Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kasım ayı Evde Bakım Maaşı alan iller ve tutarları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mesai iki gün kaldı ve daha hiç bir ilde tık yok... yatacağını hiç de ummuyorum. zaten geçen bayram da almamıştık gaziantep olarak...

arkadaşlar karamsar olmayın en gec cuma yatar ben samsunda hıc aksadıgını gormedım 12-15 arası aldık paralar ıl mud.aktarılmış sıtede yayınlandı hepımız bılyoruz can sıkmaya gerek yok

oscar71;

evet normalde senin dediğin gibi olması gerek yanlı z başıma geçen bir olay bankaya gidiyorum yok diyor bankadan çıkp sosyal hizmetlere soruyorum dün yattı diyor tekrar bankaya dönüp telefon açtığımı paranın yatırıldığını söylüyorum bakıyor ha evet yeni yatmış diyor böyle durumlarda var kardeş

valla bende umutlu değilim yatıcana daha hiç biyer yatmadı iki gün kaldı nasıl yetişicek İST gene bayramdan sonraya kalmasa bari

arkadaşlar bugun baktım bankamatiğe eskişehir yatmamış ins. yatar bayrama kadar ... :S saygılarla....

ALLAH herkesin yardımcısı olsun.2 3 gün sonra mesai bitiyor.çok zor...umarım herkes alır. sosyal hizmetlerin dediği ödenek gelir gelmez biz işlemlerinizi yapıp gönderiyoruz.8 kasımda geldi işte ödenek

arkadaşlar ben yanlış bilmiyorsam bankaya yattıktan sonra banka 24 saat parayı kullanıyor

bayramın 1 günü atmden ben bankadan öğrendim

Iyi bayramlar....

Iyi haber çanakkaleden geldiii tşkler....

adanadan alan arkadaşlar bugun müjdeyı bana verın dıleyın benden de dilersenız valla aetık gözüme uyku girmiyo kuruş param kalmamış
umudumuz bakım aylığı
inşallah bugun yatar
tlf verim arkadaşlar adanalı hemşerılerım alınca banada haber versın
0545.542.79.65
selamlar saygılar

ali ercan söz sana yatarsa ilk seni arıcam (adana) ama daha yatmadı

paranoyak kardaş sen felaket tellalımısın ağzını hayra aç
nıye bızı karamsarlığa ittiyon umudumuz var belki verırler

Eskişehir'de alan var mı arkadaşlar ? ben baktım yatmamıs :S

arkadaşlar shçek sitesinde duyurulardan bakabilirsini boşa atmye gitmeyin

444 00 00 dan ziraat bankasını arayıp hesap bakiyesini sorgulamak herşeyden daha kolay:)

memati;

selam nasıl kolay anlatırsan ögrenmiş oluruz saygılar

sakaryadan alan var mı telefonla 444 00 00 aramaktan telefon kafayı yedi :::D alan olursa yazabilir mi sakaryalı var mı bu sitede.

yasar2406;

ilk olarak bankaya gidip, internet şubesi şifresi talep etmeniz lazım..1-2 günde veriyorlar..sonra kolaylıkla bakabliyorsunuz

kütahyada 544 tl yatmıştır az önce aldım herkese hayırlı akşamlar;)

ilk olarak bankaya gidip, internet şubesi şifresi talep etmeniz lazım..1-2 günde veriyorlar..sonra kolaylıkla bakabliyorsunuz

teşekkürler onu biliyorum benim öyle hesabım var ben 20 sene telekomda çalışıp emekli bir sen öyle yazınca şaşırdım benim bilmedigim bir şeymi var dedim yinede gösterdigin alakaya teşekkürler saygılar

Bursa yatmıştır 12 kasım cuma herkese hayırlı bayramlar.

Tekirdağ da evde bakım maaşı yatmıştır (12.11.2010_544 tl), herkese hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar dilerim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt