Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kasım ayı Evde Bakım Maaşı alan iller ve tutarları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskişehir yattı sonunda oohh şükürler olsun yarabbim 541 tl allah bereket versin .. Herkese hayrlı bayramlar....

pFF yaaa ManiSaDan ALan Yoqmu Alan WarSa LüTFen Cwp YazSın

Istanbul yatmış ise güzel haber herkese iyi bayramlar dilerim şimdiden. :)

adana boşuna bankaya gitme daha yatmamamış.telefon ettim bakiye için , para yok.sanırım pzt. olabilir yada ... yazmak istemiyorum

şanlıurfa dün yattı... HERKESE İYİ BAYRAMLAR...

asdere kardeş ne olacak bu durumumuz adana için bişeyler yapamazmısın
vallah perişan olduk
kesin bişey biliyorsan lütfen söyle
sence baryamdan sonrayamı kaldı

S.a arkadaşlar . Dün itibariyle ankara maaşları yatmıştır.güle güle harcayın.
Tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun.

aliercan umudunu kaybetme
bak seni şöyle teselli edeyim ; yatan illerdeki varya onlar bayramda paraları bitirecekler,ama bizim daha ellenmemiş 544 tl .miz var.doğru değilmi.

Aliercan Adana'nın yatması lazım ablam ya. İstersen yarın bir bak. Kalan illr varsa da pazartesiye kadar hepsinin yatması lazım yahu.

hatay neden bayramın 1.günü yatıyo ne anlamı kaldı...kaynak banka

ewet ali imran tatil günleri yatıyor bugün pazar ve NİĞDE bugün öglen yattı , cok büyük ihtımal yarın tüm iller yatar insallah.. herkezin bayramı mübarek olsun...

adana bugun verseler bayramın hasını yaşarım valla
asdere kadaş guzel haberlerını beklıyom
selamlar

slm

arkadaşlar sabah biri bana tlf açıp adanada evde bakım aylığı yatmıştır siteden arıyorum dedi ve ben bu sakat halimle çarşıya gittim ama yatmamış bana bu tlfnu açanı kınıyorum çok ayıp ettin
adını sordum boşver dedi. tlf nosu kartımı çıkardığım için silindi yoksa arayıp onunla konuşurdum
yazıklar olsun derdım

belki dağıtımda sorun olmuştur..
çoğu ilde maaşlar yattı..
hemen önyargılı olmayalım..
belki gerçekten yardım etmek isteyen biriydi..

demekki siteden numaranı bilen biri ben neden numaranı bilmiyorummmm kıme numaranı verdıysen onları araştır saygılar

ben tlf tüm iyi nıyetımle kasım ayı evde bakım aylığı alan iller forumuna yazmıştım yörükoğlu kabahatmi işledım en masumane hislerımle yyazdım benden önce adanadan haberdar olacak arkadaşlar çagrı verın dıye rrica ettim hemen öyle nıye tlf verıyon havalarına girme
slmlar

numarasıda açık aradı diyorsun.
silindi diyorsun..
senin için bi art niyeti olsa özelden arar vs.vs..

ben yattığı zaman bildirecegim diye söylemiştim ali ercan.15:25 hala yatmamış şimdi baktım.

ali ercan seni öyle kandıranın kanı bozuk kardaş ,ya rabbim sıkıntını senden alsında ona versin inşallah.ama yatarsa seni aricam şimdi baktım bankamatikten daha yok. umudum gece yatması.sana onu yapanı şiddetle kınıyorum

Arkadaşlar ödeme tutarı bu ay itibariyle 540,85 TL'dir.

Ödemenin hesaplanması şu şekildir.

Asgari Ücret Tutarı: 544,44 (Asgari geçim indirimi düşülmüş hali)
Damga Vergisi (Binde 6,60) : 544,44*6,60/1000 = 3,59
Ödeme Yapılması Gereken Net Tutar : 544,44-3,59=540,85 TL

Hesap hareketlerinizi kontrol ediniz.

Çanakkale, Kütahya, Tekirdağ, Sakarya, Yalova ve Karabük İlleri hatalı ödeme yapmaktadır. Lütfen mağdur olmamanız için bildirimde bulunun... (Damga vergisi kesilmemiş.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt