Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de memur olan kim var?

ceyda sanada hayırlı olsun aramıza hosgeldın.meblı olmak cok guzel.egıtım camıası adı ustunde.

ingilizce öğretmenliği bölümü 3. sınıfı okurken kaza geçirdim üç yıl okula ara verdim bu sene tekrar başladım ilk dönem bitti inşallah bir buçuk yıl sonra ingilizce öğretmeni olacam, o zaman bi mesajda ben yazarım artık şimdilik erken...

egitim camiasında çalışıyoruz ama bizim burda yerimiz nerde onu çözemedim beş yıldır

bektaş madem meb desiniz bizde potansiyel adayız ne dersiniz kurum nasıl olanaklar falan biraz bilgi rica edersek sizden

eben sınavı kazandım şimdide atanmayı bekliyom diger kazana arkadaşlarada hayırlı olsun by cin sanada

Bektaş hayırlı olsun kazanmana sevindim buraki arkadaşlar hepsi MEB. memurumu kimseyle tanışamıyoz neden yabancıyız meslektaşlar :)

inşaallah eylülde ben ve siteden biçok arkadaşım da katılacaz aranıza :)

Merhaba yakın zamanda meslektaşım olacak arkadaşlar :) Allah'ın izniyle meslektaşınız olmaya aday olarak hazırım :)

femmy;
Fullmoogokturk;

inşallah aramızda görmekten mutluluk duyarız şimdiden Başarılar diliyorum

Ercan Teşekkür ediyorum; fakat bu güveni sende de görmek istiyoruz artık. Zamanı gelmedi mi daha :) Dostum inanmak başarmanın yarısıdır. Allah'ın izniyle hakeden kazansın inşallah. Tabi öncelikle hakedene ve ihtiyacı daha çok olana versin Ya Yab...

Güzel düşüncelerinden dolayı teşekkürler Gülümse.. Siz yerleşme safhasını zamanında tamalamışsınız :) Size yapmış olduğunuz işte çalışma isteği ve bol gayretle çalışıp, çabalayıp daha iyi yüksek makamlara terfi etmeniz dileklerimle başarılar.

Üst Alt