Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

ben nerden açıcağımı öğrendim sadece ne zaman açmalıyız onu öğrenmek istiyorum

Maaşlar peşin yatacağı için ile başlamadan açın bence hesapları..

arkadaşlar bir şey soracağım 1 defaya mahsus ilime tayin olma hakkımı her zaman kullanabilir miyim yoksa sadece şimdi mi kullanabilirim

Onu atandığın müdürlüğe sorsan daha iyi olur kardeş. En sağlıklı bilgiyi onlardan alırsın..

ka_rakartal

Bana sordular kullanacak misin diye. Hayir simdi degil ben sonra kullanmak istiyorum dedim. O zaman asalet onaylana kadar kullanamazsin asalet onaylandıktan sonra kullanabilirsin dedi. Bende olsun.beklerim simdi kullanmak istemiyorum dedim

arkadaşlar peki onaylandıktan sonra istediğimizi yapmakta özgür müyüz yoksa birilerinden onay almak zorundamıyız tayin için? birde istanbulda bu belgeleri nereye teslim edeceğiz ?birde benim raporumda şu işlerde çalıştırılamaz yazmıyor ama t.sandalyeliyim spina bifida lıyım masa başı dışında bir iş verilirse veya daha farklı bir iş itiraz hakkım olur mu yasal olarak

Kimse sana rahatsızlığına uygun olmayan bir iş veremez kardeş. İçin rahat olsun bu konuda..

ka_rakartal

Benimde raporunda ne is yapabilir diye yapmıyor bir bende tekerlekli sandalye kullanıyorum sıkıntı olmaz eğer sıkınti yaparlarsa alırız bir rapor ne iş yapabileceği izin yazan

kardeşim meb ı arayıp evrak lıstesını sorun en saglamı bu her mıllı eytım sayfasında yayınlamıyor..

neye göre hesap açacaz hesap aç demeıler henuz bıze...

Denizli MEB'de istenilen belgeler

1-Diploma aslı veya aslı gibi dir fotokopisi
2-Engelli raporu
3-Üç adet vesikalık fotoğraf
4-2015 ekpss yerleştirme sonuç belgesi
5-2 adet kimlik fotokopisi
(2 tane form var doldurulacak il milli eğitim müdürlüğü tarafından verilecek)

pasinii

Hesap acmak icin cok erken. Çünkü her ilce meb farkli bankalarla anlaşmalı. Önce ilçemiz belli olacak ondan sonra hesap actiracagiz

hesap açmak için acele etmeyin atanacağınız il yada ilçe hangi banka ile çalışıyor ise personel atama size söyler 1 saat içinde hesabınızı açarsınız ,hesabı erken açmadınız diye maaşınızı yatırmayacak değiller ya ayrıca özür durumunuz ne olursa olsun atamanız yapıldığı için bu hakkınızı kimse elinizden alamaz ve yapamayacağınız hiç bir işte çalışmanız için sizi zorlayamazlar müdürler sizinle görüştükten sonra yapacağınız görevi verirler atama gurubunuz ne olursa olsun

arkadaşlar duyurudaki belgede raporda yüzde 40 ve üzeri olmak ve çalışabilir durumda olduğunu belgelemek diyor raporumda çalışabilir falan yazmıyor bir sorun çıkar mı ne yapmalıyım lütfen yardım edin bu benim 2013 te genel olarak aldığım bir özürlü sağlık kurulu raporumdu

belglerini ileten arkadaşlar raporunuzda bununla ilgili bir şey mi yazıyordu ??

ka_rakartal

Benim raporum 2004 yılından çalışır çalışamaz yazmiyor çoğu kişinin raporu böyle isterlerse bir rapor alırız kardeşim atandik ya bu hakka kavuştuk ya gerisi teferruatı Allaha şükür

parsam
işin en zor kısmını halettik tabi gerisin bir şekilde halledicez ama ben istabula gidicem git gel olmasın istiyorum,sen belgelerini teslim ettin mi kabul ettiler mi

ka_rakartal

Aynen kardeşim işin zor kısmını atlattik ben evrakları verdim perşembe günü kimse birşey demedi olumsuz raporumda sürekli yazıyor zaten sen ben korkmayalim sahte engelli raporu alanlar korksun memurluğunun sevincini yasa mevlaya hamd edelim atanamayan kardeşlerimize 3. bir atama için dua edelim

aynı fıkırdeyım fatıh kardeş iş başı yaptıktan sonra hesap açarız...

merak ettıyım şu bızler gıdıp evrakları mılı eytıme verdık ıl mıllı eytımmı bızım nerde çalışacagımıza hangı yere çıktıgımıza karar verıyor yoksa ankaradanmı olucak...

'' aynı fıkırdeyım fatıh kardeş iş başı yaptıktan sonra hesap açarız...

merak ettıyım şu bızler gıdıp evrakları mılı eytıme verdık ıl mıllı eytımmı bızım nerde çalışacagımıza hangı yere çıktıgımıza karar verıyor yoksa ankaradanmı olucak...'' kendi iliimde meb gittiğimde ataması olan arkadaş bağlı bulunduğu ilçeye atanması için dilekçe verirken yardımcı olan görevli arkadaş ataması burdan yapılacak o ilçeyede 1 kişilik yer var demişti.

arkadaşlar yayınlanan duyuruda engelli personel atama başvuru formu
doldurulmalı falan yazıyor ama ekler açılmıyor sadece birer yazı gibiler bu formu mal beyanı gibi evrak telimi sırasında mı doldururum yoksa burda mı doldurmalıyım birde şu soruma cevap bulamadım İstanbul mem e mi telim etmem gerekiyor evraklarımı ?

ka_rakartal

Engelli personel formu ile mal beyanı formunu MEB te sana veriyorlar orada dolduruyorsunuz bide 657 tabi oldu na dair bir form gibi birşey imzalattilar heycandan tam okuyamadim ne verseler imzalardim çok pis gaza gelmiş durumdaydı bide eğer şuanda çalışıyorsanız çıkış belgesi ve SSK hizmet dökümü isterler ben ayin 10 da işten ayrilicam o zamana kadar musade ettiler

pasinii
Il milli egitim bos yer neresi ise oraya verir. Verdiği kurumdaki mudurde ne is yapacağını belirler diye biliyorum

parsam
Bana mal beyannamesi doldurtmadilar

Arkadaşlar göreve başlama tarihi ne zaman ? ve maaşlar ne zaman bilgisi olan var mı?

olmazsaolmaz

Bana haziran sonu temmuz basi dediler. Eger haziran 15 inden sonra is basi yaparsak ilk maasi temmuz 15 inde alacağız

fatih530

Teşekkür ederim.Peki başka bir il olduğu için taşınma öncesinde ödebek gibi bir durum olacak mı ?

ben ayın 19 u son yazıyor 19 undan sonramı başlıycaz dedım hayır daha önce başlatacaz dedı ordakı beyfendı...

Tayin hakkini kullanmak için dilekçe verenlerin dilekçelerinin sonucu ne oldu ?

Arrest 5 Haziran'a kadar dilekçe ile kendi illerinde kalmak için müracaat edenlerin dilekçeleri toplanarak bakanlığa gönderilecek, bakanlık tarafından kalmak istedikleri il/ilçe emrine atamaları yapılacak.

Üst Alt