Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli olarak cezaevi anılarım

Ben Geldim

evet forumdaşlar yaklaşık 4.5b aydır yoktum bu sürede bursada yüksek güvenlikli adli piskiytri servisinde yattım eski bi davadan ötürü oldu bu olay kardeşim bi avukata icra borcundan dolayı bi kağıt götürmnüştüm bu kağıttaki ifadelerde tehdit etmişti benim aracı olup kağıtı götürmemden dolayı iştirak suçundan yargılandım kardeşim 18 ay ceza alıp ertelenmişti onda hem tehdit hemde hakaret vardı bana yöneltilen suçlamada sadece basit tehdit suçu vardı yani kısacası bana cezaya yer olmadığına dair kararı vermişti mahkeme ama hastanede tedavi kararıda verilmişti aynı mahkeme işte ben bunu yattım 3 5 hafta sürer sanıyodum 4.5 ay sürdü ben yokken forumda neler oldu bi anlatın ahali

allah kurtarsın dostum. sen neden ceza yatmıstın

[FONT=sans-serif]burda kısaca özetledim 4.5b aydır yoktum bu sürede bursada yüksek güvenlikli adli piskiytri servisinde yattım eski bi davadan ötürü oldu bu olay kardeşim bi avukata icra borcundan dolayı bi kağıt götürmnüştüm bu kağıttaki ifadelerde tehdit etmişti benim aracı olup kağıtı götürmemden dolayı iştirak suçundan yargılandım kardeşim 18 ay ceza alıp ertelenmişti onda hem tehdit hemde hakaret vardı bana yöneltilen suçlamada sadece basit tehdit suçu vardı yani kısacası bana cezaya yer olmadığına dair kararı vermişti mahkeme ama hastanede tedavi kararıda verilmişti aynı mahkeme işte ben bunu yattım 3 5 hafta sürer sanıyodum 4.5 ay sürdü[/FONT]

geçmiş olsun basari, hayatta en önemli şey özgürlük, bazı insanları bela çeker, galiba sende onlardan birisin. Yine de uzak durmaya çalış, haklısınız de geç, affedersiniz de geç, hayat kısa...

Üst Alt