Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de memur olan kim var?

arkadaşlar kurlmuş olan TEÇ-SEN sendikamızın kesinlikle bir siyasi partiyle irtibatı yok ve olmayacaktırda bu kurulan sendika tüm üyelerin görüşlerine saygı duyuyor ve herhangi bir görüş gözetmeksizin biz memur hizmetli aşçı şoför kalorüferci bekçi yani tüm egitim çalışanlarının haklarını arıyor BU SENDİKA ÖGRETMEN SENDİKASI DEGİLDİR

Arkadaşlara selam... Ben de öğretmenim. ortopedik engelli olarak. Tekrar selam ve saygılar...

SELAM ARKADAŞLAR BENDE MEM DE MEMURUM. ADA SENİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM YAZIMI OKURSAN BANA MAİL ATARMISIN.HERKESE SELAMLAR.

Merhaba, bende Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünde memurum...

merhaba

merhaba arkadaşlar bende ankara da meb çalışanıyım. siteye yeni üye oldum. ve burda olmaktan dolayı çok mutluyum.

herkese merhaba. ben de meb de memurum. türkçe öğretmeniyim. 1 yıldır bu işi yapıyorum ve çok seviyorummmm.

selam

bende meb personeliyim tanıştığıma sevindim arkadaşlar

Tekirdağ ilk öğretim okulu ve iş okulunda rehber öğretmenim. orta düzeyde zihin engellilerle çalışıyorum. görme engelliyim. sevgiler

merhba bektaş nasılsın hemşerim oluyormuşsun menmum oldum bende milli eğitim çalıyışorum

arkadaşlar selam herkese sizlerlen görüşemiyoruz ama buarada şef oldum arıtk şükürler olsun.göreve başladım

hayırlı olsun sude başarılar yeni görevinde biz seni daha yükseklerde görmek istiyoz durmak yok

bektaş tşk. ama sanırım geriye memurluğa dönüyorum.şefliğimiz iptal edilecek gibi görünüyor.

Hayırlı olsun Sudenur...

Sudenur umarım iptal edilmez şefliğin,hayırlı olsun bu arada,engelli kardeşlerimizi idarecilik gibi üst mevkilerde görmek beni çok sevindiriyor... :)

Üst Alt