Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz] II. Wattabe Etkinliği sonrası görüşler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pegasus valla iltifatına mazhar olmak çok güzel delilik en kutsal mertebe bence amaaaaaaaa delidir ne yapsa delidir bir dahaki wattabeye gardını almış gel bak o üç deli neler yaparmış sanaaaaaaaaa :D her şey çok güzeldi ya ,anam andante bende yemedim pamuk helva unuttum ya :( ama gökhan'la baklavacı diyaloglarımız unutulmazdı valla akşam yemeği yemedim baklavayı fazla kaçırmışım çok güzeldi ama yaaaa :D

Pegasus öldün sennn :D :D hem evde kalmış hemde deli heee bittin senn :D :D

[size=6]WATTABE İREZİLLİĞİ..![/size]

tamam her bi şey "görünüşte" iiydi güzeldi de
gözden kaçan bazı aksaklıkları da ben yaziim.
ne demişler "şeytan ayrıntıda gizlidir"

- her masada bi laptop olmalıydı..picknick diye bi konu başlığı olmalıydı
orda online olanların nickine bakıp picknick te olup olmadığını anlardık.
buluşup tanışmak isteyen nette konuşur sonra birbirinin masasına gidip
"aaaa sen o musun ?"
"yaaa işte ben oyum..!" diyerek muhabbete derinlik kazandırırlardı.
..ki teknoloji buna uygun. ama ilkel yöntem yaka kartı şeedildi.
olmasss..bu devirde bu ilkellik..yakışmadı.
bi daki sefer her masaya laptop isteriz.

- ben şahsen kendim kapıda bi bando ekibi tarafından onuncu yıl marşıyla karşılanmayı beklerdim...
"hoş geldiniiiiz" diyen mini etekli bi sarışın hostese de razıydım ama yoktu..
hostesden bandodan vaz geçtim, tozlu yola bi kırmızı halıcık sermekten de aciz mi bu organizatörler..
evet soruyorum. bu kadarcığını bile beceremediz mi?
hatta milliyetçi muhafazakarlara mehteran bölüğü
ulusalcı demokratlara bando ekibi
apolitiklere ponpon kızlar masalarına kadar eşlik edebilirdi.
nerde sizde bu inceliği düşünüp akıl edebilecek zihniyet.
belediyeden ambulans yerine mızıka-ü hümayunu isteyebilirdiniz.
ayılana gazoz bayılana limon neyimize yetmezdi.ambulansmışş ıhh..!
sizigidi popilistler.

- çimler sararmıştı. en az bir hafta öncesinden devamlı
sulanarak bizim geleceğimiz gün her yer yepim yeşil yapılabilirdi.
bu büyük bi ciddiyetsizlik..önemsememezlik.

- altında oturduğum ağacın yaprakları seyrekti güneş yüzüme yüzüme geldi.
peyzaj mimarı bir gün gelip benim o ağacın altını şereflendireceğimi düşünebilseydi
geniş ve sık yapraklı bi ağaç türünü seçerdi.geçmiş olsun.

- masaların tahtaları seyrek çakılmıştı. sigaram yuvarlandı aşağı düştü eğilip alamadım...
olmass böyle şey. bu ne laubalilik? bu gibi aksaklıklar için her masaya bi görevli tayin edilmeliydi.

- yer minderlerinde turuncu hakim renkti...araya morcivert serpiştirilmeliydi
veee her minderin baş ucunda katlanmış ütülenmiş bi gaffur pijaması olsaydı tam süper olurdu.

- şarkı türkü olayında kenan doğulu'yu , neşet ertaş'ı beklerdik
pegasusu bize kakaladılar o bile iki tımbırdadı gitti..yemess.

- göl kurumuştu sazlar sararmıştı..neyse bunu affettik ama bi daa olmasın.
- neskafeler soğuk kolalar sıcaktı..tersi olacaktı..şaşırdılar heralde.
- köfteler güzeldi ama sanki kıyma biraz ince kıyılmış gibi geldi bana.

- patateslerde standart yoktu..kimi büyük kimi küçük..kimi koyu sarı kimi açık sarıydı.
göz ucuyla yan masadaki arkadaşın patateslerini saydım 12 adetti.
bana ise 11 adet verilmişti. bu; yeşil sahalarda görmek istemediğimiz çirkin bi hareket hatta faşist bi ayrımcılıktır.
çünkü o değnekle yürüyordu ben ise t.sandalyedeydim.
bunu kabul etmem mümkün değil.patateslerini çalacağımı sanıp
değnekle kafama vurmasına hiç girmiyorum. ben de o uyurken protez bacağını göle attım..yani büyütmeye değmez.

övgü düzenler; yalakalar siziii. beleş köfte patatese sattınız bizi.
sorarım size en çok kimler eğlendi? tabii ki zihinsel engelliler.
niye? çünkü kafaya takmıyo adamlar aaağbi.

oldum mu öyle olcan. sanırım bu gidişle ister istemez ben de seneye onlarla takılcam.

asabım çok bozuk yaa yazcak çok şey var ama inanın sinirlerim berbat
bildiiniz gibi diil..devam edemeyeceğim. sizi allaha havale ediyorum.
allah cezanızı verecek. zaten bu komiteyi size musallat etmekle kesmiş cezanızı ya.
...la havle

haa pardon bi de kıl,yün,tüy olayı var
kıllar kalın,tüyler ince, yünler kirliydi.

ORGANİZASYONU İSTİFAYA DAVET EDİYORUM.
imza
baykıl

baykee :D izmire gelin bütün bu isteklerin dikkate alınıcak :D ayhh iyiki gelmemişim ayol hıh :p hakikaten rezillikmiş yaniiii :D:D:D

bayke arkadaş zihinsel engellilere laf sokcağına ki ben orda değildim organizasyonu yapanlara laf sok birazda :evil: ayhan zenbilcide ordaymış ayhanın olduğu yerde ben olmam zaten :lol:

harika güzel bir gün dü bizleri bursadan uzak göl kenarında dag havasında bir araya getirdiginiz için bursa grubu olarak emegi gecek herkese teker teker çok teşekkur ederim inşallah sene daha kalabalık daha büyük etkinlikde buluşmak üzere saygılarımı sunarım....

Muhteşem bir etkinlikti bayke karsıdan çook eğleniyor gözüküyordun bu yazı biraz gelmeyenlere teselli olmuştur :)Herkezin yüreğine sağlık.Semino gelmediğine yan arkadaşım.Kelimeler ile ifade edemeyeceğim kadar pozitif elektrik vardı ortamda.Artık gelemeyenler albüme bakacaklar :))Mahmut ve can beylerede tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

belediyeden ambulans yerine mızıka-ü hümayunu isteyebilirdiniz.
ayılana gazoz bayılana limon neyimize yetmezdi.ambulansmışş ıhh..!
sizigidi popilistler.

bayke abimiz böyle demiş:) aynı benim düşüncelerim etkinlikten önceki gün anbulansları gördüm aynı şekilde dedimki -ya bunların ne işi var boşu boşuna gelcekler bu belediyeler başka bişi yapmıyormuu!!

Demezzz olaydımmmmmmm:) etkinliğin ilk gazisi ben oldummm :) anbulanlar çok işime yaradı. Kafa göz dagıtıyordum kolumu siper ettim kafam çarpmadı ama kolumda azcık hasar oldu :( olay anını saniye saniye bülent abimiz(pegasus) çekti yayınlarsa görürüz :D

bülent abi bu videoları cd yaptıktan sonra hepimizin izlemesi için google video upload yapabilirmiyiz upload sınırı you tube gibi 10 dk değil yaklaşık 2 saat herkez zahmetsizce izleyebilir. isteyen olursa bende google ve you tubeden video indirme programıda var onuda veririz isteyen indirir.

etkinlikteki en büyük eksiklik bende sitede üyelerin resim kullanmaması resimleri olmadığı için ilk başlarda kimse birbirini tanımadı birbirimize üye adlarımızı sorarak bişiler yapmaya çalıştık ama çoğu akılmda kalmadı bile :(

Bunlar dışında etkinliğim süper geçti oturanboğa, pegasus ve silah arkadaşlarına sonsuz tşklerimi sunarım:)

bende katıldım ayağıma-4tekerime sağlık :)

(sindy tşkk ederim ;) )

oh oh fotograflara baktıkça sırıtıp duruyorum :D
güzel geçen günün yansımalarına baktıkça gitmiş kadar oldum,
neşeniz daim wattabe etkinliği her yıl olsun :)

İlkler herzaman güzeldir ve özeldir amaaaaa
ikincisi de bir harikaydı. zaman su gibi akıp geçti

Zamanlarından çalıp, maddi manevi desteği olan oturan boğa ya
cincin'e pegasus'a andante'ye sürekli koşuşturp bizlere yardımcı olmaya çalışan gökkan'a ve tabiki değerli sponsorlarımıza, kısaca emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Sevgilerle...

Can merhaba,

Etkinlik esnasında sandalyenden düşmen ve kolunu kanatman objektfime takıldı evet. Ama izninle onları burada yayımlamak istemiyorum. İstersen sana yollayabilirim kardeşim.

Harikaymış. Resimlerde çok güzel. Utanarak söylüyorum, ben biraz geç öğrendim açıkçası :oops: Fazla takip edemiyorum. Umarım seneye katılırım ve bu güzel insalarla tanışma fırsatım olur.

Bayke yazdıklarını okuynca koptum valla :D :D :D süper.
Haa eğer uyarıların dikkate alınmazsa gelme konusunda bi kere daha dşünürüm artık :mrgreen:

Çok güzel bir gündü, ben ve ailem emeği geçen herkeze sonsuz sevgiler ve saygılar sunarım. Allah üçüncüsünüde nasip eder işallah.
Saygı ve sevgilerimle.

AYAĞIMIZIN TOZUYLA GELDİK ARKADAŞLAR,YARIM SAAT OLDU OTOBÜSTEN İNELİ.

SÜPER BİR ORGANİZASYONDU,YENİ YENİ ARKADAŞLAR EDİNDİK.

AYRICA SADECE ORGANİZASYONDA DEĞİL,HAFTA SONU BOYUNCA BİZİ YALNIZ BIRAKMADINIZ.

OTURANBOĞA,CİNCİN,PEGASUS,ANDANTE,GÖKHAN,KEMAL,APRANAX,REAL,ADİL TEMİZ,SEVENNEYAPMAZ,KADERB,MİMFATİH,TARELİF VE ADINI SAYAMADIĞIM"MALUM ŞU ANDA UYKUSUZUM :D " BÜTÜN ARKADAŞLAR HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.

EN KISA ZAMANDA BİZ DE SİZİ ANKARAYA BEKLİYORUZ.
MAHMUT ARKADAŞIMIZA DA ACİL ŞİFALAR.

MERHABALAR...SÜPER ÖTESİ Bİ ORGANİSAZYONDU EMEGİ GEÇEN OTURAN BOĞA,CİNCİN,PEGASUSA,KEMALE ÇOK ÇOOKKK TEŞEKKÜR... AYRICA BİZİ HFTA SONUNA KADAR YALNIZ BIRAKMAYAN APRANAX,SEVENNEYAPMAZKİ, ADİL TEMİZ,REAL ÇOOKKKK TEŞEKKÜR(SİZLERİ TANIDIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM İYİKİ VARSINIZ) ANKARADAN GELDİME YÜZDE YÜZ DEYDİ :D EN KISA ZAMANDA ANKARAYA BEKLİYORUM...

MAHMUT ARKADAŞIMADA ACİL ŞİVALAR DİLERİM...

süper palyaço ve kaplumbağa

Miniklerin mutlulukları yüzlerinden okunuyor.Bir dahaki sefere inşaallah bende down sendromlu kardeşimi getireceğim.Çok sevimliler ya.

Engelliler.biz ailesinin topluca fotoğrafı...

herşey süpermiş kıskandım valla :D

baykeyide okurken çok güldüm haklısın bayke sizi hiç önemsememişler yarenin dediği gibi izmire bekliyoruz... :p :) :D

can_beye de geçmiş olsun ambulanslar işe yaramış büyük konuşmamak gerek :cry:

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL GEÇTİ 14 TEMMUZ BULUŞMASI.DAHA ÖNCE VANDA TANIDIĞIM ARKADAŞLARIMLA TEKRAR GÖRÜŞTRÜM. TABİKİ YENİ ARKADAŞLIKLARIMDA OLDU. KISACASI ÇOK EĞLENDİM. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER...
YALNIZ BİR SORUN VARDI OTURAN BOĞA BANE KEK GETİRMEYİ INUTMUŞ :p :lol: (Yani Bülent Bey)

Çok güzel eğlenmişsiniz bana ise fotoğraflara bakarak kendimi avutmak düşüyor :)

WATTABE ETKİNLİĞİ İLE ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK GÖL KENARINDA EMGELLİ-ENGELSİZ BİZLERİ BİR ARAYA GETİRİP GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMEMİZİ
SAĞLAYAN OTURANBOĞA'YA-PEGASUS'A-CİNCİN'E-ANDANTE'YE VE DİĞER TÜM DOSTLARA GÖNÜLDEN KUCAK DULUSU SEVGİLER-SAYGILAR.

Organizasyonu gerçekleştiren ve katkıda bulunan herkese teşekkürler.

arkadaşlar çok güzel vakit geçirmişsiniz ohh canınıza değsin..
ama keşke ben ve oğlumda orada olabilseydik imrenmedim desem yalan olur...
umarım bir gün ben de sizinle görüşebilirim...
emeği geçen herkes sağolsun... :D

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Biz gerçekten çok güzel vakit geçirdik, geçen seferki organizasyona göre bu organizasyonda tanıdıklarımız daha fazlaydı. Ne de olsa organizasyonlar sayesinde birbirimizi tanımaya başladık. Herşey düşünülmüştü, bizler için özel tuvalet düzeneği bile kurulmuştu. Gölü seyrederek yemeklerimizi yemek, yeşillikler arasında dolaşıp sohbet etmek canlı müzik eşliğinde dans etmek vs. öyle hızlı geçti ki vakit bir de baktık akşam olmuş gitme vakti gelmiş.
Tek tek ismen teşekkür ettiğimizde bazı isimleri unutabilirim kaygısıyla toplu bir teşekkür etmek istiyorum tekrar bu güzel günü bizler için oluşturan ekibe tabii başta ekip başı Oturan Boğa'ya.

Saygılarımla,

Kesinlikle sıradan bir gün değildi.
Katılanlar için güzel ve unutulmaz bir gündü.

Bir dahaki toplantılarda katılımcıları bir birine tanıtacak çok kısa bir
bölüm olmalı.

Mahmut arkadaşımızın iyi olmasına sevindim. Büyük bir talihsizlikti düşmesi.

Organizasyonun oluşumunda maddi manevi katkısı olan herkese, kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ederim.

Bu etkinlik sayesinde yıllardır görüşemediğim arkadaşlarla yeniden kavuşma imkanı buldum,ayrıca yeni arkadaşlıklar edindim,(Anavarza,Ceyhun,Tekin :) ,Nil ve diğerleri..)

Emeği katkısı olan herekese teşekkür ederim

ilkdefa böyle bir etkinliğe katıldım.Herşey çok güzeldi.Bu tarz etkinlikler daha sık yapılsa birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluruz.Emek veren herkese teşekkürler.

Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir gündü. emegi geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

adımı yazdırmama ragmen gelememek çok kötü....

aranıza yeni katılmak güzel ama ilk etkinliğinizde beraber olamamak acı verici...

gelemeyecegimi bildirmediğim için özür dilerim...

keşke orda olsaydım diyorum pişmanım :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt