Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de atandığı yere başlayan, iş başı yapan oldu mu?

yesim55 hayırlı olsun. ilk tecrübelerini ve heyecanını paylaşman dileğiyle. selamlar

slm arkadaslar kocaelidede imzalar dün cıktı ve bugun itibariyle mebin kadrolu öğretmeniyim yarında işbaşı yapıyorum herkes için hayırlı olsun..

Sessiz38;

Sessiz38 darısı hepimizin başına . tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun.

hayırlı olsun yeşim55 arkadaşımız evet bizler çok merak ediyoruz hizmetli arkadaşlarımız görevleri neler olcak diye bu konuda ilk sizlerden bilgi alıcaz sayenizde bizlerle paylaşırsanız seviniriz

filiz3441;

filiz344l... hocam hayırlı uğurlu olsun tebrikler.

çokk tessekkür ediyorum tek ümit sabırlarımız ve meklerimiz boşa çıkmadı ınanın bugun o kadar cok yoruldumki ama hepsi tatlı telaş,tatlı yorgunluktu herkese naip olur insallh..

izmirde sadece öğretmenler içinmi gelmiş yoksa memur ve hizmetliler içindemi geldi?

Sayın filiz3441, öğretmenim Türkiyenin başkentinde ayın 6 sı pazartesi ne arayın dediler. Bakıyorum diğer şehirlerimiz maşallah çok hızlı çıktı Ankara dan. inşallah bayrama girmeden Tüm Türkiye nin illerini buradan başlamış görmek ve de kendim de başlayabilmek nasip olur.

yarın samsun kavak ilçesinde hayırlısı ile işe başlıcam kararnamem elimde ilk önce ilçe milli eğitime gidecem ordan yönlendirecekler dedi..

heroeraser tebrikler. hayırlı uğurlu olsun

arkadaşlar internetten kazandığınız il müdürlüklerinin web sayfalarını ara sıra takip edin. bazı duyuruları takip edin.

slm HALİTUNAL ve YİRİZMA arkadaşım bende trabzona atandım kütahyada olduğum için ancak telefon ederek takip edebiliyorum bu cuma tekrar arayın dediler ben ne evrak teslim ettim nede bişey istediler sizlerden evrak istedilermi allah rızası için bir yardımcı olun bazı yorumları dinliyorum bugün son yarın son gibi görüşler ortaya çıkıyo bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.yada bu numaradan bana msj atın ben sizi ararım hem tanışmış oluruz(0555 852 30 30)alisdunya@hotmail.com buradan mail de atabilirsiniz.

arkadaşlar bende ankaraya dün itibari ile evraklarımı verdim ve okulumda göreve başladım artık meb in kadrolu öğretmeniyim
hatta okulumda ilk kurul toplantısına bile katıldım
hepimize hayırlı uğurlu olsun hepimize başarılar...

kolibandi9;

sayın mustafa öğretmen , hayırlı uğurlu olsun. selamlar

Bazı illerimiz memur ve hizmetli okul ve kurumlara yerleştirme işlemini tamamlamış. internetten kazandığınız ilin milli eğitim müdürlüğünün sayfasından duyurular kısmından takip edin

bu gün ikinci günüm arkadaşlar darısı sizlerin başına

millibirlik ankara da mı başladın öğretmen memur hizmetli kadrolarından hangisinde lütfen yazabilirmisin

Bugün işe başladım :) bir okul'da başlayacaktım ama bilgisayar canavarı olduğumdan dolayı ilçe milli eğitim müdürlüğün de büro da bilgisayar başında :) hizmetli olarak atanmıştım okulda temizlik yapacaktım iyi oldu :) Herkese hayırlısı.. [ha bu arada ayın 7 sinde maaş alacam ] :D

heroeraser hayıtlı olsun kardeş biz de bekliyoz bakalım istanbul ne zamn kucaklayacak bizi:p

Ankara da memur veya hizmetli olarak başlayan oldumu. bugün il müdürlüğünü arayamadım selamlar.

slm arkadaşlar bede mersin meb de hizmetli olarak atandım ve okullar belli oldu epligatı pazartesi alacaz inşllh bakılım iş başı içiin ne dicekler pazartesi tebligatı alıp doru okulaa %90 evlere yakın okulllar baz alınmış bilgniz olsun göree baslıyanlara basarılar memurluk hayatında

yesim55;

bende dün 19 mayısa memur olarak başladım yeşim hanım! bugün 2. günümdü belki de sizinle bu sabah dolmuşta karşılaşmışızdır:):)

tekrar selamlar evet benımde öğretmenlik mesleğimde 2.günümdü 10 da gittim 1 de cıktım:))henüz okullar acılmadıgından öğrencim yok ve bayramdan dolayıda ayın 7 sinde maaş alacağım darısı tüm arkadasalrımızn başına ve atanamayanlar asla üzülmesin ümitlerini kırmasınlar saglık bakanlıgının sınavlarına calısın elbet bir yerde sizinde yiyecek ekmeğiniz vardır..

Denizlinin Acıpayam İlçesinde Sınıf Öğretmeni olarak bugün göreve başladım

izmirde hizmetli olarak göreve başlayan oldumu?

heroeraser sen samsunu kazanmışsın niye yalan söylüyorsun amacın ne senin

Üst Alt