Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır Ferit Bey kambersiz düğün olmaz, sizsizde gezinin tadı olmaz.Ekip sizinle tamamlanır değil mi arkadaşlar?Ferit abisiz olur mu hiç? :wink:

Evet arkadaşlar otelden sonraki ikinci önemli konumuz olan akşam balomuzun programını veriyorum şimdi.

Balçova İlçemize bağlı şirin bir sahil semti olan İnciraltı bölgesinde bulunan balık lokantalarından birinde sizleri ağırlayacağız.

Programımız Canlı Müzik,Fasıl ve süprizlerle dolu yemeklidir.

Menümüzde yer alan Ana sıcaklarla ilgili iki alternetifimiz vardır.Balık ve Piliç Biftek.Sizlerden ayın beşine kadar bu konuda bir tercih yapmanızı istiyorum.Balık isteyenler Balık yiyeceklerini,Piliç tercih edenlerde Piliç istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.Ayrıca her ikisinide istemeyen tam vajeteryan olan arkadaşlarımıza ayrı bir menü yapılacaktır.Onlarda bu tercihlerini lütfen ikiside değil diye belirtmelidirler.

İzmir içindeki diğer etkinliklerimizide tek tek geçeceğim.Biraz meraklanın bakalım. :wink:

Oyacığım seni çok yorduk farkındayım...Allah yardımcın olsun...
ben balık lokantasında balığı tercih edenlerdenim...

[size=4]Menümüzde yer alan Ana sıcaklarla ilgili iki alternetifimiz vardır.Balık ve Piliç Biftek.Sizlerden ayın beşine kadar bu konuda bir tercih yapmanızı istiyorum.Balık isteyenler Balık yiyeceklerini,Piliç tercih edenlerde Piliç istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.Ayrıca her ikisinide istemeyen tam vajeteryan olan arkadaşlarımıza ayrı bir menü yapılacaktır.Onlarda bu tercihlerini lütfen ikiside değil diye belirtmelidirler.[/size]

İkiside değil canımcım :wink:

:shock: :? İkisini de sevmem pek.. "Vejeteryan" da değilim. Balo ya gitmem şart mı. :?

izmir gezisi

arkadaşlar organizasyona baktım ama izmirden katılacaklara ne kadara malolacak anlamadım ona göre misafir ayarlamaya çalışacağım olabilecek organizasyonları erteleyeceğim ve bu arada bahara merhaba gezisini çok kıskandım izmirde de böyle bir şeyler isterdim. izmirden arkadaşlar nasıl buluşacağız haberlerinizi bekliyorum
:D :D :D

Tuna sanıyorum bize maliyetini Oya hn. açıklayacaktır. Toplantıdan evvel buluşup tanışabiliriz diye düşünüyorum:):)

menu için ikisi de değil oyacıgım:) bir de listeye dahil edilmemişim daha .istenmiyor muyum yoksa)

Evet arkadaşlar İzmirden katılacak arkadaşlarımızla geziden önce toplanmamız şart bence.Bununla ilgili benim İstanbul dönüşümden sonra bir araya gelelim istiyorum bunu döndükten sonra burada yazacağım. :wink:

Benımde bu organızasyonla ilgili bir merakım var yani şimdi benım gıbı olan yanı omurilk felçli arkadasların bu geziye yalnız gelme gibi bır durumu söz konusu değil ve yanımızda bir refakatçi getireceğiz bu fiyatlar getıreceğimiz refakatçiye de mi aynı olacak yoksa rakam onlar için daha farklı mı olacak

Alp rakamlar hepimiz için aynı olacak.Verdiğim fiyatlar tek kişilk fiyatlardır.Biliyorsunuz ki biz Engelliler ve dostlarından oluşmuş bir Kulübüz bu yüzden elbetteki onları bizden ayrı düşünemeyiz. :wink:

TIRTIL' Alıntı:
[size=4]Balo ya gitmem şart mı. :?[/size]

Şart mı :?:
Bu yemek için katılımcı sayısına göre mi fiyat alındı?
Sayı düşerse fiyat artar gibi bi durum var mı?

Tırtıl baloya gitmesem olur mu ? ne demek?

Vicdanın nasıl elveriyor orada bulunacak güzel kızlardan yakışıklılığını esirgemeye.

Lütfen hepsine katıl hiç olmazsa benim yerime biraz kurt dök. :lol:

Geziler bir program çerçevesinde yapılır ve her gezinin bir programı vardır.Ve bunu turlarla giden arkadaşlarımızda iyi bilirler.Bu Program içerisinde olan bir akşam yemeği artı bizlerin bir arada eylenmesi.Yani hep beraber bir arada olabilmek.Bizimde biraz eylenmeye ihtiyacımız var sanırım. :wink:

slm

merhaba arkadaşlar
geziye antalyadan benden başka katılmak isteyen yok herhalde
aslında Antalyada kimse yok bir sürü üye gözüküyor ama kimseyi bulamıyorum
Benim İzmirde refakatçiye ihtiyacım yokda otobüste yalnız gelmek istemiyorum
Arkadaşlar tekrar soruyorum kimse yokmu Antalya
umarım katılabilirim bende

aferits' Alıntı:
Tırtıl baloya gitmesem olur mu ? ne demek?Vicdanın nasıl elveriyor orada bulunacak güzel kızlardan yakışıklılığını esirgemeye. Lütfen hepsine katıl hiç olmazsa benim yerime biraz kurt dök. :lol:

:) Allah razı olsun Ferit abi. Duyanlar da cidden yakışıklı falan sanmasın he. Maymunun tekiyim :mrgreen:

Aslında, (valla uyuzlukluk olsun diye söylemiyorum) turlarla hiç gezmedim, gezmek de istemem. Ama arkadaş hatrına çiğ tavuk yenir derler ya hani..

Oya başta sana kolaylıklar dilerim : )) Eminim yorulduğunun kat kaT fazlasını alacaksın sonuçta. Saygı ve selamlar.

[size=4]Geziler bir program çerçevesinde yapılır ve her gezinin bir programı vardır.Ve bunu turlarla giden arkadaşlarımızda iyi bilirler.Bu Program içerisinde olan bir akşam yemeği artı bizlerin bir arada eylenmesi.Yani hep beraber bir arada olabilmek.Bizimde biraz eylenmeye ihtiyacımız var sanırım.[/size]

Hiç turla yolculuk yapmadım o yüzden bilmiyorum.
Ben baştan söyleyeyim o zaman bu turun dışına çıkma olasılığım var
(abim İzmir'de ve ben oraya gitmişken elbetteki kendisiyle görüşeceğim)
Ha yok bu turdan çıkmak yok, çıkanı kurt kapar felan derseniz baştan bileyim...

Oy Oy Oy İzmir gezisi sayesinde hos 1 adam ilk mesajını yazdı. :wink: Tebrikler.İzmir sen nelere kadirsin. :wink:

Merhaba ben İzmit te oturuyorum fakat İzmirliyim gezi tarihi senelik iznime denk geldi :) orada olacağım sizler gelince katılmayı çoookk istiyorum ulaşabileceğim bir numara verebilirseniz orada katılırım.
Şimdiden tşk.

İzmir e geliyoruz.....

Yapılan organizasyon için emeği geçen herkese teşekkürü gerçekten bir borç biliyorum.

Ortaokul, lise ve üniversite yaşamımın geçtiği bu güzel kentte her şeyden önce anılarım var. Dokunduğum yerler var.. Uzun yıllar ailem de orda olmasına rağmen kaçabildiğim kadar kaçtım.

Yeniden İzmir de olmak her şeyiyle bir anlam ifade ediyor benim için.İzmir e gelmişken ailemi görmediğim anda biliniz ki red edileceğim kesindir. Bu sebeple bende ailemi görmek ve onlarla da birlikte olmak için bazı programlara katılamayabilirim. Bu sizlerle beraber olmak istemek anlamına gelmesin. Tam tersine sizlere çok şey borçluyum ki gidemediğim bir kente tekrar gidebilme yürekliliğini sizin sayenizde gösterdim.

Kuşkusuz sizlerle de olacağım. Her şeyden önce sizleri çok seviyorum ve bilmediğiniz bir nedenden dolayı bana yeniden İzmir e gitmek fikrini verebildiğiniz için de sizlere şükran borçluyum.

Sizleri kucaklıyorum.

Bu ücrete yol dahil mi değil mi ben anlamadım ya :( :oops:

bende katılmak istiyorum ama...

Arkadaşlar ben şimdi diyarbakırdayım 13 mayısta istanbula geleceğim kontrolüm olacak.Eğer hastanede erken işim biteceğini bilsem hiç düşünmem gelirim ama ya uzarsa diye korkudan ses edemiyorum.Bana bu konuda tolerans tanımanızi istiyorum.elmeyi çok istiyorum ama olacaklarıda bilmiyorum,o nedenle şimödiden hiç bir şeyi kestiremiyorum...Eğer o gün şartlarım olgunlaşırsa size katılabilirmiyim...

bende geliyorum.
yalnız cuma günü hareket saati kaç yazılmamış.

Arkadaşlar henüz otobüsümüz ayarlanmadı bu yüzden yol masrafı içinde değil.Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı en kısa zamanda Cincin sizlere yapacaktır.Taktir edersiniz ki büyük bir İstanbul organizasyonundan daha yeni çıktı.Şimdi İzmir gezisinin İstanbul ayağı için kolları sıvayacaktır.Benim sizlere verdiğim fiyatlar İzmir içindeki harcamalarla ilgilidir. :wink:

İzmir Gezisine Katılacak Olan Arkadaşlarımıza;

İzmir'de düzenleyeceğimiz gezi çerçevesinde belirttiğimiz programlardan saat 16.00 ya kadar olan program tüm arkadaşlarımızın içinde bulunacağı bir programdır.Bundan sonraki serbest zaman içerisinde kişiler istediği gibi İzmir içinde bulunabilirler.Bu doğrultu içerisinde sizlerden ricam en kısa zamanda hangi programlar içersinde yer alacaksanız bildirmeniz.Ayrıca otel dışında aileleri ile olacak arkadaşlarımız yani otelde kalmayacak olan arkadaşlarımızda bunu en kısa zamanda belirlesinler ve belirtiğimiz hesap numarasına 05.05.2005 tarihine kadar ödemelerini yapsınlar lütfen.Hangi programın içersinde yer alacak iseler bunu belirlesinler.

Örneğin otelde kalmayacağım saat 16'dan sonra ayrılacağım gibi.Yada otelde kalacağım ama akşam yemeğine katılmayacağım.Yada tüm programlarda sizlerle beraberiz gibi.Bu üç seçenek üzerinde belirtilen fiyatlar geçerlidir.Zaten tek tek fiyatları yazdım.Bu noktada hangi programda olmak isteniyorsa ödemelerini yapan arkadaşlarımız bana özeldende bunun için şu ödemeyi yaptım diye bildirirse sevinirim.

Bir ikinci nokta ise özellikle İstanbul ,Ankara ve Bursa'nın dışından gelecek olan arkadaşlarımızla ilgili bana geliş şekillerini mutlaka bir iki gün içinde bildirmelerini istiyorum.Yani refakatçı olacak mı yanlarında,otobüsle mi gelecek,engel durumu nedir,ve nereden gelecek?Bunuda özelden mesaj olarak bana bildirmelerini rica ediyorum.

Bir diğer noktada eşleriyle beraber gelecek arkadaşlarımız bunuda belirtirseniz otelde kalacak arkadaşlarımıza bu şekilde düzenleme yapacağız kaç çocuk ve eşimle geliyorum gibi.Bu detayları en geç ayın beşine kadar bildirmenizi istiyorum.Takıldığımız soruları yazarsanız buradan yine cevaplarız.

Haydi İzmir'e İzmir Sevdalıları az kaldı. :wink:

ya arkadaşlar bildiğim kadarıyla kaya prestij tekerlekli sandalye için pek uygun değildi gözden kaçmış olmasın diye yazıyorum

13-15 mayıs izmire

Bir süredir İzmir gezisi ile iligli olarak yapılan spekülasyonlara karşı bir açıklama yapmak istedik:
1- Bu organizasyonda bizim haricimizde hiçbir örgüt ya da kuruluşun bağlantısı yoktur
2- Organizasyon şöyle gerçekleştirilecektir: Cumartesi otelde buluşma, kahvaltı ve ardından keyfimize göre bir şehir turu ve öğle yemeği. Sonrasında bir akşam yemeği ve yemek sonrasında yemek yediğimiz restoranda ayarladığımız eğlence (engellilerle alakalı değil. Sıradan bir eğlence!) dileyen arkadaşlarımız katılabilir. Ya da kafamıza göre bir gece gezintisi yaparız.
Daha sonra gece otelde kalacak olan arkadaşlarımız otelde istirahate çekilirler, İzmir'de başka yerlerde kalacak olan arkadaşlarımız ise kafalarına göre takılırlar... :)
Pazar sabahı yine otel lobisinde buluşuruz. Bir kahvaltı ve ardından yine kafamıza göre bişeyler yapar, muhabbet eder ve öğleden sonra da misafirleri yolcu ederiz :)
Bu kadar!

Sevgili CinCin
Anladığım kadarıyla Herkes Kafasına göre takılacak.
O zaman böyle toplu birşekilde aynı günde İzmirde olmanın bir anlamı olmaz. Herkes kafasına göre takılacaksa herkes istediği tarihte istediği yerde kafasına göre takılsın.

Bu şekilde herkesi kontrol etmek mümkün değildir. Toplu birşeyler yapmanın bir anlamı yoktur. Ben İzmire gidip oradaki akrabalarımı ziyaret edip onlarda kalacaksam bu gezi otobüsünü işgal etmemin de bir anlamı yoktur.

Yani; sabah kahvaltısı şehir merkezinde turlarken öğle yemeği ve akşamda müzikli akşam yemeği. Pazar günü de bu şekilde ve akşam dönüş. Bütün bunlara isteyen katılır isteyen katılmaz, Herkes kafasına göre yani.

Oleyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bende geliyorum hepberaber eylenmeye.Cincinim sennasıl uygun görürsen o şekilde ayarla programı bana hepsi uyar:=))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt