Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En güzel müzikler

[FONT=Roboto]Djelem,Hitlerin katlettiği 350 bin çingene için yakılmış bir ağıttır.1971 yılında Londra'da yapılan 1. Dünya Çingeneleri Milli Kongresi'nde bu şarkı,Çingenelerin milli marşı olarak kabul edilmiştir. [/FONT]
[FONT=Roboto]

[/FONT]

[FONT=Roboto]Djelem,Hitlerin katlettiği 350 bin çingene için yakılmış bir ağıttır.1971 yılında Londra'da yapılan 1. Dünya Çingeneleri Milli Kongresi'nde bu şarkı,Çingenelerin milli marşı olarak kabul edilmiştir. [/FONT]

Bilmiyordum ,öğrenmiş oldum , şarkı da çok güzel ,özellikle keman ezgileri .

@SERAFİM bu sana gelsin...[/video]

Çok beğendim ,teşekkür ederim ,enfes olmuş ,robotlar bile coşunca gitar filan kırıyormuş ,bunu da öğrenmiş oldum :)

@SERAFİM bu sana gelsin...

Anca serafime kıyak yapıyorsun. Hani bana? 🙄

Bi arkadaşım vardı , kendine çiçek sepetinden çiçek söyler ,sonra da bana bunu sevgilim ,bunu arkadaşım gönderdi derdi .

Aklıma onu getirdin :)

MeTePe , yıllar ,yıllar önce rahmetli Harun Kolçak'la tanışmıştım , çok iyi bir insandı ,insani yönü çok kuvvetliydi , o'nunla aynı gün 15 temmuz'da doğmuşuz .

Belki de bu nedenle iyi anlaşıyorduk ama çok içiyordu , pırıl pırıl bir insandı ama sanki çok mutsuzdu .

Sesindeki hüzünden anlaşılıyor .

Özledim o'nu .....

Üst Alt