Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayatımı anlatan anneme hitaben yazdığım mektubum

Bana bunu yapmana hakkın yoktu kaderdaşım.Akşam vakti gözyaşlarımı akıtmana hakkın yoktu.Anneninde Ellerinden Öperim Merak etme Annen Cennet bahçelerinden bir yer ayırtmış kendine:)Ne diyiceğimi bilmiyorum şuan sadece ağlıyıp sana yazıyorum,yüreğine,kalemine ve eline sağlık

oy kıyamam ya :( ağlamayın o sadece bi yazı ewet yaşandı ama artık geride kaldı.ağlattığım için özür dilerim bu yazım tv okunduğunda spiker ve ekran başındakilerde gözyaşlarını tutamamışlardı :) ewet annem inşallah cennete gidecek :) tşk ederim okuduğun için :)

Kıymetcim yazdıklarını okurken insanın gözyaşlarına hakim olması mümkün olmuyor:) Yüreğine sağlık.
Allah sevdiklerinden bir ömür boyu ayırmasın her zaman mutlu ve huzurlu ol...
Yüzünden gülümseme hiç ama hiç eksilmesin inşallah.

Ensar-Egrek;
ağlayın diye eklemedim zaten :) beğendiğiniz için tşk edewrim :) duanızada amin diyeyim
:)

fikos41;
tşk ederim okuduğunuz ve yorum yaptığınız için :) bu güzel duayada aminnnnn diyeyimmmm :D

Bu kadar uzun yazıları okurken sıkılırım ama yazdığın mektubu okurken duygulandım ve her satırını okudum. Yolunuz hep açık olsun kiymet20. Çok duygusal bir anıma denk geldi bu yazı okurken gözyaşlarına boğuldum.

her satırda bi nevi kendini gördüğün ve sonrasını merak ettiğin için soluksuz okudun :) tşk ederim güzel sözlerin için vede yorumun için :)

Bak burda duygularıma tercuman oldun. Ben teşekkür ederim duygularını yaşadıklarını bizle paylaştığın.

rica ederim ne demek herzaman paylaşırım isteyenlerle :)

Diyecek kelime bulmak yazdıklarını okuduktan sonra çok zor. Allah seni ailenden ömür boyu ayırmasın.

fedakar annelerimiz yanımızda olmasaydı bizler şimdi bu halimizdemi olurduk onlar bizim için elinden geleni yaptılar burdan söylüyom annemi cok seviyommmm canım benim o mektubun cok güzel olmuş teşekür ederim

çok tşk ederim okumanız tek kelime olsa bile bişiler yazmanız benim için çok önemli tşk ederim :)

çok güzel anlatmışsın duygu dolu.Öyle yoğun öyle güçlü bir duygu ki evlat sevgisi imkansızı tanımıyor.annelik çok güzel umarım herkes bu duyguyu en mutlu şekilde yaşar.sana daha çok sağlık ve umut diliyorum allah annene uzun ömür versin.mutlu günler

tşk ederim :) anne sevgisi de ayrı :)tşkrler amin :)

Hepimizin yaşadığı şeyler ne güzel özetlemişsiniz..Diğer çocuklar oyun oynarken,doktorlar ve hemşirelerle oyun oynardım sözünüzden çok etkilendim.Suratıma atılmış bir tokat gibi geldi..Tokatın acısı hala duruyor ve yüreğim acıdı:(

tşk ederim okuduğun için.ama sizi üzmek için paylaşmadım bu yazımı :( paylaştım çnk tüm zorluklara rağmen yılmadım ve hala savaşıyorum vede meyvesini topluyorum anlamında paylaştım sizlerle :(

Hayat mücadeleni bizimle paylaştığın için saol Allah razı olsun. Bende gözyaşlarıma hakim olamadım. Rabbim seni ailene bağışlamış. Bazen etrafıma bakıyorumda eğer bizdeki engeller çoğu sağlıklı insanlarda olsaydıl onlar kaldıramazlardı bu engelleri yani Allah-ü Teala insanlara kaldırabilecekleri yükü veriyor. Allahıma binlerce şükür güçlüyüz cesuruz azimliyiz. Allah-ü Teala yar ve yardımcın olsun...

tşk ederim :) ewet Rabbim dağına göre kar veriyor :)

Kıymet,paylaşımın güzel,lütfen öyle düşünmeyin.Hayatınızı çok güzel ifade etmişsiniz...;)
Benim için hüzünlü bir yolculuktu,geçmişe yapılan...Hüzünler de güzeldir..Unuttuğumuz hatıralarımı anımsamak bana iyi geldi;)

güzel şeyler anımsattıysam ve hissettirdiysem ne mutlu bana :D tşk ediyorum okuduğunuz için :)

bu yazımı okuyan arkadaşlar yazımı istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz tek şartım ise bana ait olduğunu belirtmenizdir.bi çok sağlıklı insanın yaşama sevincini kaybettiği anda ilaç gibi yetiştiğini biliorum bu yazımın :) belki sizde benim sayemde,kendi aracılığınız ile bi kaç kişiyi hayata bağlarsınız :) mutlu günler diliyorum :)

ya arkadaşlar benim anlamadığım bişey var, bakıyorum yazımı görüntüleme sayısı 1,815 diyo fakat cevap sayısı 88,yazımı merak edip açıp hemen kapatıyorlarmı yada bi cevap yazıp güzel yada çirkin olduğunu belirtmeyi bu kadarmı çok görüyorlar anlamış değilim.

Sen içindeki duyguları çok güzel yansıtmışsın kıymet :) okuyup cevap yazmadan geçende olmuştur hani derler anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az demişler boşverrr sen yazdıgından duygularından emin isen gerisi boşş canım ya

ben yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım :) cvp beklerim okuyanlardan bu benim için bi eleştridir ve yazımda hatam varsa daha dikkatli yazmamı sağlayacaktır bidahakine :) ama neyse önemi yok yorum yazan herkese çoookkk tşk ederim :)

Sevgili Kıymet..
Mademki paylaşmayı seviyorsun ve duygularını aktarmak hoşuna gidiyor o zaman neyi bekliyorsun.. Daha çok yazmayı denesen.. Daha çok şeyler paylaşsan bizlerle.. Senin bi şeyleri paylaşman için onları yaşamış olman yada kurgu olması o kadar önemli değil..
Önemli olan duyguları aktarmak.. Bi düşün bence bunu..

haklısın abicim :) ama eskisi gibi yazmaya zamanım olmuyo vede duygu karmaşası yaşıyorum bugünlerde ondan dolayı ne yazmam gerektiği yada ne düşünmem gerektiği hakkında bi fikrim yok! ama eski yazdıklarımı bulursam paylaşayım sizlerle :) onlarıda beğeneceğinizi umuyorum :) sevgi ile kalın hoşçakalın :)

soykankaan;
tşk abicim yorumun için :) birilerinin soğukkanlı olması gerek o görevde bana düşmüştü :) bende elimdn geldiğince güçlü ve soğukkanlı oldum ve meyvesinide topladım bunların :) ewet facebookda "engelli olmak değildir sorun! sorun yürekte engelli olmaktır! diyenler" grubunun kurucusu ve yöneticisiyim :) bişeyler yapmaya çalışıyorum kendi çapımda umarımda faydam dokunuyodur :)

Yüreğine sağlık kıymetcim, duygularını çok güzel kaleme dökmüşsün beni hem duygulandırdın, hemde güç ve cesaret verdin. inşallah herkez senin ve annen gibi güçlü ve istikrarlı olur. benim kardeşiminde c5 kırığı var kaza 3 ay önce oldu. fizik tedaviye yeni başladı. herkeze geçmiş olsun.

sadet48;
tşk ederim :) duanızada amin diyeyim :) sizin kardeşinizede geçmiş olsun erken tedavi herşeyin en iyisidir :) ne kadar kısa zamanda başlanırsa tedaviye o kadar kısa zamanda alınır sonuç :) umarım siz ve kardeşiniz gücünüzü kaybetmez ve daha sıkı sarılırsınız hayata ve birbirinize güç verirsiniz :)

kıymetcim gözyaşlarına boğularak okudum allah annenle seni ayırmasın.benimde bir oğlumvar şuan üç yaşında ve bende beş aylığından beri hastanelerdeyim işallah benim oğlumda sen gibi düzelir ve gelecekte senin gibi beni anlar.. çok teşekkürler yazın için ve hiç bir zaman yılmamamız gerektiğini gösteriyosun annenin ogüzel ellerinden öperim..

Üst Alt