Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerdeyse tamam demişitim yaa Yeditepe yaa. Yaa yılların isim yaptığı koca dernekler bile böyle güzel, samimi, zevkli ve güçlü organizasyonlar göremez belki..

:lol: Ayayaay.. yahu biz burada yaşadıklarımızı film falan yapsak ne satarız yaa.

Daha neler göreceğz bakalım hayırlısı..

Benim sağlığım ve "TIR"lığım elvermez gitmeye :)

kaçmaz

bu parti kaçmaz,aksilik olmaz ise bir grup arkadaşla oralardayız.cincin kardeş.
amaaaaaaaa
oturan boğayı kandırın bütün şartları zorlayın boğa tır yetmez ise uçak kaldıralım :wink: :wink: :wink:

:roll: Evet şef, bir yolunu bulmamız gerek.. DÜŞÜNÜN YAA.
Şefi olmayan kabileye yazık olmaz mı?

Ya yankiler etrafımızı kuşatırsa?

Şeff, gel yahu, seninle yolculuk gerçekten çok zevkliydi.. :D

izmir e gezi düzenliyoruz

Ayhan bir grup arkadaş ın adlarını söylermsin?

Sayı çok önemli bir an önce sayı bildirmemiz lazım

SLM

:) ZAMAN BİRAZ TERS DÜŞSEDE BEN DE SİZLERLE OLMAK İÇİN TÜM ŞARTLARIMI ZORLUYACAĞIM BENDE VARIM

slm

arkadaşlar Antalya'dan benden başka kimse yokmu

Heyecanlanmaya başladım şimdiden. hani otobüsümüz hemen binelim. Aaaa... daha ayrıntıları açıklamadınız arkadaşlar. Siz açıklayın biraz gitmeden hayal kuralım otobüsümüz hemen dolar.

Birkac gune kadar ayrintilar belli olacak demistiniz ama birsey yazilmamis henuz, Bugun (3 Nisan) son katilim gunu degil mi? Ama nerede kalacagimizi, ne kadar harcayacagimizi bilmeden ben gelemem ki..

izmir gezisi

bir aksilik olmazsa ben de katılmak isterim...

izmir e bir gezi düzenliyoruz

Arkadaşlar katılım tarihi uzatılmıştır :D

Ayrıntıları da bu hafta açıklayabilmeyi istiyoruz ama kabul edin resmi kurumlarla işimiz doğal olarak da gecikiyor :D

Sevgili Cincin, ben İzmir'e sizinle gelebiliyorum.Bir ihtimal dönüşte İzmir'de kalırım.EEE gitmişken akrabalarımıda ziyaret etmek lazım.İhmale gelmez bu işler :) :) :)

Merhaba arkadaşlar. Bu İzmir seyahati cuma günü başlıyor peki saati belli mi? yani mesai saati dışındamı yola çıkılacak.. Bende gelmek istiyorum. Benide yazarmısınız? Sizlerle birlikte böyle bir seyahate katılmayı isterim.
Böyle güzel bir organizasyonun yapılıyor olmasına sevindim. Teşekkür ederiz.
Umarım düşlediğimiz gibi güzel bir seyahet olur.
Sevgiler

13-15 mayıs izmir

[size=6]Arkadaşlar İzmir için henüz araç için görüşmeler devam

ediyor.Yola çıkış saatimizi gece 23-24gibi düşünüyoruz.[/size]

geç saat olması güzell. cuma için ek bir derdimiz olmayacak izin alırken.

izmire gezi.....

Tırtılcım çalışan arkadaşları düşünüyoruz tabi kiiii :wink:

İstanbul dan BUKET VE bir refakatçisi (ablası) nı ekleyin lütfen. :wink:

[size=6]Bu gezinin tarihinde değişiklik olmaz İnşallah. İzin dilekçemi şimdiden vereceğim çünkü. :mrgreen: [/size]

Arkadaşlar İzmir tarihimizde hiçbir değişiklik olmadı.Olmayacaktırda.13 Mayıs 2005 başlangıç tarihiyle sizleri İzmir'de karşılamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.Sizlerin en iyi şekilde rahat etmesi adına gerekli olan alt yapıları hazırlamakla uğraşıyorum. Taktir edersiniz ki buda bir takım bürokrasiler gerektiriyor.Amacım tüm misafirlerimizin en iyi şekilde rahat etmesini sağlayabilmek.Bu açıdan gerekli fiyat açıklamasını hemen veremedim.En kısa zamanda sizlerle fiyatlarıda paylaşacağım. :wink:

Merhaba arkadaşlar cincin güzel bir düşünce biraz benim için geç oldu sanırım neyse ama yınede gec degıl sanırım tam nerelerı gezıceksınız belkı sızlerle musaıt olursam tanısmak ıcın gelmek ısterım ama gezınızın projesı olmadıgı ıcın sızı nerde bulucagımıda bilmiyorum.İzmir Altınoklarda Dernek Meclis üyesinden bir arkadaşım var İsmi İbrahim Ulaş Sizinle ilgilenmesini rica edeceğim,Bende Manisadayım Eğerki buraya gelmek isterseniz sevinirim Şehzadeler Şehrinide görmenizi isteriz inşallah tanışmak nasip olur size şimdiden iyi eğlenceler Arkadaşlar.....

izmir e gezi düzenliyoruz

Teşekkür ederim serkanim.Programımız henüz belli olmadığı için bişey diyemeyeceğim sana.program belli olur olmaz buradan duyuracağız ayrıntısıyla .Takip edersen bizi bulabilirsin biryerde :wink:

Şayet çok büyük bir :( :( aksilik :( :( olmazsa,

Ben de orda olacağım..
:p :p :p

[size=4]Bir süreden beri büyük bir merakla ve heyacanla beklediğiniz İzmir gezisi için kalacağımız yer ve yemekle ilgili fiyatları sizlere açıklıyorum.

Çok uzun ve titiz bir çalışma sonucunda sizlerin rahat edebilmesi için en küçük ayrıntıları göz önününe aldım ve aldık.Burada tek tek tüm otel ve misafirhanelere bakarken sadece fiyatı göz önüne almadım ve almadık.Kalacağımız bir gecenin sizlerin benliğinde önemli bir yeri ve tadı olması için her türlü alt yapıyı düşünmemiz gerekmekteydi.Bunun içinde uzun bir çalışma yapmamız gerekti.Şimdi merakla beklediğiniz bu çalışma sonucunu sizlerle tek tek paylaşacağım.Yanlız burada dikat etmenizi istediğim bir şey var.Sizlere sunduğum İzmirdeki gezi programımızın detayları değildir.Sadece İzmir içerisindeki konaklama ve diğer harcamalardır.Bunun içerisinde ulaşım ücreti yoktur.Önümüzdeki günlerde Ulaşım ücreti ve İzmir gezisinin tüm detaylarını yine buradan sizlerle paylaşacağız.Vereceğim fiyatlar üzerinde hala pazarlık çalışması yapmaktayım bizlerin lehine gelişecek olumlu bir deyişikliği yine sizlerle paylaşacağım.Ancak şuanki maliyetler bunlar bunu bilmenizi istiyorum.

Otel Fiyatı:

Tek Kişi Konaklama Kahvaltı dahil(Pazar günü yapacağımız kahvaltı dahil) 55 EUR yani 95 Milyon Türk Lirası.

Bizim için verdikleri Tek kişilik kahvaltı dahil Fiyat yani bizlerin ödeyeceği fiyat ise 40 Milyon Türk Lirasıdır. Ve kalacağımız Otelimiz 4 yıldızlı bir oteldir.

Yıldızsız otellerin verdiği fiyatlarlarda aşağı yukarı bu civardadır.Bilginize.

Sabah Kahvaltısı:

İzmir Kordon'da Cumartesi günü,sabahı karşılarken yapacağımız bir kahvaltı bu.Fiyatlar 10 milyondan başlıyor.Ancak bizler için yapılan fiyat 5 milyon Türk Lirasıdır.

Öğlen yemeği:10 Milyon Türk Lirası.

Akşam Yemeği:Bu yemek balo havasında bir yemektir.İnciraltı dediğimiz mevkide, sahil kenarında,canlı müzik eşliğinde içkili ful menüyle oluşan bu eğlencemizin fiyatı ise 35 Milyon Türk Lirası iken bizler için 25 Milyon Türk Lirası olmuştur. Ancak daha da indirmek için uğraşmaktayım.

Bütün bunların doğrultusunda İzmir içinde yapacağımız tolam maliyetimiz şuanki en indirilmiş haliyle 80 Milyon Türk Lirasıdır.

İzmir sevdalıları sizleri Tarihi Liman kentimizde ağırlamak için büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Hadi bakalım yerlerinizi biran önce alın. :wink: [/size]

:) Ekleyin beni,bunu asla kaçırmam, akülü sandalyemle çıkacam otoyola,14 mayısta ordayım :p :D

Biz Daha fazla olacağını tahmin ediyorduk açıkçası.
Çünkü bizim işimiz gereği otellerde çok fazla konakladığımız oluyor. Dolayısıyla yemekte dışarıdan. Bu yüzden iyi bence.

Birde Karizma meselesi var tabiki, oraya bu kadroyla gidince herşeyin en iyisi olması bir anı olarak beyinlerde ve yüreklerde unutulmazlar arasında yerini alması gerekir. Ve bizede Hepimize de bu yakışır.

Oya ve İzmir'deki tüm arkadaşlarım. Eminim ki çok çalıştınız ve çok da çalışacaksınız daha. Ve çokta yorulmuşsunuzdur canlarım benim. Herşey için şimdiden teşekkür ediyorum size.

Arkadaşlar şimdi sizlere kalacağımız otelin linkini veriyorum.Kalacağımız yeri görünki heyacanınız bir kat daha artsın,İzmir sevdalıları. :wink:

http://www.kayaprestige.com.tr/

Akşamada Balomuzun olacağı mekan hakkında bilgi vereceğim.Tek tek verelim ki heyacanınız bir kat daha artsın değil mi?
:wink:

İzmire gelecek olan arkadaşlarımız aşağıdaki hesap numarasına 77 500 000 TL'yi 05.05.2005 Perşembe gününe kadar en geç yatırmaları gerekmektedir.

Şube:3426

Hesap Numarası:0644862

İş Bankası İzmir Üçyol şubesi.

Not:para yatıran arkadaşlarımız mutlaka isimlerini belirtsinler yatırırken.Birde akşam balosu için yemek fiyatımızda ufak bir indirim yapıldı 25 000 000 TL 'den 22.500.000 TL'ye indirildi bizim için yapılan bu ikramdan dolayı ödeyeceğimiz rakam toplam rakam 77 500 000 TL olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt