Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayatımı anlatan anneme hitaben yazdığım mektubum

ablam benim yüreğine sağlık yüreğinin sesiyle yazıdıgın bu mektup beni çok duydulandırdı...Allah annemizi babamızı asla basımızdan eksik etmesin onlar iyiki varlar...bende kendimden bişeler buldum burda herkees gibi gözlerimden yaşlar aktı....annem annem annem bende böle demiştim ameliyattan uyandıgımda ve babacım annecim sizleri çok seviyorum deemiştim ilk cümlelerim bu olmustu onların haklarnnı hiçbirzaman ödeyemeyiz...iyiki varlar iyki yanımızdalar değili mi:)

Allah size ailece coook uzun ve mutlu ve saglikli bir ömür nasip etsin........

gulseren;
eminim ki sizinde yavrunuz yıllar sonra aynen benim gibi dile getirecektir size duygularını :) sizler bizim baş tacımızsınız.Rabbim annelere ve evlatlarına dayanma gücü versin tüm herşeye

hepinize çok tşk :) okuduğunuz ve değerli yorumlaarınızı paylaştığınız için :) Anneler bizim canımız onlar olmasa biz bi hiçiz :( onlar bizi hayataa bağlayan Rabbim başımızdan eksik etmesin inşallah ailemizi :)

kıymetcim öyle güzel anlatmışsınki sanki seninle beraber yaşadım aynı şeyleri filim tadında ama gerçeğin ta kendisi ALLAH seni annene annenide sana bağışlasın rabbim hiç bir emeği zayii etmez

çok tşk ederim okuduğunuz için :) evet annemin katkısı azımsanamayacak kadar çokdur,Rabbim meleklerimizin kanatlarını bizim üzerimizden çekmesin inşallah...

kıymetciğim gözyaşlarımla okudum.
cok ama cok güzel kelimeler kifayetsiz kalır.
bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.
cok öpüyorum seni...

ben teşekkür ederim okuduğn için :) ağlattığım içinde özür dilerim :( bende çok öpüyorum sizi :)

arkadaşlar güzel bi haberim var :) eğer beğenilirse (beğenilmicene şüphem yok dermişim) :) bu yazım 8 mart Dünya Kadınlar gününde kadın meclisinin düzenlediği gecede okuyacağım :)

Güzel mektubunuzu duygulanarak okudum. Oldukça güzel ifade etmişsiniz kendinizi Tabi konu anne olunca akan sular duruyor.

Fakat yazınızı paragraflara bölmüş olsaydınız daha güzel olurdu diye düşünüyorum..

ne güzel anlatmışsın...
Ben niye başaramadım :? annen seni iyileştirmiş kurtarmış:? ben niye beceremedim :? annemi iyileştiremedim ...
bende çok uğraştım...yoğun bakımdayken babam bi gün yalnız bırakmadı hergün gittibizde izin verdikleri ölçüde gittik yanına..hergün masajlar egzersizler..çaylar bitkisel şeyler...
her an düşünüodum ne yaparsam anneme daha çok faydası olur diye...hep araştırdım nerde bi umut var doktor var götürdük...düzelmez diyen doktorlara inat umut ettik çabaladık...ilk defa doktor bize düzelebilir dedi.yine her zamanki gibi doktorun dediğinin tersi oldu..niye çabalayınca olmuyor...
hastanelerde kaldığım sıralarda çok da çabalamayan pek de emek harcamayan insanların
iyileştiğini görüp inşallah annem de ileşecek diodum..
acaba diorum çabalamasam gözümden sakınmasaydım bir şey olucak diye korkmasaydım annem ileşir miydi:? yanımda olur muydu:?yine bana sarılır mıydı :?
bu mu hayatın düzeni yani...neyden korkarsan o mu gelir başına..

eleştiriniz için teşekkür ederim :) o yazının yazılış tarzı böyle değil zaten :) burda böyle sadece :) tüm içtenliğimle yazdığım ve yaşadıklarımızı gerçek bi şekilde anlattığım için belkide bu kadar güzel olmuştur :)

---------pelincim yaşanacak ömrün yazılıysa kaderde neler gelirse gelsin kim ne derse desin o ömrü yaşarsın... ama yoksa kaderde ne kadar çabalarsan çabala hırçın bi şekilde akan nehirde ters yöne kürek çekmekten başka bişey yapmamş sayılırsın... ama üzülme o sizin sınavınızmış ve anneniz aslında size çok güzel şeyler bırakmş geride giderken... annenizde kaznmış sizde kazanmışsınız... Toprağı bol olsun mekanı cennet olsun,melek olsun hep korusun seni ve aileni..

canım sag ol daha onccede okumustum gulum analar basımızın tacıdır ve ben onuda aldım baska sıtey atım

ewet Rabbim onları başımızdan eksik etmesin... öldükleri zaman bile bizi korumalarını sağlasın Rabbim inşallah... hangi siteye eklemiştin??

Yazınızın içeriğine yönelik bir eleştirim zaten söz konusu değildir.
Sadece düzen konusunda bir öneriydi.. Teşekkürler..

eshat;
teşekkür ederim :) biliyorum sadece görünüm açısından öyle dediğinizi :)

merhaba kıymet hanım o annenizin ellerinden öpüyorum.boşuna dememişler ana gibi yar olmaz diye.ama lütfen başlık atın yazınız başına kalbalık ortamda okumayın diye şu an herkes bana bakıyo göz yaşlarımı tutamıyorum.Allah gülmeyi yüzünüzden eksik etmesin.

Çok duygulandım, anneni tebrik ediyorum. Çok şanslı bir anne, çünkü senin gibi bir evladı var.

kurt1976;
sizi ağlattığım için özür dilerim.başlığı ne yazık ki değiştiremiyoruz artık :) evet ana gibi yar olmaz.bu yazımı okuyan herkes anneme sevgi ve saygılarını sunuyor doğal olarak :) bende anneme iletiyorum.annemde çok seviniyor :) her söylediğimde selamlar söylüyor, sizlere teşekkür ediyor :) teşekkür ederim yazımı okuduğunuz için :)

ezgili dünyam;
Teşşekkür ediyorum bende size okuduğunuz için :) aslında ben çok şanslıyım böyle bir anneye sahip olduğum için :)

Gözyaşlarıma hakim olamadan okudum bu anılarını allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin geçmiş olsun arkadaşım...

çok teşekkür ederim okuduğunuz için :) ağlattığım içinde özür dilerim :) Amin Rabbim kimseyi anasından mahrum etmesin inşallah

Elleri öpülesi bir annen varmış çok şanslısın böyle bi annen olduğu için hayat sana bir yerden sırt çevirmiş ama bir yerdende çok değerli bi anne hediye etmiş:)

Kıymet hanım anneler öyledir svginiz ve muhabbetiniz daim olsun inşallah,boşuna
dememişlerki cennet annelerin ayagının altındadır.tüm anneler hepinizi seviyorum.....

evet ayşenur kader bi yerden sırtını çevirmiş ama bi yerden dünyanın herşeyinden daha değerli birşeyi canım annemi vermiş bana :) ben onsuz bi kıymet düşünemiyorum bugün buralardaysam annemin çok emeği var :) Allah beni bu günlere getirdiği için sonsuza dek ondan razı olsun inşallah :)

sadık Bayram;
teşekkürler :) evet kimi anneler var ki cennet sanki onlar için oluşturulmuş :) yaptıkları ile öyle hakediyorlarki orayı :) bizde sizi seviyoruz :)

Anne olmak ve evladı için olmaz denen fedakarlıkları yapmak, heralde bunu ancak anne olanlar anlayabilir. Hele bir engelli annesi olmak daha farklı birşey. 2002'de ameliyat olduğumda gözlerime yarım saatte bir damla yapılması gerekiyordu, annemin 3 günü hiç uyumadığını, uyuduğu zamanlar bile saatin alarmını kurup gece sabaha kadar hiç aksatmadan yarım saatte bir kalkıp damlalarımı yaptığını hatırlıyorum. Anneler hep kıymetli varlıklar ama sadece çocuk yetiştirdikleri için değil gerçekten en fedakar insanlar onlar oldukları için.. Hayat mücadelene gösterdiğin gayrete hayran kaldım. Bu azmin gayretin ve yeteneğinle ilerde çok daha yüksek mevkilere geleceğine inanıyorum. Seni yetiştiren bugünlere getiren o annenin ellerinden öpmek gerek. Hayatında başarılar dilerim.

Kıymet'cim,
şimdi okudum mektubunu, gözyaşlarıma hakim olamadım ben de. Hem senin yaşadıklarını yaşadım hem de kendi yaşantım geldi gözümün önüne. Benim ilk ameliyatım ben 1,5 yaşındayken olmuş ve 4 yaşından itibaren devamı geldi. Benim için de ölecek demişler ama annem babam hiç bir zaman pes etmediler. Onların desteği ile bugünlere geldim. Annem her zaman senin diğerlerinden hiç bir farkın yok hatta üstünsün diyerek yetiştirdi beni. 33 yaşındayım şimdi, 2 üniversite bitirdim ve 3 yabancı dil konuşuyorum. Şu an uluslararası yabancı bir şirkette çalışıyorum.
Evet, insan azimli olduktan sonra engelleri aşıyor. Ama tabii ki ailem bana bu kadar destek olmasaydı hiçbirini yapamazdım.

ogretmen_20;

çok teşekkür ederim uğur öğretmen okuduğun için yazımı :) ve yaptığın güzel yorum içinde binlerce kez teşekkürler sana :) evet anne olmak hele birde engelli annesi olmak çok daha zor ve emek isteyen bişey :) Rabbim bize gösterdikleri ilgi ve sevgiye karşılık sorgusuz sualsiz CENNETİNE kabul etsin inşallah onları :)

Landish;

teşekkür ederim okudğuğun için vede ağlattığım için özür dilerim :) bende seni tebrik ediyorum süper kariyer yapmışsın :D bende çok istedim yabancı dili ama olmadı :( başlangıç seviyesinde ingilizcem ve almancam var :( çok isterdim ilerletmeyi ama olmadı :( inşallah ilerde düşünüyorum bu konularda atılımlar yapmayı :)

Kıymet'im daha cok gençsin :) ben, sen istedikten sonra yapabileceğine eminim. Başlangıç seviyesinde ingilizce biliyorsan bunu kendi kendine geliştirebilirsin. Bilgisayarına kurabileceğin programlar var, internet siteleri var (livemocha ), biraz ilerlettikten sonra da bikaç yabancı sanal arkadaş bulursun nette. İşte o zaman çok güzel geliştiriyorsun.
Ben mesela rusçayı kendi kendime öğrendim.

Landish;

eee mühim olan istemek yoksa hiçbirşey engel olamaz :D bana önerebilicen programlar varsa sen bana özel mesajla at abla bende pc me yüklim :D yardımcı olursan sevinirm şimdiden çok teşekkür ederim yabancı dil engelimi kaldırmama yardımcı olduğun için :D

cok güzel mektup kıymet yüregine saglık...
biz engellilerin kaderi hep aynı ALLAHa şükürki annelerim yanımızda ya en acısı annesi tarafından sokaga atılmak daha acısı
bu, ben bunu gördüm yardıma muhtactı

kgokce;
teşekkürler tatlım :D yazsam hayatım roman olur derler ya burda okudukların daha yarısı azı var çoğu yok :) faydalı olmak konusunda burda içine kapanmış arkadaşlara örnek olabiliyorsam eğer ne mutlu bana :)

zaleyna;
teşekkürler canım,haklısın şükür ki bizi canından çok seven annelerimiz var.hiç bencil olmadılar hep bizi düşündüler kendileri sağlıklarını hep ikinci plana attılar.ALLAH onlardan razı olsun binlerce kez...

Üst Alt