Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de atandığı yere başlayan, iş başı yapan oldu mu?

crazycem... bence bir hata olmaz. sen evine ne kadar yakın yerleri işaretlersen senin için o kadar iyi olur kanaatindeyim. Çünkü burada ilçe tercih etmemizin sebebi bizim gibi engeli olan insanların görev yapacağımız yere rahatça gidip gelmemiz olsa gerek. birbirine bağlı ilçelerde olsa o sınırlar içindeki okullardan birisi malum boş kadrosu olması sebebiyle sana nasip olacaktır. önümüzdeki günlerde işaretlediğimiz ilçe sınırlarında bir okula yerleştirileceğiz gibi gözüküyor. inşallah bir vasıtaya binmeden rahatça evlerimize yakın yerleri görev yerlerimiz olarak uygun görürler.inanın arkadaşlar bu başımıza gelen kabul olmuş bir duamız inşaallah.

selam;
bende yarın kırklareli meb e gideceğim.tercihim olan lüleburgaz mem e atandığımı vali'nin atamalarımız imzaladığını, tebligatların gönderildiğini fakat tebligatı beklemeden salı günü gelip belgelerimizi teslim edebileceğimizi ve en kısa sürede göreve başlamamızın sağlanacağını söyledi perşembe günü aradığımda görevli bayan...

hepimiz adına hayırlısı olsun arkadaslar...

arkadaşlar bugün gidip soran yada işe başlayan arayan birileri var mı ? Yeni gelişmeler oldu mu ?

Bursa Meb ne istediğimiz ilçelerle ilgili dilekçe istedi, ne de başlatılacak tarihle ilgili bilgi verdi. Geçen hafta Cuma teslim ettim evrakları, Öğleden sonrasında tebligat yeni gelmişti daha.. Haftaya sitemizden takip edin. Yayınladığımız zaman hemen gelirsiniz dediler.. İşi gücü bıraktık hacı bekler gibi MEB'in sitede ilan etmesini bekliyoruz. Evimin civarında en az 10 tane okul var.. Birinde akrabam öğretmen. Okullarında mutemet olmadığını 5 okula 1 mutemetin baktığını felan söyledi.. Ayrıca hizmetli kadrosunu kadrolu eleman olmadığı için dışarıdan tuttukları personele yaptırıyorlarmış.. Her il farklı uygulamalar yapıyor.. istedikleri evraklar bile farklılık gösteriyor.. Nasıl bir sistemin içine gireceğimi kestiremiyorum bu nedenle.. Yerler nasıl belirlenecek bir bilgi yok.. Karambol usulü olacak gibi.. Evliyim, 3 yaşında çocuğum var.. Bununla ilgili tek bilgi mal bildirim beyannamesinde geçiyor.. Bakarlarda bu adam evli, aile yapısına uygun bir atama yapalım derler mi bilmiyorum.. Herhalukarda göreve başlayacağız ama en başından beri karambole gidiyor işler.. Böyle olmamalı ama şu an için elimizden gelen fazla birşey yok..

bende samsun mıllı egıtım bneı bugun cagırdı . bugun goreve baslyacaksın dıye. bugun gıttım. tatıl gırıdıgı ıcın kararame onaylanmamış.yarınayın kararanamenız cıkarsa gelın alıp goreve baslıyacaksınız dedıler.aynız zamnda gıdecegınız ılcede halk bankasında bır hesap actırılması gerıkıormus.maasların yatması icin.

memurların işe başlamaları genelde ayın 15 inde olur maaş hazırlamada kolaylık olsun diye tayinleri böyle yapıyorlar sanırım atamada böyle olur

yeşim o banka her yerde değişir her il veya ilçenin maaş aldığı kurum farklıdır

bugun gidip il mem'e ewraklarımı teslim ettim ve verdikleri bir yazı ile çalışacağım ilçe mem'e gitti. ordada kayıt işlemimi gerçeklerştirip çalışacağım okulu belirlediler. yarın işe başlıyorum...

hepimizin için hayırlısı olsun...

hayırlı olsun tansu, valla senin yerine ben bile heyecanlandım...İnşallah herşey yolunda başlar....

Çorum mem de evrak teslim etme süresi bugün sondu bu süre sonunda kurul toplanıp yerleştirme işlemlerimiz yapılacakmış size bilgi veririz dediler telefon numaramı alıp göndermişlerdi yarın birgün haber bekliyorum

samsun mem e gitmiştim saat 2 de 5 e doğru arayın dediler aradım az önce yarın saat 2 den sonra gelip alabilirsiniz dediler bugün çıkmamış..

Ankara dan atama bekleyen arkadaşlardan ses yokmu neler öğrendiniz arayan gidip gelen varmı arkadaşlar.

Kayserı atamaları tamamlandı. Kayseri Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinde liste yayınlandı... Benim görev yerim inanılmaz, Apartmanımıza 3 dakkikalık mesafedeki okula vermişler :)

hayırlı olsun sessiz38 izmirden bi ses yok şuan

Hataydan da ses yok :(
Çoğu yer açıklandı bizim memler daha neyi bekliyorlar anlamıyorum :(

hepinize hayırlı olsun ben mebe başvurmadım ailem pek taraf olmadı benimde içime sinmedi keşke başvursaydım. şimdi sağlık bakanlığının tek kişilik önlisans kadrosu için mücadele edecem:(

zeynep üzülme, meb eksik kadroları için tekrar personel alımı yapacak gibi.inşallah sende sınava girer yerleşirsin. www.personel.meb.gov.tr. adresi ile www.dpb.gov.tr. adreslerini takip edebilirsin.Bu arada sağlık bakanlığıa sınavı için başarılar dilerim...kendine ii bak...

İzmir MEB i bugün yine aradım yine ses seda yok.Ama diğer yerlerde de durum aynı olduğuna göre anlaşılan o ki bu bir politika.Bakalım altından ne çıkacak.Bugün öğretmenler işbaşı yaptı ben hala okulumu bekliyorum seminerlere katılmak için.Sinir olmamak elde değil...

:mad::mad::mad::mad::mad:

Başkent ten bi ses yok .Telefonlara cevap veren kimse yok .Ankara da haber alan yazsın lütfen.

Ben Eskişehir'de oturuyorum Ankara'ya atandım... Bugün küçük bir kağıt geldi kağıtta Ankara MEM'den geldiği, ismim falan filan yazıyor... Birde şöyle bir yazı var:

Adınıza gelen (*) taahhütlüyü, havaleyi, K. mektubu K. kutuyu koliyi..........lira..........kr. ödemeli gönderiyi koliyi almak üzere GAR postahanesine müracaatınız rica olunur.

Birde kırmızı yazıyla ekleme yapmışlar şu şekilde:

Gönderinizi yarın 13:30'dan sonra GAR PTT'den alabilirsiniz.

Ben hiç atama, tebligat falan işlerinden anlamam hiç atanmadığım, tebligat falan almadığım için... ;) Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim... :rolleyes:

anlıycak bişey yok. söylendiği saatte gidip alacaksınız gönderinizi. orda ne yapmanız gerektiği yazar zaten ;)

Ankara'ya atanan arkadaşlar, ben biraz önce konuştum pazartesi tekrar arayın dediler yani anlayacağınız hala bi gelişme yok.

honor,tşk. ler. Sonunda ankaradan bir haber veren oldu. Pazartesi ye kaldıysa sabrımız bol olsun .çünkü o günden sonra bayrama bir buçuk gün kalmış oluyor. eğer birde pazartesiyi salıyı arefe gününü tatil ederlerse. tınn. bayrama kadar nefesimizi tutup sabır ya Allahım, diye diye bayramı taş basıp sinimize sindireceğiz.Birde haberlerde geçti maaşları memur işçi emekli avans olarak ayın 7 sinde verileceği açıklandı tv den.yani bütün mesele 5000 kişinin maaşının bir ay ertelenebilmesi.bunu görememek yakını görememek gibi birşey.Tamam maaşımızı bayramdan sonra ödesinler işimiz oldu çok şükür alırız sonuçta. ama bayramda eşe dosta ya kardeş hala bekliyoruz yerimiz belli değil. elimizde resmi bir belgemiz yok. bilgisayarda bir atandın yazımız ahan bu kadar. Ağustosun 18 gece duyurduk yakınlarımıza arayan soran eksik olmadı. bizler meb i arayıp telefonları kilitlediysek bizim dostlarda bizleri meraktan yedi bitirdi.

Öğretmen olarak İzmir e atanan arkadaşlar müjde akşamüstü 17.00 da aradım onaylar gelmiş yarın sabah 10.30 dan itibaren gelebilirsiniz dediler ;)

sizler adınıza çok sevindim hocam hayırlı olsun hepinize peki bu durum hizmetliler içinde aynımı

izmir e başlayacak ögretmen ve diğer memur adaylarını adaylarnı kutluyorum hayırlı olsun. çok sevindim.

İzmir den gündüz telefonla arayanlara 7 sinde arayın diyorlardı bu akşam onaydan gelmiş. Ankara da kazanıp arayanlara 6 sında demişlerdi. umarım yarin akşama kadar Ankara da belli olur. inşaallah.

ist belli oldu il mıllı eğitımde başlatıyorlar önce sonra okulda belli oldu . çağıracaklarını sölediler. kararname için beklıyorum yane daha ilçe meb gitmedim..

ßende trabzona atandım meb benden herhangi bir beLge faLan istemedi. tabLigatlar adrese qönderiLecekmi$ ondan sonra atandığımız yere qidip gerekLi işLemleri yapıyormu$uz.

benhızmetlı olaraksamsun 19mayısa atandım kararnamem geldı bugun goreve basladım herkese hayırlıosun

Üst Alt