Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Gündem] Kamu kurumlarına engelli personel alımları artarak devam etsin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar en etkili çözüm iktidar partisinin kaç bin ,milyon engellinin oldugunu posta yolu ile görmesidir şimdi tam vaat verme zamanı ve sınavlar da seçimden önce olacak herkez menfaatinin peşinde değilmi evet aynen öyle o yüzden paylaşım siteleri değil posta yolu ile göndereceğiz 60 kuruş yada 1 lira en fazla oturan boğa dilekçe hazırlasın uslüp ve akış olarak etkili birşey olmalı.

Merhabalar, bende maili tüm adreslere gönderdim, umarım sesimiz duyulur...

Hadi Engelli kardeşlerim sesimizi duyurmaya varmısınız...

Şuanda kırk bin engelli kadrosunun boşta olduğunu biliyoruz..geçmiş günlerde Tv'lerde 38 bin boş kadronun hızla doldurulacağı yönünde haberler yayınlandı..bu yılın ilk çeyreği geçmiş olmasına rağmen,birde seçime ramak kalmışken hala engelli alımları ile ilgili bir haber duyamıyoruz..benim gibi böyle oturmakla bi yere varılmayacağını sizde düşünüyorsanız lütfen buraya fikirlerinizi yazın..nasıl sesimizi duyururuz,neler yapabiliriz,yüksek makamların bizleri dikkate alması için nerelere yönelmemiz lazım..bütün bu soruların cevabını bizler vermezsek,bizleride olduğunu kimseler bilmez..kendimizi ısrarla öne sürmeliyiz..bizlerin geleceğinin bu boş kadrolar olduğınu ve bir an önce bişeyler yapılması gerektiğini en üst makamlara kadar duyurmalıyız..(ben aslında dün bir konu açmıştım.'40 bin boş kontenjan için el ele' adlı bir konu..ama taşınmış başka bir konuya..orada arkadaşlarım güzel fikirler sunmuştu..mesela;fox tv sabah haberlerine mail bombardımanı yapmamızı,hatta akşam haberlrine konu olmamzı,iktidar partisinin merkezine toplu dilekçe gönderilmesi vs. şeklinde fikirler sunulmuştu..konu taşınınca hepside silindi :mad: o yüzden arkadaşlar yeniden burada toplanalım..sesimiz nasıl duyururuz bunun muhasebesii yapalım..
bizim için açtığım sosyal paylaşım sayfam:Sizce ben engellimiyim ? | Facebook

burada toplanabiliriz arkadşlar..desteğinizi umutla bekliyorum..artık hakkımızı aramanın zamanı gelmedimi sizce ?

engelli memur

ARKADAŞLAR SİZDEN RİCAM AŞAĞIYA YAZACAĞIM METNİN AYNISINI YADA BİR BENZERİNİ BİMERE GÖNDERMENİZ(Başbakanlık iletişim merkezi başvurusu) METİN:[SAYGIDEĞER BAŞBAKANIM SİZDEN ÖZÜRLÜ VATANDAŞLAR OLARAK BİR İSTEĞİMİZ VAR. ÖZÜRLÜ MEMUR KADROLARININ GEÇTİĞİMİZ YIL YAPILAN SINAV SONUÇLARI DİKKATE ALINARAK DOLDURULMASINI VE AÇIKTAN ATAMALAR DA BİZLERE DE BİR PAY AYRILMASINI RİCA EDİYORUZ.SAYGILARIMIZLA...] Evet arkadaşlar bu konuya ilgi gösterir ve benim yaptığımı her gün bimere gönderirseniz bizim derdimize sayın başbakanımız derman olabilir diye umuyorum.SAYGILARIMLA!!!

mrb arkadaşlar benim %25 özür raporum var ağaımda poli sekkli ayakta durmakta zorlanıyorum yürüyünce ikide bir düşüyorum ama devlet bana sen özürlü değilsin diyor çünkü özürlü olma şartı raporun %40 olmasıdır.özel kurmlar beni ieş almıyor çünkü özürlüüsn diyor ben özülümüyüm değilmiyim anlayamdım gitti.kimse bizi insan yerine koymuyor rapor almaya giderken çeşitli hakaretlere maruz kalıyoruz yeter yaaa bu nasıl insanlık bu nasıl devlet kimse bizi kale almıyor

atamaları kesin yaparlar ;) merkezi sınav yapacaklardı onu bile ertelediler... iqneyle kuyu kazmak qibi birşey ama Nasrettin Hoca misali ya tutarsa demekten de alamıyor insan kendini ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt