Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

İstanbulda olup Mebte göreve başlamış olan kimse yok heralde?,istanbuldaki engelliler mebte daha göreve başlamadılar,öyle anlaşılıyor?

Başlayan arkadaşlara hayırlı olsun...Bekleyenler de en kısa sürede başlar insaallah...
Başlayan arkadaşlar Emekli Sicil Numaranızı hemen alabildiniz mi?

hocam emekli sicil numarasını okuldan veriyorlarmış ben mal müdürlüğüne gittiğimde beni ilçe meb yönlendirdiler muhasebe bölümünden aldım okul müdürümüzüde fırça atmışlar heralde okula tekrar gittiğimde biz sana emekli sicil numarısı vermeyi unutmuşuz dediler. okul müdürünüze sorun olmazsa ilçe milli eğtim müdürlüğünüzden muhasebe bölümünden alabilirsiniz...

İşlemleri bugün mesai bitimine kadar bitirdik başlattılar, Pazartesi'den itibaren gitmeye başlıyoruz. (Konya)

ka_rakartal Memurlar maaşlarını peşin alırlar işçiler gibi önce çalışıp sonra almazlar. Sizde Temmuz 15' te 15 Temmuza kadar çalıştığınız günün ve Ağustos 15'e kadar olan sürenin maaşını Temmuz 15'te alacaksınız. Yani 20 Haziran'da işe başlayan ile 26 Haziran'da işe başlayan aynı maaşı almaz, nekadar önce başlamışsanız ilk maaşınız o kadar fazla olur.

Selam arkadaşlar ben denizli meb ten ilköğretimin birine atandım ama bana verdikleri işler çok ağır boya badana yaptırıyolar ayakta durunca ayaklarım çok ağriyo Müdüre söyledim ama bişey yapmadı sizce ne yapmam lazım aday memur olduğum için bişeyde diyemiyorum ama böyle olursa sağlığım kötü etkilenecek neler yapabilirim haklarım neler acaba yardımcı olun lütfen...

Konya meb e atandım 18 ınde ıs bası yaptım ben darısı atanamayan ark basına

trakya 22 ,öncelikle serinkanlı ol,engelliye yapamıyacağı işi veremezler,veren çıkarsa çeşitli seçeneklerin var ,rapor al ve yapma,birşey olmaz

Ayakta çalışamaz raporu alırsam olur mu sizce çünkü yapamıyorum tamam hizmetli olarak atandim ama olmuyo her akşam ağrı çekiyorum

Engellim ayağımdan bu arada sol ayağımda aşırı derecede incelik var

arkadaşlar başladık hayırlı olsun herkese il milli Eğitim müdürlüğü nasıl iyimi arkadaşlar?
bilgi alabilirmiyim lütfen?

Memur kadrosı

Memur kadrosunda yerleştirilip de göreve başlayan var mı ?

Bugün aradım il müdürlüğünü, komisyon çalışmaya yeni başladı 10 Temmuz'dan sonra arayın dedi.
Temmuz'un ilk haftası arayın demiştiniz dedim, ilk haftası da arayabilirsiniz sorun değil dedi :) :)
Komisyon ne iş görüyor Life bilgin vardır senin bizi aydınlatırmısın..??

ankiloz Sen göreve başlamadın mı daha :)
Komisyon dedikleri atamadan sorumlu şube müdürü - şefi - ve müdür yardımcılarından oluşan ekiptir, atanan personelin evraklarını(raporunu,diplomasını vb) doğruluğunu inceleyen ve onaylayan kişilerdir. Meb personellerinin atama yazıları bakanlıktan il müdürlüklerine geçen hafta itibariyle gönderildi işe başlayanlar oldu, sanırım bu hafta da başlamayanlar iş başı yapacak. Ben seni işbaşı yaptı biliyordum ama dert etme geç değil 19 Temmuza kadar tüm atananlar işbaşı yapmış olacak, inşallah sende kısa sürede işbaşı yaparsın Temmuz 15'e maaşını alırsın :)

meb e atanan arkadaşlar başladınız mı bilgi verirseniz

kimler nereye atan dı kaç puanla

@Life ibrahim Tatlıses'in bir sözü vardı "urfa'da oxford vardı da biz mi okumadık"diye..
Bizim ki de o hesap, adamlar çağırdı da biz mi gitmedik.. :) :)
Şaka bir yana en son biz başlayacağız galiba. Dün aradığımda 10 Temmuz'dan sonra arayın belli olur dedi ordaki hatun kişi. 15'inden önce başlasak güzel olur, en azından bayrama maaşla gireriz..

ankiloz İnşallah Temmuz 15'ten önce başlarsın işe :)

bugün ankara mem i aradım dilekçe verenlerin görev yerleri belli olmuş

Görev yerimi bir okula vermişler ilçe mebe git ordan yazı al okula ver başla dediler nasıl almalıyım o belgeyi gerekli bi evrak falan var mı bilgisi olan lütfen yardım etsin.

Bende az önce aradım izmir il müdürlüğünü evraklar tamam valiliğe onaya gidecek haftaya çarşamba'ya kadar onay bize gelir, ya biz ya da ilçe sizi arar gelin başlayın der dedi görevli kişi..
Şimdi benim anlamadığım konu şu, bizden herhangi bir yer ismi almadılar okul veya müdürlük olarak. Gel dedikleri zaman mı gidip isim vercez yoksa onlar kafalarına göre mi dağıtım yapacaklar.. Life bu konuda da bizi aydınlat lütfen.. :) :)

Ise başlayanlar banka hesabı acma gıbı ısleri nasıl halledıyorsunuz

Evrakların valiliğe gitmişse görev yapacağınız yer vali onayından geçerek il milli eğitim müdürlüğüne gönderilir, sizlern dağıtımı yapılmış onay aşamasındaymış il ya da ilçe milli eğitim müdürlüklerinden birisi aradığında, arandığınız yere giderek atama yazınızı alacaksınız ve atandığınız yere giderek göreve başlayacaksınız sonrasında da kurumunuz göreve başlama yazınızı yazarak göreve başlamış olacaksınız. Büyük ihtimalle adresinize yakın bir okula vermişlerdir. Vali onayına gelmişse gerisi kolay az kaldı sabret @ankiloz :)

bugün işe başladım mem'e
diploma fotokopisi
kimlik fotokopisi
4 fotoğraf
atama yazısı
mal beyanı

bugün bu belgeleri hazırlayıp tekrar ilçe mem'e gönderdi müdür yardımcısı

hatırladığım bunlar belgelerden...

iş olarak da fotokopi çekersin

bilgisayara da bazı yazılarda bana yardımcı olursun dedi m.yardımcısı.. kılık kıyafete de bişey demedi kot tişörtle gittim böyle gel şimdilik dedi

ankiloz

nasıl vermediler? bende atandım evraklarımı verirken bi kağıt verdi nerde calısmak istiyorsun diye bende tek biyer yazdım verdim inş orası olur.

Life
Yok ben sabırlıyım da şu çalılacağın yeri seçme işini bana yaptırmadılar o kafamı karıştırdı.. :)

Sen direkt mi atandın yoksa sonradan dilekçe mi verdin @karargahx

karargahx

Banada vermediler. Ben atandigim yerde ise başladım istediğin bir ilçe varmı dediler 1 tane ilçe soyledim bir baktım ki okulun ne belli bana hangi okul istersin vs demediler

Banada vermediler. Ben atandigim yerde ise başladım istediğin bir ilçe varmı dediler 1 tane ilçe soyledim bir baktım ki okulun ne belli bana hangi okul istersin vs demediler
Bana verdikleri evrakta il ilçe yazan yeri doldurdum izmir buca diye. Kimse de nerde çalışmak istiyorsun demedi. İller arasında farklılık olabilir de aynı il de neden farklı uygulama yapıyorlar anlamadım. Benim evime yakın 3 tane imam hatip vardı ben onları isteyecektim şimdi Allah bilir nereye verecekler.

ankiloz Sorun değil seni istemediğin bir okulda da görevlendirilmiş olsalar atama yazını almaya gittiğinde il ya da ilçe müdürlüğü hangisiyse oradaki özlükten sorumlu şube müdürüne durumu izah edersen evine yakın okulda görevlendirirler

Üst Alt