Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kasım ayı Evde Bakım Maaşı alan iller ve tutarları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istanbuldaki arkadaşlar az önce sosyal hiz. aradım paralar buğün yatacakmı diye adamın söylediği söze bakın kesin bir bilği veremiyorum yatarsada öğleden sonra yatarmış.Bende dedimki sizi oraya süs içinmi koyuyorlar nasıl bilemezsiniz başka görevleri ne bunların allah aşkına ya böyle insanlarla bizleri muhatap ettirip birde sanki sadaka istiyormuşuz gibi muamele yapıyorlar nerdeyse adam dövecekler böyle rezillik olurmu ya...

ankarada evde bakim parasi alan?

arkadaşlar bugün hesaplara geçmeyebilir yarın geçer çünkü banka parayı bir gün kullanıyor!

az önce sordum konya bakım maası yatmıstır darısı bekleyenlerin basına

eskişehir suan yatmamış :S ama aradım sosyal hizmetleri muhtemelen oğleden sonra yatacakmıs ins. yatar

yalova yattı.. 544 lira -12 kasım 2010 herkese mutlu bayramlar arkadaşlar.

Istanbul müjdemi isterim paralar yatmııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııış

müjde istanbul yatmış gene ilk müjdeyi ben verdim artık birşey ısmarlayın

Herkese hayırlı cumalar vede hayırlı bayramlar olsun darısı bekleyenlerin başına

ama ilk önce ben verdim müjdeyi oskar naber

Valla ilk müjdeyi veren belli ben verdim gene.

Yazı sıralamasını takip et ordan görürsün kimse müjdeyi vermeyince ilk yazanda ben oldum

tühhh birkaç saniye ile kaçırmışım :)

ne guzel butun ıller yatmaya başladı gule gule harcayın herkezın mubarek kurban bayramı kutlu olsun hayırlı bayramlar

MERSİN.attımı arkadaşlar alan varsa söyleye bilirmi????

arkadaşlar ankarada hesaplara paralar yatmış her kese hayırlı olsun bütün özürlü arkadaşların bayramlarını kutlarım hayırlı bayramlar

arkadaşlar acaba adanada haberi olan yokmu acaba bugun umut yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt