Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CinCin

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Bir süredir İzmir gezisi ile iligli olarak yapılan spekülasyonlara karşı bir açıklama yapmak istedik:
1- Bu organizasyonda bizim haricimizde hiçbir örgüt ya da kuruluşun bağlantısı yoktur
2- Organizasyon şöyle gerçekleştirilecektir: Cumartesi otelde buluşma, kahvaltı ve ardından keyfimize göre bir şehir turu ve öğle yemeği. Sonrasında bir akşam yemeği ve yemek sonrasında yemek yediğimiz restoranda ayarladığımız eğlence (engellilerle alakalı değil. Sıradan bir eğlence!) dileyen arkadaşlarımız katılabilir. Ya da kafamıza göre bir gece gezintisi yaparız.
Daha sonra gece otelde kalacak olan arkadaşlarımız otelde istirahate çekilirler, İzmir'de başka yerlerde kalacak olan arkadaşlarımız ise kafalarına göre takılırlar... :)
Pazar sabahı yine otel lobisinde buluşuruz. Bir kahvaltı ve ardından yine kafamıza göre bişeyler yapar, muhabbet eder ve öğleden sonra da misafirleri yolcu ederiz :)
Bu kadar!

Organizasyonun Tanımı: Tüm şehirlerdeki Engelliler.biz üyeleri İzmir'de buluşuyoruz.
Organizasyonun sahibi: Engelliler ve Dostları Kulübü
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): CinCin & Oya Tekin
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: İzmire gelecek olan arkadaşlarımız aşağıdaki hesap numarasına 77 milyon 500 bin TL'yi en geç 05.05.2005 Perşembe gününe kadar yatırmaları gerekmektedir.
İş Bankası İzmir Üçyol şubesi
Şube: 3426
Hesap Numarası: 0644862

Not: Para yatıran arkadaşlarımız mutlaka isimlerini belirtsinler yatırırken.

Organizasyon Tarihi: 13 Mayıs cuma (İstanbul'dan hareket), 14 mayıs cumartesi (İzmir'e varış, etkinlikler ve gece otelde konaklama), 15Mayıs pazar (Sabah kahvaltı ve İstanbul'a hareket)
Organizasyon saati:
Organizasyonun gerçekleşeceği adres:
Diğer açıklamalar: Kalınacak otel:
01-1.gif
www.kayaprestige.com.tr
Otel Fiyatı: Tek Kişi Konaklama Kahvaltı dahil (Pazar günü yapacağımız kahvaltı dahil) 55 EUR yani 95 Milyon Türk Lirası.
Bizim için verdikleri Tek kişilik kahvaltı dahil Fiyat yani bizlerin ödeyeceği fiyat ise 40 Milyon Türk Lirasıdır. Ve kalacağımız Otelimiz 4 yıldızlı bir oteldir.
Yıldızsız otellerin verdiği fiyatlarlarda aşağı yukarı bu civardadır.Bilginize.
Sabah Kahvaltısı:
İzmir Kordon'da Cumartesi günü, sabahı karşılarken yapacağımız bir kahvaltı bu. Fiyatlar 10 milyondan başlıyor. Ancak bizler için yapılan fiyat 5 milyon Türk Lirasıdır.
Öğlen yemeği: 10 Milyon Türk Lirası.
Akşam Yemeği: Bu yemek balo havasında bir yemektir.İnciraltı dediğimiz mevkide, sahil kenarında,canlı müzik eşliğinde içkili ful menüyle oluşan bu eğlencemizin fiyatı ise 35 Milyon Türk Lirası iken bizler için 25 Milyon Türk Lirası olmuştur. Ancak daha da indirmek için uğraşmaktayım.

Bütün bunların doğrultusunda İzmir içinde yapacağımız tolam maliyetimiz şuanki en indirilmiş haliyle 80 Milyon Türk Lirasıdır.
Tabi kişilerin ekstra harcamaları da olacaktır... Herkesin bu konuda tadarikli gelmesi iyi olacaktır.

[size=7]Katılımcılar:[/size]
1- CinCin (İstanbul)
2- Oya Tekin (İzmir)
3- Çiğdem Yüksel (İstanbul)
4- Gezginkral (İstanbul)
5- Pozitifgamze (İstanbul)
6- Director (İstanbul)
7- Coşkun
8- Mavisim (İzmir)
9- TIRTIL (İstanbul)
10- deniz (Bursa)
11- Semino (İzmir)
12- Semra Çetin (İzmir)
13- Yagmur (İzmir)
14- gulcan1983 (İstanbul)
15- fgrsu (Antalya)
16- Kral (İstanbul)
18- andante (İstanbul)
19- swett30n + 1 kişi (İstanbul)
20- GÜLSER (İstanbul)
21- ayşegül özder (İstanbul)
22- Hülya ÇORBACI (Bursa)
23- Tunaverda (izmir)
24- sessizcocuk(İzmir)
25- Meryem (İstanbul)
26- CATWOMAN (İstanbul)
27- BUKET + 1 Kişi (İstanbul)
29- neseli09 (Aydın)
30- yeditepe ve eşi + 2 çocuğu (İstanbul)
34- nisanrüzgari (İstanbul)
35-Aytanem+1(İstanbul)

cincincim süper bir tarih....

tabi ki gekiyorum

pozitifgamze
directör

merhaba bu organizasyon trafiginden basim dondu,,, :shock:
15 mayista abantta mangal partisi yok muydu, ona ne oldu??
ben de ankaradan sizlere katilmak isterim ayrica her zamanki gibi ikna etmeyi umdugum 1-2 arkadasim var, ayrintilar belli olunca onlarla da konusurum,..
organizasyon yapan arkadaslara cok tesekkur ederim bu vesileyle, daha birine bile katilamamis olsam da yapilacagini veya yapildigini duymak dahi hosuma gidiyor.

İZMİRİN KAVAKLARI, DÖKÜLÜR YAPRAKLARI.... :)

bende geliyorum :D

Cin Ciniimmm bu ne hızzz :D :D :D
Sizleri burada görmekten mutluluk duyarız..

Cincin:.. : ) been yüzerek gitsem olur mu . )) önce yüzmeyi öğrenmek gerrek. hmmm. Cumadan mı yola çıkılcak? Geliyom açılın yaa :))

aaa sahi.. paramotorla gidebilirim been. hihahhhhaa!!!

BANANE BANANE BENDE GELMEK İSTİYORUM
GELCEM İŞTE GELCEM İNŞALLAH ORDA DAHA
ÇOK KİŞİYLE GÖRÜŞCEZ

İzmir'e gelmeyi düşünen arkadaşların, her şehir için kendilerine özel ulaşım organizasyonu yapmaları iyi olur.
İstanbul tayfası sanırım bir otobüs ayarlayacak zaten. Diğer şehirler de -katılıma göre- bunu yapmalı ya da bir şekilde birlikte hareket etmeli.

hgihiihi.. vaalla ben uçarak gitceğim için otobus derdim yok nıhahaa! KANATLI TIRTIL

Vefaaaa yer aççç ben de seninle gelcem.....
pırpırpırpırrrrrrrrrr
Unutma 3000 mt :)

İzmirdeki arkadaşlar bizi karşılayacaklar her halde İzmir marşıyla dimi :)

ne demek .. buyrun hanfendi.. :shock: 3000 metre diyorsun halen hı?. hmm. oksijen destekli pilot başlığı şart oldu.

pilot.jpg

hehhehe.. tmm gidiyoruz. !

Peki neler olacak,nerelere gidelecek..
Gidiş geliş ne kadar tutacak yani ne ödiyeceğiz???

gerçi daha çok var ama olsun:)

Eyvaaah!
Bu da ne?

Vay seni Gamze vay!
Bu gün işe gittim. Bir baktım listede benimde adım var!
na'pacağız şimdi?

hmm başka çaremiz yok ajandamıza yazacağız 13 - 15 Mart İzmir Gezisindeyiz diye....

"Başa gelen çekilir" :?

:shock: 13-15 mart mı? Abi naptın, GELECEĞE DÖNÜŞ 4 ü çevirmiyeceğiz.. :)

Aklım başımda hatırladığım eeen eski hatıram İzmir e aitti.. Yaşım belki üç tü belki dört. Tıfıl Tırtıl.. Hain tırtıl, yedin mamaları kıtır kıtır.

Bir de sene 2000 miydi neydi, unuttum, dünya çapındaki bir müsabakaya gittiydik kulüpten sporcu arkadaşlarla o kadar!

Neydi? hmmm.. neydi yaa.. meşhur sahil yolunuz? akıl mı kaldı şu bilgisayarların yüzünden be. heh buldum internetten "kordon boyu".. orda gezdik azıcık. felan falan.

Yalnız orada yani şehirde takılan gençler ilgimi çekmişşti. Öbek öbek birikmişler; punk, metal, rock, tekno falan her neyle ilgililerse, felsefeleri otuz metre öteden anlaşılır kostümlerle dolaşıyorlardı. Kostüm dedim çünkü kıyafet desem olmaz ki, yazık olur.

Neyse çok gezmedik zaten. Azıcık gördüğüm şeylerden kalanlardı bunlar.

Hmmm.. Yağmur, Mavişim, Semra ve Oya var hatırladığım kadaroyla orada. hmm.hepsi de bayan.. hehe. Obur tırtıl aç kalmaz değil mii?

Acıktım sahi yaa yazarken bunu.. Haydi görüşürüz! :)

orada olacağım allah nasip ederse ,oya 'nın hemen yanında ,bekliyoruz istanbuuuuuul sizi :)

bende geliyim bari çok ısrar ettiniz ya hani onun için sizi kıramam ki :wink:
ayrıntılar açıklansın belki yanımda misafir bie getirebilirim.

Gülcancım zaten sensiz olmaz bu gezi:)
O güzel yüzünden bizi mahrum etme lütfen :)

Evet arkadaşlar bakıyorum İzmir tutkusu içimizi sarmış büyük bir heyecan içindeyiz.Ne mutlu bize evet bizlerde sizleri burada ağırlamaktan büyük keyif alacağız.Hadi bakalım İzmir tutkunları listeyi doldurun bekliyoruz hepinizi. :wink:

arkadaşlar ,ben hafta sonlarıda çalıştığım için gelemiyorum ama izmirden sonra bana da mantı yemeğe gelirseniz sevinirim. izmirle antalyanın arası ne kadar ki:? sizleri ağırlamaktan çok mutlu olurum.

slm

arkadaşlar ne güzel ben gelebilirim büyük ihtimalle yalnız nerede kalacağız bellimi

slm

güzide günaydın ya mantı var işin ucunda daha yakınındakiler de var yani değilmi :lol: hiç çağırmıyorsun

Hepinizi bizim evde ağırlayacağım iyi mi?Dedim ya biz İzmirliler misafir perveriz. :wink: Arkdaşlar hafta sonuna kadar kalacağımız yeri buradan açıklayacağız sizlere. :wink:

Kalınacak yer, olası masraflar, gezi programı vb. gerekli bilgiler, kısa süre içinde buradan duyurulacaktır.

Evet kalınacak yer + masraflar hakkındada bilgi verilsin

Geliyorum mu acaba?
izmir ha ankara git ordan izmire yol parası ne tutar
bilgisi olan cevaplasınn kutfen

Evet bir İzmir yolcusu daha......

Beni de ekleyin , ancak size tarih konusunda bir öneri daha....

Sevgili arkadaşlarım bildiğiniz gibi 19 mayıs ta tatil ve bizler için 20 mayıs ta......Yani diyorum oraya gitmişken daha uzun kalmak iyi olmaz mı dersiniz?

Neyse ben belirtilen tarihe kendimi uydururum, kendi şehrim olduğundan, ve ailem de orada olduğundan ufak kaçamaklarıma da göz yumarsınız değil mi?

Cincin bende geliyorum canım listeye benimde ismimi yaz.

İzmir yolcusu kalmasınnnnn
Arkayı dörtleyelim beyler, bayanlarrrrr
Gülçinim
ayşegül özder 'de geliyor canım,
benden rica etti yazmamı listeye ekler misin...

Not: Detaylar belli olmadığı için çekimser kalan arkadaşlarımda var, bir tanesi büyük ihtimalle gelecek ama şimdilik yazdrmıyorum onu hele bi detaylar belli olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt