Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de memur olan kim var?

arkadaşlar çok tşk.hepinize sağolun.evet inşallah iptal edilmez.

meb ciler nerdesiniz ya! arkadaşlar aranızda hiç yeni şef olan kimse yokmu.bundan sonra bizim için neler olacak hadın paylaşalım.

Dava açarım eğer iptali söz konusu olursa:)

adacım sanırım giremeyenler için yeniden sınav açılacakmış.inşallah iptal edilmez.yeni işin nasıl alıştınmı.

Alıştım canım ama çok yoğun ve hareketli, bir bölümdeyim bu nedenle zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum ne yalan:)

ben alıştım zaten arkadaşları tanıyordum.ters bir durum olmadı şükürler olsun.inşallah allahım muvaffak eder geriye döndürmez.

Selam arkadaşlar ben bir ünv. Mevzunuyum ve hizmetli katrosunda calışıyorum.benim bir teknik katroya geçmem için yükselme sınavı gerekiyor ve belediye bu sınavı açmıyor.ben belediyede calışıyorum ve teknik okul mevzunuyum. Bana yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşaım şükrü belediye ile meb arasında fark var bildigim kadarıyla bende görevde yükselme bekliyorum şeflik yükselmeleri bir noktalansaydı

Ben unıversıtede fakulte okuyordum trafık kazası gecırdım bende omurılık felclısı oldum arkdaslar.memur olarak hangı sınava nasıl ne zaman gıercem bununla ılgılı bılgı alsam cok sevnıırım TŞK

kpss ye girin arkadşlar ve memurlar neti takip edin kurumsal bazda yapılan sınavlar oluor yılda bir kaçdefa alım oluor oralara başvurun ama çalışın çünkü çook giren oluor

2007 yılında açılan sınavı kazandım 2 yıllık memurum tayin istiyorum ama olmuyor bu konular ile ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

arkdaşlar görevde yükelmeye giren arkadaşımız varmı memurluk için

merhaba bende meb'e 60 memur alınacakmış bende başvurmak istiyorum önlisans mezunuyum. gih olarak ama iş pozisyonu nasıldır yorucumu ben ortapedik özurlüyüm kalça ameliyatı geçıdım 10 sene oldu bu yüzden merak ediyorum acilen cevap alırsam iyi olacak lütfenn.

dağlalesi,arkadaşım öncelikle başarılar dilerim.meb de gih lerin ağır yorucu işi olmaz.normal devlet dairesinde gihler neler yapıyorsa onu yaparsın bence hemen başvur ve çalış.

----------

bektaş hayırdır sınavamı gireceksin? eğer gireceksen şimdiden hazırlan.hatta istersen notlarımı vereyim diyecem ama nasıl dimi.başarılar kardeşim.

sayın admın hadı bakalım görevde yükselmelere sizde giriyormusunuz şeflik için.

Sevgili MEB liler, çok kalabalıksınız, birlik olup ortak sorunlarınızı paylaştınız çözüm aradınız mı?

Çok güzel işler yapabilirsiniz !

sayın alperen şuan tanışma modundayız sanırım kimsenin sorunu yok bahseden yok bakarsanız.

En büyük özelliğiniz kamu olmanız. Yapacağınız herhangi birşey topluma mal olacak. Çünkü sonuçları tüm toplumu kapsıyacak. Bu yüzden kamuda çalışan engelli arkadaşlar bu toplum için çok önemliler. Toplumumuzda yaşayan engellilerin önlerini açabilirler yeterki yapabileceklerinin farkında olsunlar.

Önümüzdeki günlerde Kamuda Çalışan Engelliler Derneğinin seçimleri var. Bende bu düşüncelerimle aday olmaya çalışıyorum. Seçim çalışmaları malesef adil geçmiyor. Ben yada bir başkası yönetimde olabilir. Sizler bu dernek aracılığı ile topluluğunu genişletip, çalışma yönergeleri geliştirip önder insanlar olabilirisiniz.

Kendi yaptığınız ihalelere engelleri kaldıran maddeler sokabilirsiniz. Bunu direk olarak siz bireyselde yapabilirsiniz topluluk oluşturup kurumsal politikada oluşturabilirsiniz.

Hayat üreterek daha güzel ve çok zevkli..

Hepinize başarılar dilerim..

arkadaşlar bende çorumda meb bakanlığının açmış olduğu sınavda çorumda birinci olarak kazandım,ve bir anaoklunda göreve başladım şunu bilen varsa lütfen cevaplasın 09.12.2009 da işe başladım ben ayın 15şinde çift maaşmı alacağım yoksa 1 maaş 6 yemiyemi alacağım bilgsi olan lütfen yazsın ilk defa atandım ona göre ve memur maaşlar kaç lira

slm

hayırlı olsun sevındım adınıza memur olarakmı atandnz? ben de hazıranda balıkesıre atandm hocam ıscı olarak ozurlu kadrosunda maasımız cok dusuk ıkrmaıyemız var ama ıkramıyeyle 1100 cıvarı oluyor memur ıse gusel 1200 le baslarsnz tahmınım ıstersenz msn ekleyn goruselım sevilceyda@gmail.com ı aksamlar

Üst Alt