Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayatımı anlatan anneme hitaben yazdığım mektubum

aslında bi nevi yaşadığı duyguları dile getiremeyenlere tercüman olmuşum bu mektupla bende bunu gelen tepkilerden anladım.tşk ederim okuduğunuz için :)

""Canım annem ben dünyaya eksik olarak geldiğimi düşündüğüm her anda senin varlığın tamamladı eksik olan yanımı""

Anne kadar anlamlı bir kelime ve anne kadar değerli bir varlık sanırım yoktur...
Ne kadar güzel yazmışsın...
Duygulanmamak elde değildi...

tşk ederim okuduğunuz için :) evet benim annem benim eksik olduğumu düşündüğüm heranda benim eksik olan yanımı tamamlamıştır.ewet ANNE kadar güzel bi sözcük yok olamazda... belki ilerde o sözcüğün yanında evlat sözcüğüde anlamlı olacak onuda zamanı gelince anlicaz bakalım :)

evet bende yeni okudum ;
annen çok kıymetli sende onun uğraştığı kadar değerlisin.

tşk ederim :) Her evlat için annesi değerli her anne içinde evladı kıymetlidir...

Ben o ANNENİN ayaklarının altını öperim...

tşkrler CENNET ANNELERİN AYAKLARININ ALTINDA DİYE BOŞUNA DENMEMİŞTİR

Önce üzüldüm ama ameliyat olupda ileştiğinde senden fazla sevindim belki :) anneler dünyadaki belki en değerli varlıklardır evlatlarıda onlar için çok değerlidir :)

ne yazacamı bilemiyorum. biraz sıkıntılı günler geçiriyorum canım hiçbirşey yapmak istemiyorken şöyle bi okuyayım dedim yazınızı. yav nasıl diyeyim içimden bişey koptu gitti. gözlerimdeki yaş içime aktı.hem sizin azminiz hemde annenizin inancı örnek olmalı bizlere. en ufak zorlukta tamam pes diyen benim gibilerine özellikle. Çok harika bir yazıydı , iyileşmenize çok sevindim. ALLAH yar ve yardımcınız olsun

Anne yuregi boyle bisey olsa gerek...Azminizden dolayi sizi ayrica tebrik ederim...

exelans;
kimseyi üzmek istemem ama mutlu edebiliyosam ne mutlu bana :) anne için evlat,evlat içinde annenin değerini ölçmek imkansızdır.bu benim için böyle başkaları için nasıldr bilemem...

----------

CIHAN_KAYRA;
ben bu yazıyı burda paylaştım amacım benle aynı sıkıntıları çekenlerin sıkıntısını dile getirmek çekmeyenlerede bak biz böyle bişi yaşadık ama şükrettiik pes etmedik isyan etmedik senin derdin bi çoğunun yanında dert bile sayılmaz diye örnek olsun diye yayınladım.umarım bi faydam dokunmuştur sizlere... ağlattığım içinde özür dilerim

----------

merovenj;
evlat anasına acımaz belki ama ananın evladına acımadığı çok nadir görülen bişidir.tşk ediyorum güzel sözleriniz için :)

Anneniz ve siz. Gurur duydum insanlık adına...Harikasınız. Ne diyeyim... Çok güzel bir aşk.. ışıl ışıl günlere...

çok teşekkür sizlere güzel sözleriniz için ;)

ah kıymet ah..yapılır mı bu bana?işyerinde bu yapılır mı insana?hüngür hüngür ağlattın beni.

engelli olan özellikle de çok küçük yaşlarda engelli olan tüm arkadaşlarım gibi ben de tıpkı annenle yaşadıklarını yaşadım..annem iki çocuğunu evde bırakıp beni de alıp Bursa ya Ankara ya götürdü beni yol iz bilmezken..babam dilini bilmediği Fransa da kaldı çalışmak için kaçak olarak..

Allah o mübarek anne ve babalarımızı başımızdan eksik etmesin

Sevgili Kıymet çok güçlü ve sabırlısın öcelikle seni tebrik ederim. Ayrıca saygıdeğer annenin de zorluklar karşısında gösterdiği sabır ve metanetten dolayı ellerinden öperim. Anne sevgisinden daha gerçek ve daha güçlü bir sevgi yoktur..

naptın sen boyle ya.mahvettın benı.zaten tüm duygusallıgım üstümde bu aralar

yorumlar çin vede okuduğunuz için teşekkür ederim :) sizleri ağlattığım içinde çok özür dilerim :) sizlerinde dediği gbi evet ben çok güçlü sabırlı çok manyak biriyim :) :D sizlere bu yazıyı sunmamın nedenide sizlerin dile getiremediklerinizi dile getirdiğim vede aynı şeyleri yaşadığımızı göstermek içindi :) hayat aynı masalı yaşattı bizlere umarım masalın sonu mutlu biter :D

anneni bu kadar çok sevmen ne güzel. aranızdaki sevgi bağına hayran oldum. bence sen hayırlı bir evlatsın.

çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

merhaba arkadaşlar, güzel yorumlarınızı bugün anneme okudum ve çok tşk etti hepinize çoook selamı var :)

ben oku oku doymuyorummmm yine okudmmmmmmm acaba bu hikayeyi sırlar kapısına yada beşinci boyutamı yollasann?

beyazgeceler;
bu yazıyı paylaşabilirsiniz istediğiniz arkadaşınızla ama tek şartım bana ait olduğunun bilinmesidir :) tw yollamaya gelince bu yazım bi haber programından sonra canlı yayında okundu zaten :) ama onun dışında bişi olmadı :) nasip kısmet belli mi olr belki başka bi gün bi yerde yine karşınıza çıkar bu yazım ve aa ben bu mektubu daha önce okumuştum ve yazanınıda tanıyorum dersiniz çevrenizdekilere :)

hemşomun mektubunu anneler gününde okumuştum, bir daha okumaya kalbim dayanmayabilir...okuduğumda ilk otobüse atlayıp denizliye gitmemek için kendimi zor tutmuştum...

yüreğine,kalemine sağlık hemşom...;)

[SIZE=1]not:bayram şekerlerim-tatlılarım hazır mı malum denizlide olacam bayramda:D[/SIZE]

tşk ederim tatlım :) sen gel hazır ederim ben şekerini çikolatanı :) yalnız ben belki merkezde değilde ilçede olabilirim malum babanne ve dedemler orda :D

canım bu güzel adetlerimiz iyiki var biz de gideriz dedemlere, ben 9 gün denizlide olacağım müsait olabilirsek aynı zamanlarda görüşürüz...olmadı kargoyla yollarsın çikolatamı :D

tamam canım inşallah görüşebiliriz :) olmadı kargoyla yollarım açık adres ver bi ara sen bana :D :D :D

İş yerindeyim şimdi ağlasam neden olduğunu soracaklar bir sürü tantana,üstelik kırk yılda bir makyaj yaptığım bir güne denk geldi şimdi rümelim akar ya bak bir sürü bahane buldum iki dakikada ama öyle yürekten gelen ve yaşanmış olduğu için sanki seninle o hastaneye bizide götüren bir yazı ki dolan göz pınarlarına gelip giden yaşlara hakim olmak cidden zor ! ;) Ne zorluklar sonrası şükür ki bugünki durumuna gelmişsin,Allah sağlık,sıhhat,can sağlığı versin anneciğinede,sanada.)

ağlattığım yada hüzünlendirdiğim için özür dilerim :) beğenmenizede çok sevindim :) yorumlar içinde çok tşk ederim :)

Üst Alt