Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de memur olan kim var?

Konular
5
Reaksiyonlar
0
Ben MEB'de memur olarak çalışıyom başka kimler var?

bütün meslektaşlarıma merhaba,evet ben de meb.de memurum,aslında ingilizce öğretmeniyim ama Mersin Halk Eğitim Merkezinde memur olarak çalışıyorum,ortopedik engelliyim,hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.iyi günler

:D :D bende meb'de çalışıyorum saygılarımla arkadaşlar

selam bende MEB de memurum ama yarım sayılır ben özel bir okulda memur olarak çalışıyorum. :wink:

Merhabalar.
Bende İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Özlük İşleri Bölümü Personeliyim.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü' nün
Engelli kadrosunu doldurmak için açtığı sınavla Ankara' da
işe başlamıştım.
Sonra ailemin yanına tayin geldim :D

Emekliliğe az kaldı :D (7 yıllığım)

..................

engelli öğretmen

bende öğretmenım engellı bırı olarak

ben de öğretmenim 2 yıldır ve işimi çok seviyorum bütün insanları sevdiğim gibi. yüreğinizden insan sevgisi eksik olmasın

ARKADAŞLAR SON AÇIKLANAN SINAV İLE 100 KİŞİ İSTİHDAM EDECEKLER SÖZLÜ MÜLAKAT NASIL OLUYOR BELLİ BİR PUAN BARAJINI GEÇENLERMİ YOKSA 2 VEYA 3 KATI SÖZLÜ MÜLAKATA GİRİYOR NE TÜR SORULAR SORUYORLAR KAÇ SORU SORUYORLAR

Bende meb özürlü personeliyim.
MEB alacağı özürlü memurlar ile ilgili bir açıklamayı paylaşmak istiyorum. Yazılı sınav tarihi ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sınava başvuranların hakları saklı tutulacaktır. İleri bir tarihte bakanlığın sitesinde ilan edilecektir.
2003 ağustos ayında yapılan özürlü sınavıyla işe girdim. Her ilin kontenjanları vardı. İlköğretim, lise, yüksekokul. Sorular ayrı ayrı hazırlanmıştı. Özellikle matematik soruları baya kapsamlıydı. Branşım sayısal olduğu için zorlanmadım. Ama sözelciler için zordu. (matrisk, determinant,..)
Benden önceki dönemlerde sözlü sınavda yapılıyormuş. Sözlüdede torpil işlermiş. Benim dönemimde sözlü yapılmadı. Yazılıya (test) göre en yüksekten başlayarak atadılar.
Ama her il müdürlüğünde farklı uygulama olabilir. Bu konuda bilgim yok. Hakkınızda hayırlısı olsun. Hak eden kazansın.

MEB SINAVI

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER.HANGİ İLDE SINAVI KAZANDINIZ? BAŞARILAR DİLERİM

meb te memurum bende....aslında kurumumu pek sevdiğim söylenemez..şartları daha ii olan bir bakanlık tercih ederim..aslen basın yayın mezunuyum..ama şartlar ve açılan sınavda 1 engelli memur aldılar.. o da ben oldum:)

BENDE MEB DE MEMURUM. VE MEB DE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM.

arkadaşalr yeni bir sendika kuruldu haberiniz varmı TEÇ tüm egitim çalışanları diye artık meb memurunda bir sendikası var sıgıntı olmaktan kurtulduk

evet yeni kurulan sendikadan haberimiz var..eğer bu seçimlerde memurların hele hele meb memurlarında hakkını savunup bizi iyi temsil ederlerse bir çok kişinin üye olması için elimden geleni yaparım :) çünkü maaşlar çokk düşük ne yazıkki

ah bu sendikalar

sendikalar da anlaşılmaz oldu.eğitim sen'e üye olmustum.okul müdürü ordan çıkın onlar pkk'lı,solcu dedi.türk eğitim sen e üye oldum,o da mhp'li.sırf işyerinde sorun olmasn diye...şimdilik yani

Re: ah bu sendikalar

violatri' Alıntı:
sendikalar da anlaşılmaz oldu.eğitim sen'e üye olmustum.okul müdürü ordan çıkın onlar pkk'lı,solcu dedi.türk eğitim sen e üye oldum,o da mhp'li.sırf işyerinde sorun olmasn diye...şimdilik yani

sendikalarda maalesef iş yok hocam...en güzeli uzaktan izlemek şu an için:) haklarımızı savunamıyorlar

merhaba arkadaşlar.bende milli eğitimin geçenlerde açtığı sınavı kazandım.Manisadaki sınavda birinci oldum.İki gün sonra fiili olarak göreve başlayacağım.İlköğretim okulu olacak ilk iş yerim galiba.

Ben de MEB de öğrt olarak çalışıyorm ...

merhaba benim herhangi bir bedensel engelim yok fakat bu dünyanın içindeyim işitme engelliler öğretmeniyim 23 yaşındayım ve mesleğimde 2.yılım sizlerin arasında olmak ayrı bir keyif verdi bana sizler gibi hayata sımsıkı sarılan tüm yüreği geniş arkadaşlarıma selamlar.BANA HİÇ YERYÜZÜNDE MELEK GÖRDÜNÜZ MÜ? DİYE SORARSANIZ SİZE BİNLERCE KEZ EVET DERDİM
BEN HER GÜN ÖĞRENCİLERİMLE MELEKLERİMLE KENDİMİ HER AN ÖZEL HİSSEDİYORUM..BANA GÖRE HER ÇOCUK ÖZELDİR VE MELEKTİR....

bence kendinizi böylesine kutsal bir mesleğe, hem de işitme engelliler öğretmenliğine adadığınız için asıl melek sizsiniz..

Anti Oksidan arkadaşım yüreğinin güzelliğinden dolayı çok teşekkür ederimm..Kocaman ve güzel yüreğinize sağlıkkk...

Üst Alt