Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz] II. Wattabe Etkinliği sonrası görüşler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya hasan kardeş yüreğin dert görmesin e mi?
...
bu nasıl bir hikaye?
nasıl bir müzik?
ne güzel ayarlamışsınız...
bu gezide emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum.
helal olsun size!
helal olsun!
o görüntülerde "herkes" var!

Pegasus' Alıntı:

kusura bakma pegasus hasan arkadaşa selamlarımı ilet..yanlış çıkarmayı sevmem ama o parçanın adı "almost a whisper" dir.
bi yanni hayranı olduğumdan maydonozluk etmeden duramadım :oops:
youtube koyan da - bi ölçüde- yanlış ,daha dpğrusu eksik isim yazarak koymuş.
çünküm o parça yanni'nin rain maker albümünde yer alan 12 parçasından sadece biri. :oops:

isminin türkçe mealide çok anlamlı ve hoş..mr and mrs brown ingilizcesiyle çözersem
rain maker...yağmurcu..yağmur yapan gibi bi şey bildiğim kadarıyla.

Tamam babacan sen öyle diyorsan...

Dediğin gibi ben de albüm adından yola çıkmış olabilirim. Çünkü benim listemde de rainmaker olarak geçiyor...

senle olan tartışmalarda ideolojiler felsefe vs falan olunca sıkıştığımda topu hemen taca atarım bilirsin.
yetmedi ofsayt diye hekeme koşarım..daha da olmazsa ayağımı tutup yere yatar çamura batarım.
ama müzikde takarım 90 lara :)
bırak bizde egomuzu bööle tatmin edelim :oops:

Ah bayke ya, valla sen bir ömürsün...

Ama bu konu da haklısın. Bak kuşaklar arası dayanışmanın ötesinde doğru olan seninki. Ama albüm adı da başlık olarak düşünülmüş olabilir.

Onu bunu bilmem de müzik seçimi bence harika olmuş bu anlamda ben hasan ı bir kez daha kutluyorum....

Kusura bakmayın teşekkür ve tebrik için geç kaldım.Emeği geçen herkesi kutluyorum ,teşekkür ediyorum...

Sanalında en az reel olan kadar kıymetli olduğunu anladım.Bazen gerçek hayatta
yıllarca yanında dolanan insanları tanıyamadığını ,duygularını hiç bilmediğini şok bir şekilde öğrenince şaşırırsınız ya....Bu etkinlikte tam tersi olarak şaşırdım;
Kafamda kim nasılsa, orada onları ete kemiğe bürünmüş gördüm.Çünkü duygularını bilmek bazen ''gerçek'' tanımaktan öncel olabiliyormuş.Beni Pegasus
çok şaşırttı,sandığımdan daha az kavgacıymış....

Gözlerimin arayıp bulamadığı tek kişi Baben'di...Seneye Mevlana şenliklerine
altarnetif olarak bu işi Konya'da yapalım.Sevgiler.

WATTABA'NIN ARDINDAN

Arkadaşlar oturan boğa,pegasus bennan cimcime natlus çelik..... hepinizi çok seviyorum.12 yıl sonra ilk defa istanbula gittim. otobüs yolculuğunun yorgunluğu ayakkabalarımın ortapedik olmayışı koltuk değneğimin uzunluğu düşmeme neden oldu.Ben sanal ortamda böyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdikleri için oturan boğa ve arkadaşlarına teşekkür ederim.kol kemiğim kırıldığı için bir karar vermem gerekiyordu ya istanbulda platin takıp ailemi buraya çağırmal yada evde ameliyat olmak ikincisi daha mantıklıydı arkadaşlara haber verecektim ama pet şişedeki su telefonuma döküldü hemen uçak biletini ayırdım oyüzden iletişimim kesildi gaziantepte platini taktılar şuan 3 gün arayla pansuman yapılıyor. beni ençok üzen gittiğimiz hastanelerde ortapedi uzmanın olmayışı doktorların paraya veya herhangi bir kuruma bağlı olup olmadığını önem vermeleri.
Ama sağlık olsun şu an rahatım.Seneye eşim ve çocuğumla bu etkinliğe katılacağım.Ben bu sitedeki tüm arkadaşları kardeşim gözüyle bakıyorum. Hepimiz birtakım sorunlar yaşıyoruz.Bunu yapmasaydım bu başıma gelmiyecekti deyip kabığuna çekilmektense geçmişden ders alıp ufkunu genişletmek daha iyi
SAĞLIKLI KALIN
HERKESE KUCAK DOLUSU SELAM

Mahmut hoşgeldin. İyi olmana çok sevindik. Seneye ailecek gelmene ise çok çok daha fazla sevndik. :)

Mahmut çok geçmiş olsun kardeşim.

Seneye yapacağımız etkinlikte bu sıkıntılarının acısını çıkarırız :)

İyi bak kendine.

Günün güzel haberi çok sevindimm mahmut tekrar geçmiş olsun

kemalcakir19' Alıntı:
minerva

İnan size böyle bir süpriz yapmak istemezdim ama bende bilmiyordum yolu İnşallah bir dahaki sefer hersey daha iyi olur

boşver biraz da aksiyon oldu koybolmak :::))))))) :lol:

evet action oldu, bir dahaki sefere kaybolursakda şöyle boğazda falan kaybolabiliriz mesela çamlıcayı çok beğendik misafirhaneyi ararken sağolsun şoförümüz çamlıcaya hiç gitmemişti e böyle olunca hep birlikte çamlıcayı keşfetme görevi bize düştü,evet biz bulduk :D :D

Ben özür dileyerek wattabe heyecanına veriniz :? (yazmayı unuttuğum :cry: ) Mahmut arkadaşımızın geçirmiş olduğu kazadan dolayı üzüntümü ve geçmiş olsun dileklerimi söylemek istiyorum neyseki şu an iyi olduğunu duyuyoruz, bununla geçmiş olsun :roll:

iyi olmana çok sevindik mahmut:) inş. gelecek seneye görüşürüz.

minervacığım giderken de mi kayboldunuz?

çok gecmış olsun mahmut önemlı olan senın saglıgın insallah seneye katılırsın tanışırız saygılar

mahmut iyi olmana çok sevindim. ama beni çok korkuttun ya. :oops: :oops: abicim millet başına toplanmış mahmut arkadaş v.s diyor senden ses çıkmıyordu. konuşamıyordun. ben dedim ki kesin şokta.

her neyse atllatık ya o yeter bize. hayattında bir zorluğu daha atlattın. tekrar tekrar geçmiş olsun. bir daha ki sefere görüşmek üzere. bu arada seneye baklavaların sponsoru sen olacaksın. gaziantepten getirirsin baklavaları.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mahmut kardeş geçmiş olsun.

Bu kazanın seni yıldırmamış olmasına daha çok sevindim.

***** HARİKA BİR ORGANİZASYONA DAHA İMZA ATAN ENGELLİLER BİZ PLATFORMUNA SAYGILARIMI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM GÖRÜNEN O Kİ HARİKA BİR BİRLİKTELİK YAŞANMIŞ.KATILIMCI TÜM GÜZEL AĞBİLERİME,ABLALARIMA, KARDEŞLERİME VE DOSTLARIMA SAYGILAR SEVGİLER :)

***** BU GÜZELLİKLERİ BİZLERE GÖRSEL OLARAK AKTARAN TÜM ARKADAŞLARIMA SAYGILAR SEVGİLER. KATILAMASAM DA BU GÜZELLİKLERİ GÖREREK BENDE SİZLER İLE OLMUŞ KADAR OLDUM :)

*****YOUTUBE DEN BU GÜZELLİKLERİ HARMANLAYARAK SÜPER BİR GÖRSEL ŞÖLENE DÖNÜŞTÜREN HASAN ARKADAŞIMA,BU GÖRÜNTÜLERİ BİZLE PAYLAŞAN PEGASUS ARKADAŞIMA SONSUZ SAYGILAR VE SEVGİLER :)

***** SÖYLEMDEN EDEMEYECEĞİM :D NEW AGE İN SÜPER İNSANI YANNİ NİN BU ÇOK HARİKA KLİBİNİ BİZLERLE PAYLAŞTIĞI İÇİN PEGASUS'A AYRICA TEŞEKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM :)

TÜM DOSTLARIMA SAYGILAR SEVGİLER İNŞALLAH BİR GÜN TEKRAR BÖYLE GÜZEL BİR BERABERLİKTE BİRLİKTE OLURUZ :)

Wettabeyle Yanni bu kadar mı bütünleşebilir?Her nota bizim o günkü mutluluğumuzu,hüznümüzü,neşemizi anlatmış.Süper olmuş,elinize sağlık Hasan Bey.

MAHMUT ARKADAŞ GEÇMİŞ OLSUN .İYİ OLMANA SEVİNDİM.HAYAT FELSEFEN ÇOK GÜZEL AİLENLE BİRLİKTE YOLUN AÇIK OLSUN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt