Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Gündem] Kamu kurumlarına engelli personel alımları artarak devam etsin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÖZİDA'dan bana da aynı cevap geldi

biraz daha gayret arkadaşlar

buda akim'den gelen mesaj:

SN. İBRAHİM ŞÜKRÜ BEREKET

19.08.2010 TARİHİNDE 1006582 NUMARALI NUMARALI İNTERNET BAŞVURUNUZ AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ TARAFINDAN ONAY VERİLEREK MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA YÖNLENDİRİLMİŞTİR.İLGİLİ BAKANLIĞIN VERMİŞ OLDUĞU CEVAP AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDEDİR:

Sayın BEREKET; Bilindiği üzere özürlü personel ataması sınav puan üstünlüğüyle yapılmıştır. Hizmetli kadrosuna atanan en düşük puan 90’dır. 84 puanla atamanız mümkün olmamıştır. Umutsuzluğa kapılmayınız. Önümüzde ki yıllardan da özürlü personel atamaları yapılacaktır. Aynı zamanda bu yıl diğer kurumlarda özürlü personel alacaktır. Daha yüksek puan almak için çalışmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

AK PARTİ GENEL MERKEZ
HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI
AKİM
444 25 44​

bu da mebden gelen

Kurum Adı : T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Başvuru No : 529688

Cevap Metni : 04/07/2010 tarihinde yapılan Özürlü Personel alımı sınavını kazanan adaylara ilişkin tebligatlar gönderilmeye başlanmış olup, yeni bir alım yönünde henüz bir çalışma bulunmamaktadır.

Bilgilerinizi rica ederim.​

desenize artık özida da gelen maillere kopyala yapıştır tarzı ile cevap veriyor... vay halimize vayyy

Benim yazdığım yerlerden aynı cevaplar geldi.Yani herkese aynı cevabı (kopyala/yapıştır) veriyorlar.Bizde kopyalamaya ve yapıştırmaya durmadan devam edelim ki birisi çıkıp kopyalamadan yapıştırmadan ekim ayında sınavların olacağını canlı ağızdan söylesin.Ne kaybımız var ki zaten işimiz de yok eee hem zaman öldürürüz öyle değilmi.Durmak yok kopyalamaya ve yapıştırmaya devam.

Bende msn den mail atıyorum ama 1-2 maiden sonra hesabınızı doğrulayın uyarısı karşıma çıkıyor doğrulayınca da sayfa görüntülenemiyor offf yaa bi düzelse 1000 tana günlük atacağım :mad:

ha gayret diyecem ama hani nerde o arkadaşlar meb için kıyametler koparanlar arkalarını unuttu herhalde....
meb hatası bizlere mal oldu tek tek çıkıyor sahte raporculular

[FONT=Courier New][SIZE=5]AKİME[/SIZE][/FONT] yazın

[SIZE=2]Az önce bana BİMER'den bir mail geldi. Başvurumu BİMER'den sorgulamamı yazıyordu. Sorguladığımda ise dilekçemin Devlet Bakanı Hayati Yazıcı'ya gönderildiği yazıyor.[/SIZE]

Arkadaslar gondermıs oldugum maıl lerın hepsıne cevap geldı umarım bı ıse yarar yoksa bosa mı kurek cekıyoruz???

Selamu aleykum ewet i-mel yaqmuruna tutalım kurumları...... sesimi duyana kadar devam i-mel yaqmuruna

ben hergün bu mailleri gerekli yerlere gönderiyorum. ama artık cevaplarda kesildi. cevaplamasalarda durmadan bıkmadan gönderiyorum. sizlerde asılın arkadaşlar pes etmek yok

arkdaşlar her gün atmak yetmiyor... facebokda veya arkadaşlarımınızın, akrabalarımızın e-postalarına da atalım
birlikden güç doğar

meb den cvp geldi şuan için yeni bir alım söz konusu değilmiş

DPB den gelen cevap

İlgi: 20/08/2010 tarihli bilgi edinme talebiniz.

Özürlü memur alımının arttırılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

Bilgilerinizi rica ederim.
Devlet Personel başkanlığı
Bilgi Edinme Birimi

HABER 7 DE YOLLAYALIM:

Merhaba
Konu editörlerimize iletilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Selamlar
İhsan Aydın
Haber 7
Kurumsal İletişim Sorumlusu

Benim anlamadığım biz engelilerle ilgi derneklerin vb kuruluşların sessizliği,ya bu güne kadar engelli dernekleri bizler için ne yaptılar sadece o binalarda oturup kendi işlerini görüyorlar, başka bir şey yok neden bir eylem bir basın toplantı vb bir şey yapmıyorlar anlamış değilim

TSD yöneticileri ve diğer engelli dernekleri bu konuda bizi temsil ettiklerini unutuyorlar,o yüzden bizler kendi bulunduğumuz şehirlerde yönetimde söz sahibi olup bu eksikliği giderelim....

hasan58;

onlar bu oyunda birer toluluk piyonu da ondan;) onlar kendilerinden aciz kimseye bir yararları yok olacağıda yok

S.a. Arkadaşlar orman bakanlığının açtığı sınavıda meb in yapması için mail atalım. Kurumların sınavı kendileri yapması daha sakıncalı gibi geliyor bence ....

bana gelen bir cevap var ;

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]İlgi: 31/08/2010 tarihli bilgi edinme talebiniz.[/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]İlgili mevzuat hükümleri uyarınca, kamu kurum ve kuruluşlarının özürlü personel alımı amacıyla yapacakları sınavları kendileri yapacak olup, 2010 yılında kamuda toplam olarak ne kadar özürlü personel istihdam edileceği hususunun ise 657 sayılı Kanunda belirtilen zorunluluğa ilgili kurum ve kuruluşların gösterecekleri önem ve hassasiyete göre değişecektir.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Bilgilerinizi rica ederim.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Devlet Personel başkanlığı[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Bilgi Edinme Birimi[/FONT][/SIZE][/FONT]

banada dün gelen cevap şöyle; gerçi biraz bıktırdıktan sonra sanki kızarak göndermişler,

Sayın AKKUÇ,

Konu hakkında Bakanlığımızca gerekli hassasiyet gösterilmektedir.
Bilgi edinmenizi rica ederim

bende 2006 oncesi raporlar yeniden istensin ve sınavda özür grubu ayrımı yapılmasın diye bir yazı yazdım gelen cevap 2022 maaş alımlarında 2006 yılı sonraki rapor isteniyor ve özür grubu ayrımı bundan sonraki sınavlarda geçerli olmayacaktır. bilgilerinize ..

Ellerinize sağlık, ilgili adreslere bende gönderdim. Inşallah etkili olur. Olumlu olacak her türlü destekte ben de varım. Arkadaşların katılımı artırması için konuyu daima gündem başlıklarında tutun.

barok kardeş merkezi sınavın neresi kötü? keşke bir an önce bu sisteme geçilse diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt