eden arkadaşlara ek olarak bilgi vereyim. İzin sürenizde düşme olmaz ayrıca zaten aday memursunuz aday memurun izni yoktur sadece kurum amiriniz tarafından kafadan verilen izniniz vardır. Temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim aldıktan sonra 1 yıl sonunda adaylığınız kalkar ve 20 gün yıllık izin hakkınız verilir ayrıca her yıl ocak ayında 20 gün izin hakkınız yüklenir. Okulda görev yapanlar okullarda olan sınavlarda görev alırlar ve ek kazanç elde etmiş olursunuz.

@EMRE YILMAZ Okuldaki görevinizi elbette müdürünüz belirler. Size tavsiyem küçük bir okulda görev yapmayı isteyin. Müdürünüz yapamayacağınız iş vermez. Otobüs kartı vermezler otobüsler zaten engellilere ücretsiz. Promosyon olarak kurumunuzun anlaşma yaptığı bankadan maaş alacaksınız promosyonu da o banka anlaşma dahilinde verir.

Arkadaslar benim gibi hala işe başlamayan var mı?. Diyarbakırda daha aramadılar.

takımelbiseyle paspas yapmanın yer silmenın manıgı varmıarkadaşlar....
elbette takım elbisyle paspas
yapmayacaksın temizlik esnasında üstünü başını ona göre ayarlayacaksın daha önceki bir mesajımda dediğim gibi 15 mayıs-15 eylül arası takım elbise kravat yok pantolon gömlek yani ceket ve kravat takılmaz ister hizmetli ister memur olsun

işe göre degişiyor temizlikse takıma gerek yok kot pantolanla gidersin

bu gün MEB.e kayıt için gittim.. göreve başlattılar .kacgündür nerdesin bile dediler . ..akşam temizligi paspas yaptık , sabah7-30 da mesai başliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... OKULADA VERMEDİLER , ilce milli.egitim . müdürlügünde başladım..........

İşe başlamayan bir tek benmiyim?. Bu gün aradım yine biz sizi arayacağız dediler iyice kıllanmaya başladım.

Beyler Haziran'nın son haftası ile Temmuz'un ilk haftası arası başlarız Allah'ın izni ile az daha sabır.

ankiloz

Olabilir.Yazılar çıkmadı daha tam görev yerimde belli değil.Sürekli aramaktan da sıkıldım.Tam net bisey deseler

olmazsaolmaz

bende muğlaya atandım. evraklarımı 1 haziranda teslim ettim. hep arayıp sordum valiliğe yazılar çıkmadı diyorlar sürekli aramaktan sıkıldım artık...

saltuk buğra
Cevap için teşekkürler, bağzı illerde arkadaşlar işe başladı, bizim gibi bağzılarında daha aramadılar bile, neticede prosedür belli ortak bir takvimle yurt genelinde bunun işlemesi gerekir.

Neyse geç olsun güç olmasın. Bir gelişme olduğunda lütfen paylaş.

erdekli10
Ortalama aynı zamanda teslim etmişiz evrakları. 5 günde bir arıyorum adam sıkılmış olucak detay vermeden direk biz sizi arayacağız diyor. Açıkcası sizin gibi bende sıkıldım artık elim gitmiyor telefona.

Atanmak istediğim kurum için valiliğe dilekçe vermiştim acaba valiliği mi arasam. Prosedür nasıl işliyor bilen var mı?. m.e.m'e verdiğimiz evraklar valiliğe gidiyor orada onaylanıp yine m.e.m'mi gidiyor ve onlarda bize mi dönüyor.

bazı illerde iş başlayan var. dün aramışlar bugün ve yarın iş başlıyorlarmış. muğlada hala haber yok.

Sükût-u Vaveyla

siz bu atamalarda ilk iş başı yapan kişisiniz bence 20 gün olmuştur diye düşünüyorum iş başı yaptım yazınızı gördüm bu forumda , kendi ilimize gelmek için dilekçe verdik ondanda süre uzadı heralde bizler evrakları teslim ettik beklemedeyiz daha inşallah temmuz ilk haftası iş başı yaparız çünkü yarın cuma ctesi pazar derken haziran ayı da bitti.darıs atanamayı bekleyen tüm engelli kardeşlerimizn başına allaha emanet olun...

arkadaşlar bu gün aradım şu anda hala onayda haftaya çarşamba veya perşembe belli olur dediler

Dilekçeyle merkeze istemiştim görevi, dün ev bakmaya gittim bulamadım.. İl Mem'e gittim ev bulamıyorum napıcam dedim. Onlarda kendi ilçene verelim buralarda sıkıntı yaşama, bi kaç saate kadar karar ver dediler. Bi kaç tanıdığı aradım okulları sordum 5 tane kurum adı aldım engelliye uygun giriş-çıkışlı.
Müdüre çıktım dedim tamam İlçeme verin istediğim kurumların söyleyecektim, müdür ilçe Mem'i aradı sordu engelli bi kardeşimiz var fiziki koşulları uygun neresi var diye sordu onlarda TOKİ İlkokulunu söylemişler oraya verdiler direk.
Bugün gittim okula rampası çok dikti, siz Mem'e gidin söyleyin şu okula versin dedi. Gittik o okula vereceklerini söylediler. O okula gittim müdürle konuştum, müdür burada 3 engelli çalışıyor 4. nasıl veriyorlar dedi İlçe Mem'i aradı tamam gelsin demişler. Gittik başka okula verdiler. O okula da gittim rampası çok iyi standartlara göre yapılmıştı. Müdürle konuştuk 1 haftaya falan başlarsın muhtemelen dedi. Ne yapıcam dedim kapıya bi masa bi PC atarız danışma gibi oturursun orada dedi.

Hayırlı olsun..
Bakalım bize ne iş verecekeler.. raporda ağır bedeni faaliyet gerektiren işlerde çalışamaz yazıyor ama dışardan baksan bunun birşeyi yok dersin.. dış görünüşe aldanıp iş vermezler inşeallah..

Yeni başlayanlar maaşlarını Temmuz 15'te işe başladıkları günde itibaren toplamda 1,5 aylık falan olmak üzere alacaklar şu an maaş alamazlar

Ben ikamet ettiğim ili yazdım yinede bekliyorum. Bu bekleme konusunda dilekçeye başka il istemenin yada kendi ilinin olmasının bir önemi yok sanırım.

İl mem'in yada ildeki idari makamların yavaşlığı ile alakalı.

ka_rakartal

Alırlar diye biliyorum, netice hizmetlide devlet memuru.

Ben haziranın 22 de başladım muhasebe yaklaşım temmuzun 15 de 3600 tl maaş alacağımı söyledi bilginize arkadaşlar

bende is basi yaptim.temizlik ve evrak isi yapiyorum.emekli sicil hemen aldim.maas ne kadar bilgim yok 15temmuzda gorcez

is basi yapan arkadaslar emekli sicil noyu devletim sayfasindan 4c sigortalilar a girin gorceksiniz telas yapmayin

Üst Alt