Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli olarak cezaevi anılarım

@Master

öldürmeye teşebbüs ama ben suçsuzdum adam sevdiğim kadını almış akrabası bide kadınıda kendine çevirdi imam nikahıyla evlendiler oraya gittim konuşmaya şaka zannettim bunları insan nasıl akrabasıyla evlenir bilemnedim adam çıkmış sopaylada dövyo öldürcek zannettim cebimde bulunan çakıylaki öncedende komşusu aracılığıyla gelirse öldürüm demiş o yüzden çakı vardı cebimde engellemek için korkutmak amacıyla bi kaç kez salladım

sonra adam darbe almış elindeki sopayı bırakınca kaçtım eve gittim giderken baktım adam ayakta duruyodu sonra durumu ağırlaşmış yaralamayla açılan dosya öldürmeye teşebbüse dönüştü ben masumum haksız yere yattım haksız yerede yatıcam ama varya ahirette allah önünde bunların buna sebep olanların gerek olaydaki kişiler gerekse o cezayı veren devlet yetkilileri hakim savcı o zamanın başbakanı cumhurbaşkanı velhasıl bütün devlet yetkililerinde ebedi yanması için hakkımı sonuna kadar savunucam ahirette

öncelikkle allah kurtarsın ve kimsenin başına vermesin .

Benim merak ettiğim bir mevzu var allah korusun böyle bi durumda karşı karşıya kalındığında cezaevi seçme şansı oluyormu f tipi gibi tekli koğuşları seçme sanşı oluyormu mahkumun ?

başında kurşun yarası alıp yatalak olan kişiyi hapse mahkum edilmesinin manasızlığını anlamış değilim godamanlarda okadar kişi dışarıda veya ev hapsine atılırken bakıma muhtaç bi insanın hapse atılması kadar anlamsız ve mantıksız bi durum yoktur.

@yalniz06 siz nasıl bir ruh hastasısısınız ? sende ölüver o zaman nasıl olsa boşuna nefes alıyorsun.

kimse için değmez
sakinlik herzaman iyidir
bıçak sallamak nedir
sonu bu olur

black bishop
cezaevi seçme şansı yok nereye koyarlarsa orda yatarsın f tipine teröristler gidio o odolarda 3 kişilik die biliom tek kişilik yok e tipinde hücre var ama norml koğuşu mumla aratır hiç bişi yok çünkü hücrede

nfrysmn
e o öldürmek için saldırdı ya bana madalyamı takçaktım ya o ya ben olan bana oldu işte haksız yere cezalandırıldım

basari Abi Allah senin yardımcın olsun. Dün 1 yıldır çalıştığım işten ayrıldım şu an evdeyim annemin babamın haberi yok. Onlara ne diyeceğim bilmiyorum. Kötü niyetli insanlar arasında barınamadım, haksızlığa dayanamadım ve çıkmak zorunda kaldım. Şimdi o şerefsizler orada ekmek yemeye devam edecekler. :(

@basari
O zaman Bence de onaylanmaz, dosya kapandı artık.
Hatta karşı tarafında suçu var sevdiğini elinden almış😟
Böylece ödeşmiş oluyorlar

Geçmiş olsun @Mabel
Galiba her şeyde bir hayır vardir,ilerde söylersin ailene.
Ekps sınavına hazırlanmak için çıktıgini dersin.

Açık cezaevinden izinle çıktım

evet ben bayağdır gözükmüyodum ortalarda 25 nisan günü yargıtayda olan cezam yüzünden onaylanınca tutuklandım kapalıda 9 gün kaldıktan sonra gemlik açığa gönderildim orda 3 ayda bi izin verilio ilk girince 16 günde verilio 1 hafta izin aldım bu bikaç günde arada bi bakarım buraya ben yaklaşık 22 ay yatıcam ben yokken pek bi değişiklik olmamış buralarda cezaevi çok zor bi yerdir bilmeyenlere söylüyom Allah kimseyi düşürmesin oraya

kardeş geçmiş olsun yaa,bir kaç yazını okumuştum,cezam onaylanacak filan diyordun,allah yardımcın olsun,inşallah bu günleride atlatırsın.

Geçmiş olsun basari🙋
Oy kullanılabilecekmisin
Ağa kim 😀

Zorro

yok hükümlü olunca kullanamıyon farketmez erdoğan bi oydan oldu D

2042 Gelirmi

2042 gelirmi benim yargıtaydaki cezam onaylandı geçende 25 nisan günü tutuklanmıştım bursa e tipi kapalı cezaevinde 9 gün kaldıktan sonra gemlik açık cezaevine gönderildim

açıkta izinle bi kaç günlüğüne çıktım kapalıdayken yaşadığım bi olayı anlatayım dedimn

bu arada kapalıda ilk tecritte kenan diye biriyle tanıştım 30 yaşlarındaydı bu kabarık suç dosyasıyla çıkış tarihi 2042 ama işte 24 yıl var daha o yıla bu kenan tecritte çay kazığı attı bize bi çaya 4 tl den 20 tl geçirdi bana ama işte diyom ya Allahın sopası yok ey kenan 2042 gelirmi gelirsede sen 60 yaşlarında olacan şimdi yaşayanların çoğu 2042 de mezarda olacak ama işte mezarda ne olacak ey 2042 sen söyle gelirsen tabi

Neden MHP ye vermezdin, vaadiyle içerde olanlara genel af yasası çıkarıyor

Kenanağa ne gibi suçları var
Belki ilerde aff olur da çıkar

Af çıkacak ama nasıl bir af çıkacak belli değil. Çıkacak af muhtemelen denetimli serbestliğin ve koşullu salıverilme süresinin uzatılması olacak.

Vasilik kararı konulmuş kişiler kanunen kısıtlıdır .
Sen nasıl içeri girdin basari
Kanunen kısıtlı değil misin vasin vardı

Zorro

evet kısıtlı olduğum halde 20 ay yattım ve 23 ay daha yatıcam dinlemiyolar kısıtlı mısıtlı artık ceza yiyen yatıyo arkası yoksa tabi

Sende iyi alışmış he Allah kurtarsın kardeş

tavşanlı açık cezaevimdeyim izinle çıktım ordan geçen cumartesi 7 günlüğüne önümüzdeki cumartesi gircez gene 20 ay kaldı bitime daha çok var

Açık cezaevinden izinle çıktım

selam millet ne nar ne yok 7 günlüğüne buralardayım 3 ayda bi izin iyi oluyo açık cezaevinde ama yetersiz şu abdülmatit gül af çıkarırken izinleride çoğaltsın cezaevleri şartlarını hafifletsin çünkü ağır hastalarda cezaevinde açık kapalı farketmiyo hasta yasası var ama sözde uygulanmıyo oda

mrb basari yazılarının çoğunu okudum ne oldu bu ara yazmamışsın çıktın mı izine

Canım kardeşim , neler , neler yaşamışsın böyle .

Üzülerek okudum . Pislik insanlar , kendileri de kader mahkumu olmalarına rağmen sana huzur vermemişler . Çok geçmiş olsun

Üst Alt